Da su se planete poklopile, a zvezde osmehnule ovim muzičarima otkriva numerolog Gordana Dragišić. Ana Đurić Konstrakta, Mrija Šerifović, Željko Joksimović, Bojana Stamenov, Ksenija Knežević, Ivana Nikolić i Sanja Vučić osvojili su prva mesta na Beoviziji
14.03.2022
19:00
Mnoge slavne ličnosti ulažu svoj novac u biznis ne bi li napravili još novca ili sebi osigurali mirnu starost. Numerolog Goca Dragišić otkriva zašto određene poznate ličnosti imaju dovoljno hrabrosti da započnu nove stvari i u kojim branšama bi se najbolje pronašli.
Milica Todorović
Foto: printscreen
Milica Todorović
- Ona bi trebalo da ima salon lepote, tu bi se odlično snašla i fenomenalno zarađivala. Salon koji bi sve radio od tretmana lica, pedikira i manikira. Ništa što ima veze sa hranom ne bi trebalo da radi, to je totalni fijasko - otkriva Goca
Slavica Ćukteraš
Foto: printscreen
Slavica Ćukteraš
- Slavica se obrala u kozmetičkim vodama i to bez razloga, pošto je njen datum 28.01. mogla bi da ima produkciju ili radi i stvara pesme i muziku. Ona je umetnička duša i ostali poslovi joj ne leže - komentariše numerolog.
Marija Šetifović
Foto: printscreen
Marija Šerifović
- Marija ode u poslastičare i dekoratere, a to nema veze sa onim u čemu bi moga da vidi neku korist, nikako joj to ne leži. To je isto kao žena koja je rođena da bude model i manekenka nosi samo uniformu. Marija bi bila odlična u građevini i nečemu gde bi mogla da stvara i investira - analizira Goca.
Dragan Kojić Keba
Foto: printscreen
Dragan Kojić Keba
- Kebabi bio odličan u kozmetici, odnosno kozmetički saloni pa čak i fitnes,teretane i spa centri. U tom poslu mora hedonizam da bude naglašen i tu bi se on fenomenalno snašao - objašnjava numerolog.
Haris Džinović
Foto: printscreen
Haris Džinović
- Haris je imao kafanu negde u Parizu, on jeste kafanski čovek u smislu da unosi sreću i da druge uveseljava, ali ne sam da nešto radi po tom pitanju. On bi bio fenomenalan u produkciji i svemu onome gde se stvara muzika i gde izlaze te prelepe pesme i note - zaključuje Goca Dragišić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Da su se planete poklopile, a zvezde osmehnule ovim muzičarima otkriva numerolog Gordana Dragišić. Ana Đurić Konstrakta, Mrija Šerifović, Željko Joksimović, Bojana Stamenov, Ksenija Knežević, Ivana Nikolić i Sanja Vučić osvojili su prva mesta na Beoviziji
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Advokat blokader Aleksandar Olenik, kom je očigledno jedan od glavnih zadataka blaćenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, sad je otišao još dalje u svojoj prvljavoj kampanji protiv srpskog lidera pa iskoristio Ukrajinu kako bi ga zavadio sa šefom Kremlja Vladimirom Putinom.
Policijska uprava za grad Beograd ističe da su neistiniti navodi koji su se pojavili u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, a u kojima se tvrdi da su policijski službenici Policijske stanice Palilula, Policijske uprave za grad Beograd, odbili da obezbeđuju prostor Pionirskog parka, gde se održava prijavljeno javno okupljanje.
Upozorenja na prevare koje stižu putem SMS poruka ili e mejlova, objavljivana su više puta u sredstvima javnog informisanja, ali prevaranti ne odustaju!
Dan nakon stravičnog zločina koji je juče otkriven u Čačku u Ulici Ratka Mitrovića, javnost je i dalje u šoku. V.Č.(47) nožem je usmrtio svoje roditelje majku M.Č. (71) i oca N.Č. (79), nakon cega je sebi oduzeo život.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Osuđenik Albanac uspeo je da pobegne iz zatvora u Milanu tako što je izveo bekstvo u filmskom stilu, vezavši čaršave za rešetke na prozoru ćelije, prenose danas italijanski mediji.
Donald Tramp Mlađi izjavio je na forumu u Dohi da ukrajinske vlasti šalju „siromašne seljake“ na front, dok su bogataši, kako tvrdi, odavno napustili zemlju.
Kineski vojni avioni dva puta su usmerili radar za navođenje oružja na japanske F-15 jugoistočno od Okinave, izjavio je ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Ažurirana Strategija nacionalne bezbednosti SAD liči „na pokušaj okretanja ogromnog broda“ koji je dugo išao po inerciji, napisao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev na društvenim mrežama.
Reper Šon Didi Kombs poznatiji kao Paf Dedi pobesne je zbog dokumentarca o njemu koji je njegov kolega 50 cent producirao za platformu Netfliks zbog čega mu je poslao bizaran poklon.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar