Bivša zadrugarka Anja Todorović gostovala je u emisiji "Džet set - Top 5" kod novinara i voditelja Gorana Todorovića, a tom prilikom govorila je o svom učešću u popularnom rijalitiju, ali i o najaktuelnijim dešavanjima u rijalitiju
24.12.2022
20:00
Iva se po tom pitanju nije izjašnjavala na društvenim mrežama, ali je pred našim kamerama rešila da otkrije celu istinu i stavi tačku na sve medijske spekulacije.
Foto: Instagram/printscreen
- Uf odakle da počnem. Vest da sam trudna sam i ja saznala iz medija, tačnije prvo od svih mojih prijatelja pa onda na portalima. To sve sve desilo u toku noći i ujutru kada sam se probudila imala sam ne znam ni ja koliko propuštnih poziva, čak me zvao i moj otac sa kojim ne pričam. Mislim da bih za tavku stvar prvo obavestila majku pa sve druge i sigurno ne bi saznala od "izvora bliskog meni" već bi ja lično saopšila medijima i svojim pratiocima - govori Iva i dodaje:
Foto: Informer
- Na žalost to je laž, ali ja sam vrlo spremna da se ostvarim kao majka i radujem se tome. Smatram da ću biti najbolja majka na svetu svom detetu. Voljena sam, volim, i mislim da će beba biti kruna ljubavi mog partnera i mene.
Iva je do sada svog partnera čuvala od očiju javnosti, ali nakon izvesnog vremena rešila je da to promeni.
- Kada vas neko voli i kada verujete u ljubav, nema potrebe da je krijete. Niko vam ne može ništa, ni zli jezici, ni tračevi ni ne znam šta sve, nas dvoje imamo poverenja jedno u drugo i nema razloga da ja krijem njega ili on mene. Mi smo se znali od ranije. U to vreme ja sam bila zauzeta, ali ne mogu da krijem da ga nisam ona kaičkom oka pogledala dok smo bili zajedno u nekom društvu (smeh) - priznaje Iva.
Foto: Foto: Miloš Rafailović
- Pored fizičkog izgleda, jako je inteligentan, emotivan, pažljiv, ma ima sve kvalitete koje mora jedan džentlmen da poseduje. Osvojio me je emocijom. Volim kada muškarac nije škrt na tome, već kada zna emotivno da te usreći.
Grgurićeva ne krije da voli luksuzan život i skupe krpice, ali u više navrata je istakla da sve što sada ima, apsolutno sve sama sebi kupuje.
Foto: Printscreen You Tube/Hit Informer
- Bilo je obostranih pokona, ali taj deo bih zadržala za sebe jer to ne nešto baš naše za šta znamo samo on i ja. Nisu pokloni samo materijalni, za mene nema većeg poklona od njegove želje da upozna moju celu porodicu. Bili smo za moj Božić kod mene u Hrvatskoj i tako su ga svi prihvatili, tako se on uklopio u moju porodicu da mislim da većeg i lepšeg poklona na svetu od toga nema - završava rijaliti pobednica.
Iva je na početku Zadruge 6, bila na pregovorima oko povratka u rijaliti, a šta se dogovorila sa Velikom šeficom i kada ćemo je ponovo gledati na malim ekranima saznajte u video prilogu iznad teksta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivša zadrugarka Anja Todorović gostovala je u emisiji "Džet set - Top 5" kod novinara i voditelja Gorana Todorovića, a tom prilikom govorila je o svom učešću u popularnom rijalitiju, ali i o najaktuelnijim dešavanjima u rijalitiju
Doček Nove godine na Gradskom trgu u Čačku, koji je trebalo da bude narodno veselje i trenutak opuštanja za više od hiljadu građana, propao je pod naletom pomračenih umova i blokadera koji su se okupili iz Čačka, Gornjeg Milanovca i Kraljeva.
Američki napad razotkrio je slabu odbranu Venecuele: Ruski S-300 i „Buk“ nisu radili, što doprinosi teoriji da je Moskva zapravo „papirni tigar“, piše Njujork tajms.
Jedna od velikih laži blokadera je tvrdnja da je tokom protesta 15. marta 2025. godine na okupljene pušten zvuk iz "zvučnog topa", a te očigledne laži je prihvatio čak i Evropski parlament koji je zvučni top uključio u rezoluciju protiv Srbije. Takvo oružje je verovatno korišćeno u Venecueli kada je kidnapovan tamošnji predsednik Nikolas Maduro, a ovo su simptomi nakon njegove upotrebe.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa ambasadorom Evropske unije u Srbiji Andreasom fon Bekeratom, u četvrtak, 15. januara 2026. godine.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić osvrnula se na izjavu evroposlanika Tonina Picule u vezi sa posetom delegacije EU Srbiji, koja je poslednjih dana podigla veliku prašinu u javnosit.
Voditeljka Kristina Vasić je u najvećem sportskom rijalitiju na svetu posetila Crveni tim i videla kulinarske sposobnosti Boška Marinkovića i Marka Milovanovića.
Večeras je u prvoj borbi za medalju u Exatlonu pobedu odneo tim plavih rezultatom 5:4, dok su u borbi za nominacije pobedu odneli Crveni rezultatom 10:6.
Opština Zemun, Hram Svetog oca Nikolaja i SVEBOR savez Beograda organizuju u ponedeljak, 19. januara, na Bogojavljenje, 29. plivanje za Časni krst, saopšteno je iz ove opštine.
Posetom Dečijoj bolnici u Novom Sadu, pripadnici Odreda Žandarmerije u Novom Sadu obradovali su najmlađe pacijente paketićima, toplim rečima, pažnjom i podrškom.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Aleksandra O. (32) za pokušaj teškog ubistva Ljube J. (71) 1.septembra 2025. godine na beogradskoj pijaci "Medaković 3". Ona je poslata Višem sudu na odluku o potvrđivanju, a okrivljeni se od hapšenja nalazi u pritvoru.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, presretačem su oko 11 časova u Inđiji zaustavili četrdesetčetvorogodišnjeg Z. M. koji se vozilom marke "audi" kretao brzinom od 189,2 kilometara na čas na državnom putu Novi Sad - Inđija gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.
U popularnom španskom klubu Fanatiko u Madridu za dlaku je izbegnuta tragedija poput one u švajcarskom skijalištu Kran Montana gde je u požaru u baru tokom novogodišnje noći stradalo 40, a povređeno 116 ljudi.
Automobil marke "mercedes" koji je Dragomir Gidra Bojanić vozio u serijalu filmova "Lude godine" obožavala je cela Jugoslavija i važio je za pravi simbolni status.
Glumica Lidija Vukićević kaže da slavni scenarista Siniša Pavić nije voleo seriju "Bolji život" jer su mu govorili da su mu sve ostale serije ličile na to kultno ostvarenje.
Književnici Ljiljani Habjanović Đurović danas je svečano uručen orden Karađorđeve zvezde prvog stepena, koju joj je dodelio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Američki glumac Leonardo Dikaprio izazvao je salve smeha među obožavaocima zahvaljujući svojim spontanim i živopisnim reakcijama tokom dodele Zlatnih globusa.
Predstava "Kuća" Nebojše Ilića, u režiji Voje Brajovića, otkazana je zbog zdravstvenog stanja glumca Branimira Brstine i neće biti izvedena u sredu, 21. januara, saopštio je danas Zvezdara teatar.
Pevač Đorđe David zaprepašćen je onim što se dogodilo Ani Bekuti u Čačku, ali ne i iznenađen jer je i sam nekoliko puta bio žrtva linča zbog svojih stavova.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar