Posle Vučića oglasio se i MOL! Ovo je plan za NIS
MOL Grupa će obezbediti dalji razvoj Naftne industrije Srbije, sigurno snabdevanje tržišta Srbije i nastavak rada Rafinerije nafte Pančevo ukoliko postane većinski vlasnik NIS-a, saopštili su danas iz mađarske kompanije, nakon potpisivnja Akcionarskog sporazuma sa Vladom Srbije.
16.06.2026
18:33