• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Društvene mreže

07.03.2021

15:00

DETE VRIŠTI NA SAV GLAS! A glavni krivac je majka!

Live TV

DETE VRIŠTI NA SAV GLAS! A glavni krivac je majka!

Kada se ova mama zaigra, dete nije ni malo srećno!

Verovatno mama nije planirala da prestravi svoje dete, ali to se dogodilo. 

Ubacila dete u kesu i uključila usisivač, devojčica je se prvo smejala, a onda je krenula da vrišti.

U videu koji sledi pogledajte kako je ova igra uplašila dete.

BONUS VIDEO:

ŠOKANTNO, DA LI JE OVO NAJHRABRIJA DEVOJKA KOJU STE VIDELI?! Ovo nije za one sa slabim zelucem!

AKO VAM TREBA POMOĆ OKO KREČENJA, ANGAŽUJTE SVINJU! Ne šalimo se, ovakvo nešto JOŠ NISTE VIDELI




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere
Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere

Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam danas sa vama i nadam se da ćemo kroz razgovor uspeti da rešimo i nešto od problema koje možda niste mogli da rešite, ali ono što mi je najvažnije jeste da zajednički napravimo nove planove i da vi budete oni koji upravljaju novcem koji ste tokom decenija svog rada kroz doprinose uplaćivali u naš Fond, kazao je Relja Ognjenović, direktor Republičkog fonda PIO, danas pred više od 300 penzionera Čačka okupljenih na tribini koju su organizovali Fond PIO i Savez penzionera Srbije.

15.06.2026

20:45

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set