CEO ŽIVOT DOBIJAM BEDNE HONORARE! GLUMICA BEZ DLAKE NA JEZIKU KAO NIKADA DO SADA! Eva Ras gošća emisije "Klapa"
Podeli vest
Eva Ras kaže da je bedno biti pozorišni glumac i da ceo život dobija bedne honorare. Poznata glumica je u emisiji "Klapa" otkrila do sada nepoznate detalje iz svoje karijere i bez dlake na jeziku pričala o raznim temama.
Glumac Stefan Radonjić (30) kaže da je legendarni Džej Ramadanovski hteo da glumi u filmu o njemu! Mladi glumac je u emisiji "Klapa" otkrio da je sa slavnim pevačem bio dobar prijatelj i da su se često porodično okupljali.
24.11.2022
19:00
Na početku razgovora sa glumicom smo se dotakli njene uloge u filmu "Ljubavni slučaj PTT službenice" (1967) reditelja Dušana Makavejeva. Eva je bila prva glumica sa naših prostora koja se za potrebe neke role potpuno obnažila o čemu su tada pisali svi svetski mediji.
- I danas razne budale misle da je za svetsku slavu dovoljno da skinete gaće. Nije tako. U tom filmu sam odigrala fantastičnu žensku ulogu. To je bilo pre 50 godina, a ni jedna naša glumica se nije domogla te svetkse slave kao ja. Na to mislim da se film nakon Kanskog festivala prikazivao u 22.000 bioskopa širom planete - kaže glumica.
Eva se prisetila i uloge u filmu "Lepota poroka" (1986) koju joj je reditelj Živko Nikolić striktno namenio.
- Živko se prvi setio i rekao da ću da ostarim i da neću večno biti lepotica. Rekao mi je da pročitam scenario i da ako hocu uzmem ulogu lepotice, ali on je smatrao da sam vrsna glumica i da je vreme da se odreknem lepote i da igram karaktrne uloge. Tako je i bilo - navodi glumica.
Eva je do sada igrala u svim serijama Siniše Pavića i tvrdi da su mnoge njene kolege pljuvale njegov rad kad je bio na početku karijere.
- Kada se Siniša Pavić pojavio kao pisac i započeo svoju karijeru mnogi glumci su u intervjuima govorili da ih je sramota da igraju u serijama koje on piše, ali su pristajali na to jer je na televiziji bilo više novca nego u pozorištu. Nisu videli njegovu genijalnost. Poslednje dve, tri godine ne igram u pozorištu i nadam se da više neću nikada jer mi je dosadno da igram u pozorištu, a moje kolege, pobornici pozorišta i dalje viču kako je to za glumca najfantastičnije. Ivo Andrić je pisao da je bedno biti pozorišni glumac. Publika je tu i šta god se desi vi morate publici da objasnite zašto vam se, na primer, zakačila suknja za ekser - ističe Eva.
Eva koja važi za jednu od naših najboljih glumica tvrdi da su njeni honorari uvek bili najmanji.
- Ceo život dobijam najmanje honorare. Moji honorari su bili najbedniji. Kada god se postavi pitanje honorara može se ostati bez uloge, a ja nikada nisam želela da ostanem bez uloge u koju sam već uložila deo svoje duše - iskrena je glumica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Pik
pre 3 godine
Prosecna glumica, nista specijalno.
Previse umisljena i to je to.
Glumac Stefan Radonjić (30) kaže da je legendarni Džej Ramadanovski hteo da glumi u filmu o njemu! Mladi glumac je u emisiji "Klapa" otkrio da je sa slavnim pevačem bio dobar prijatelj i da su se često porodično okupljali.
Na plenumu Filološkog fakulteta došlo je do otvorenog nezadovoljstva među blokaderskim studentima, koje je kulminiralo oštrim kritikama na račun "krovnih struktura" blokaderskog pokreta, uz predlog da se fakultet potpuno povuče iz daljih aktivnosti.
Svi vodeći ruski mediji preneli su reči predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji je na Informer televiziji ukazao da su odosi Evropske unije i Sjedinjenih Država došli do tačke bez povratka nakon objave Pentagona o povlačenju trupa SAD iz Nemačke.
Predsednica Narodne skupštine Repulike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Instagram, povodom prisustva na prijemu kod kralja Danske Frederika Desetog, uoči Konferencije predsednika parlamenta zemalja članica i kandidata EU.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić boravi u Kopenhagenu, gde je prisustvovala svečanom prijemu koji je organizovao kralj Danske, Frederik Deseti uoči početka Konferencije predsednika parlamenata zemalja članica i kandidata za članstvo u Evropskoj uniji.
Odnosi između dve zemlje Srbije i Izraela nastavili su da cvetaju prošle nedelje posetom srpskog ministra spoljnih poslova Marka Đurića, koji je stigao u Jerusalim kako bi pokrenuo novi strateški dijalog između dve zemlje.
Dve kompanije iz automobilske industrije - Bohai i Schlote grupa - suočavaju se sa gašenjem poslovanja u nemačkoj pokrajini Saksoniji-Anhalt, zbog čega će biti ugroženo više od 1.000 radnih mesta.
"Pežo 408" bio je jedan od najzapaženijih modela na ovogodišnjem sajmu automobila i već se ističe kao jedan od najboljih u C-segmentu po dizajnu, tehnološkoj opremljenosti i modernom pristupu elektrifikaciji.
Oko 17 časova u soliteru na Carini u prokuplju se otkačio lift u kojem je bilo dete. Na sreću, dete je prošlo bez povreda, a iz lifta su ga izvukli vatrogasci, nakon što su stanari u zgradi shvatili šta se dogodilo.
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali sastao se danas sa delegacijom Misije Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) koju predvodi Anet Kjobe i izjavio da fleš procena rasta BDP-a Srbije u prvom kvartalu iznosi tri odsto.
Nastavnik geografije Zoran Nišević koji je prvi ušao u odeljenje 7/2 u OŠ ''Vladislav Ribnikar'' 3. maja kada je Kosta K. usmrtio devetoro svojih vršnjaka i čuvara škole, tokom svog svedočenja, ispričao je tada detalje krvavog pira.
Brutalan napad dogodio se oko 18 časova u Karađorđevoj ulici u Umki, kada je, prema nezvaničnim informacijama, vozilo marke "bmw" preseklo put automobilu u kom se nalazio N. S. (43).
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici, intenzivnim radom, rasvetlili su razbojništvo, izvršeno pre tri dana i uhapsili A. D. (1985) iz Subotice, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas u Jerevanu tokom sastanka sa britanskim premijerom Kirom Starmerom da je Ukrajina spremna za sledeću rundu pregovora o okončanju rata u trilateralnom formatu.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Predsednik stare Jugoslavije Josip Broz Tito imao je četvoro dece sa dve žene. Grob njegovih preminulih potomaka nalazi se u mestu Sveto Trojstvo gde je posećivao večito prebivalište svojih rano preminulih mališana.
Pevačica Ana Sević raznežila je pratioce najnovijom objavom na društvenim mrežama, na kojoj je zabeležila nežan trenutak svoje ćerkice u igri sa kućnim ljubimcem.
Mina Naumović podelila je sa pratiocima nekoliko zajedničkih fotografija sa suprugom, voditeljem Ognjenom Amidžićem, i tom prilikom mu uputila duhovitu čestitku.
Radomir Taki Marinković, otac učesnice Elite Maje Marinković, otvorio je dušu i pred kamerama ispričao bolnu porodičnu priču koju je godinama nosio u sebi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar