Insider, Dejan Zivancevic Aleksandar Jovanovic Cile/Stock Caslav Vukojicic
Live TV
ZOLA POTVRDIO - MARIJA U VEZI SA BEBICOM?! "Imam sve dokaze da su zajedno" (VIDEO)
Podeli vest
Bivši zadrugar Lazar Čolić Zola gostujući u emisiji "Džet Set - Top 5" kod novinara Gorana Todorovića, govorio je o svom učešću u rijalitiju "Zadruga", a dotakao se i porodice Kulić
Desimir Stanojević iza sebe ostavio je mnoge uloge, a svi ga pamte kao Vukašina Golubovića u seriji "Srećni ljudi", međutim malo ko zna da je njegova naslednica Nina u braku sa glumcem Zoranom Ćosićem
- Za sve postoji neka mala verovatnoća, sve je moguće. Kako sada gledam na tu situaciju, naravno da mi ne pada na pamet da imam bilo koji kontakt sa njom - rekao je Čolić.
Foto: printscreen
Lazar Čolić Zola gost u emisiji "Džet Set - Top 5"
Zola se osvrnuo i na glasine da je Miljanin dečko Nenad Macanović Bebica navodno bacio oko na njenu majku Mariju Kulić.
- Dosta se priča da su Marija i Bebica u nekom odnosu. Čuo sam se sa drugom koji mi je rekao kako se priča po Nišu da se Macanović loži na Mariju i da mu se sviđa. Što se tiče nje nisam čuo ništa, ali je Bebica u društvu pričao za Miljaninu majku "Uf, šta bih joj radio". To mi je degutantno! Znači da ima nešto, videćemo u "Zadruzi 6" ako uđu - otkrio je Lazar Čolić Zola, a šta je rekao o skandalu koji je Maja Marinković napravila u stanu u kojem je provodila vreme sa Čolićem i Filipom Carem, saznajte u videu na početku teksta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši rijaliti učesnik Lazar Čolić Zola priprema seriju, koja će biti nastavak filma "Viši cilj", a zbog toga, kako tvrdi, prete mu Miljana i Marija Kulić.
Desimir Stanojević iza sebe ostavio je mnoge uloge, a svi ga pamte kao Vukašina Golubovića u seriji "Srećni ljudi", međutim malo ko zna da je njegova naslednica Nina u braku sa glumcem Zoranom Ćosićem
Poljske specijalne službe učestvovale su u pomoći ukrajinskim bezbednosnim strukturama prilikom organizacije pokušaja atentata na ruskog generala Vladimira Aleksejeva, saopštila je u ponedeljak Federalna služba bezbednosti Rusije (FSB).
Direktorka Instituta za uporedno pravo Jelena Ćeranić Perišić i njeni najbliži saradnici napravili su od zdanja tog Instituta u Beogradu kulperaj, saznaje Informer.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Predsedniku Vučiću uručen je orden Novomučenika bihaćko-petrovačkih, kojim je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odlikovan danas, dodeljuje Eparhija bihaćko-petrovačka Srpske pravoslavne crkve.
U 26. epizodi Exatlona Plavi tim je došao do zaključka da među njima postoji "krtica", odnosno izdajnik, koji Crvenima otkriva informacije. Najsumnjivija im je Anabela Zonai, kapitenka ekipe.
U savremenom društvu sve češće se primećuje da deca i adolescenti posežu za lekovima i samodijagnozama, što psiholog povezuje sa pritiskom okoline i prevelikom izloženošću informacijama.
Saobraćajni znakovi predstavljaju jedan od glavnih načina kojima je regulisan saobraćaj, a mnogi iskusni vozači vremenom zaborave značenja nekih od njih.
Deo Kruševačke ulice od utorka, 10. februara do 16. februara biće zatvoren za saobraćaj zbog sanacije kvara na uličnoj fekalnoj kanalizacionoj mreži i kanalizacionom kućnom priključku.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se 7. februara u Minhenu, a u njoj je poginuo muškarac iz Jagodine (33), dok je vozač ''poršea'' u kom je bio, teško povređen.
Nakon filmskih dešavanja i kidnapovanja pevača Daniela Kajmakoskog, koje sticajem okolnosti nije prošlo po planovima otmičara,, oglasila se njegova supruga Marina kao i advokat Branislav Stanišić.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 15 časova na državnom putu drugog A reda između Vladičinog Hana i Surdulice, kod sela Žitorađe, a jedna osoba je nastradala.
Prema novim informacijama istrage Duško G. (56) koji je 6. februara ubio svoju kumu Aleksandru Š. (44) u Nišu pati od određenih psihičkih i paranoičnih poremećaja, a njegov iskaz u policiji je šokirao sve.
Saslušanje saučesnice pokojnog američkog finansijera i osuđenog seksualnog prestupnika Džefrija Epstina, Gilejn Maksvel, održano je danas iza zatvorenih vrata u Kongresu SAD.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je da je Moskva prihvatila predloge SAD o normalizaciji odnosa u okviru rešavanja ukrajinskog pitanja, ali da Vašington istovremeno uvodi nove sankcije i vrši pritisak na treće zemlje.
Sin glumačkog para Dragana Petrovića Peleta i Olge Odanović je proteklog petka prvi put nastupio u javnosti kao direktor Filmskog centra Srbije, a tu funkciju obavlja od oktobra prošle godine.
Dok se opozicioni blok utrkuje da film "Svadba" proglasi simbolom pomirenja između Srba i Hrvata, katolička župa javno je pozvala vernike na bojkot filma jer "ismeva veru".
Otac preminulog glumca Nebojše Glogovca, Milovan Glogovac, u svojoj poslednjoj televizijskoj ispovesti otvoreno je govorio o poslednjim trenucima Nebojše Glogovca.
Miloš Crnjanski, jedan od najvećih srpskih pisaca, zbog otvorenog sukoba sa komunističkim režimom posle Drugog svetskog rata bio je primoran da decenije provede u izgnanstvu, gde je napisao svoja najveća dela.
Nikola Tesla je verovao da jutarnja ishrana mora da rastereti telo i izoštri um, pa je birao namirnice koje ne troše energiju, već je čuvaju, kao što je celer.
Pevačica Rada Manojlović otkrila je da mnogi greškom misle kako je ugradila silikone u grudi i zadnjicu, a sve zbog viška kilograma koji je nedavno dobila.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar