CRNE PROGNOZE FRANCUSKOG MINISTRA! Zemlji preti ČETVRTI TALAS pandemije!
Podeli vest
Francuski ministar zdravlja Olivije Veran apelovao je danas da što je više moguće Francuza primi vakcinu protiv korona virusa i upozorio da bi ta zemlja mogla da se suoči sa novim, četvrtim talasom pandemije do kraja meseca zbog zaraznijeg, delta soja
Veran je na Tviteru naveo da stopa zaraze pet dana nije opala, već, štaviše, ponovo raste zbog delta soja korona virusa.
Liderka francuske kranje desnice Marin le Pen ponovno je danas izabrana za lidera kranje desničarske stranke "Nacionalno okupljanje" na stranačkom kongresu u gradu Perpinjan, u južnoj Francuskoj
04.07.2021
18:35
- Primer Velike Britanije pokazuje da je četvrti talas moguć od kraja jula - naveo je Veran.
Veran je dodao da vakcinacija u Francuskoj mora brže da se sprovodi.
- Naša zemlja je u trci s vremenom - upozorio je on.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Liderka francuske kranje desnice Marin le Pen ponovno je danas izabrana za lidera kranje desničarske stranke "Nacionalno okupljanje" na stranačkom kongresu u gradu Perpinjan, u južnoj Francuskoj
Jedan od korisnika društvene mreže Iks zamislio je košmar u kom su blokaderi preuzeli vlast u Srbiji, pa je ukratko objasnio šta bi se desilo ako bi se taj ružan san ostvario.
Predsednik Slobodne Crne Gore i doskorašnji rukovodilac Službe za građane u Glavnom gradu Vladislav Dajković sutra organizuje pres konferenciju povodom hajke kojoj je trenutno izložen.
"Miša je danas prevazišao samog sebe i samoinicijativno započeo novu karijeru - političko savetovanje Donalda Trampa", poručila je Dina Vučinić, reagujući na poziv Miše Bačulova da Donald Tramp uhapsi Aleksandra Vučića.
Takmičar Crvenog tima u Exatlonu Boško Marinković otkrio je da je odrastao pored mora, a i da se tokom života bavio modelingom, kao i da smatra sebe budućim pobednikom najvećeg sportskog rijalitija na svetu.
Učesnik Exatlona Aleksandar Miljević otkrio je da se nada pobedi u ovom sportskom takmičenju, dok se njegovi roditelji nadaju dolasku snajke sa Dominkane.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Ono što je pre nešto više od decenije bio mali, fragmentisan sektor sa ograničenim dometom, sada je jedna od ključnih izvoznih grana i jedan od najjačih stubova domaće ekonomije.
Policija u Merošini intenzivno traga za Milicom Asanović (26) iz sela Balajnac, koja je poslednji put viđena u petak, 9. januara, oko 11 sati u ovom selu.
Nakon celivanja ikone u crkvi mnogi vernici stavljaju novac na nju, međutim, to je velika greška. Veroučitelj Aleksandar Đurđević objašnjava gde pravilno treba ostaviti dobrovoljni prilog.
Srđan K. u čijoj kući je preminuo Predrag Ž. (42) u Surčinu, priveden je na saslušanje, a po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu određeno je zadržavanje do 48 sati zbog sumnje da je počinio krivično delo ubistvo.
Agata Kristi je pravila otrove i smrtonosne koktele kako bi njene priče zvučale zastrašujuće uverljivo, upravo ta neobična kombinacija književnog dara i farmaceutskog znanja vinula ju je u večnost svetske književnosti.
Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.
U hotelu "Porin" u Zagrebu, tokom Božića, došlo je do incidenta kada je 38-godišnja Ruskinja, u alkoholisanom stanju, počela da psuje obezbeđenje i udara jednog člana sa 30 cm dugačkim vibratorom.
Luna Đogani ne krije da redovno posećuje kozmetičke salone i vodi računa o svom izgledu, a sada je sa pratiocima podelila i detalje jednog estetskog tretmana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar