Gosti današnjeg jutarnjeg programa Informer TV bili su Goca Tržan i Princ od Vranje koji su ovom prilikom govorili na brojne estradne teme, te predstavili duet "Mirno".
Prvi je u studio stigao mladi pevač koji se publici predstavio na "Pesmi za Evroviziju", dok je iskusna pevačica stigla sa nekoliko minuta zakašnjenja.
Pevačica, čija karijera traje sada već tri decenije ušetala je u studio puna samopouzdanja, a voditelj programa Mili Čolić najavio ju je kao "Gradsku kučku", po istoimenoj pesmi koju je snimila pre nekoliko godina.
- Pa, jesam. Prava sam novobeogradska kučka.
Foto: Informer TV
Jutarnji program Informer TV
Na samom početku razgovora osvrnuli su se na kolaboraciju koju su predstavili, a koja će na Jutjubu biti dostupna večeras od 19 časova, te iz kog je razloga Tržanova pristala da sarađuje sa mladim i ne toliko afirmisanim izvođačem.
- Pristala sam zato što je talentovan. Ne znači mi što je mlađi. Pa, to već imam kod kuće. Šalu na stranu, drugačiji je, izgleda kao Tarzan i mislim da ima svetlu budućnost. Sceničan je.
Foto: Informer
Goca Tržan
Tema dana na Informer TV danas su svakako bili muškarci koji sve više posežu za estetskom hirurgijom, a kao žena "bez dlake na jeziku" Goca se osvrnula i na ove navode:
- Ja nisam neko ko osuđuje bilo šta. Ali kada je muškarac u pitanju, meni je sasvim u redu da ima bore, s druge strane nije u redu da nema zube ili, pak, dlake ispod pazuha - kazala je Goca, pa nastavila:
- Ja idem na botoks, negujem se, idem na mezoterapiju. Radim sve da bih zadržala jedrinu i svežinu. Mada, svesna sam da ovo neće trajati doveka - zaključila je.
Između pevačice i mladog Vranjanca velika je razlika u godinama, a na pitanje voditelja da li je Stefan taj koji se kači na njenu popularnost ili Tržanova na pevačevu mladost i vitalnost, gosti su rekli:
Foto: E-Stock
Princ od Vranje
- Ovo je simbioza koja je uvek korisna, niti sam ja parazit, niti je on. Prevashodno, meni prija da jedan mlad pevač želi da snimi duet sa mnom. Na kraju krajeva, ja sam gost u njegovoj pesmi. Pesma "Mirno" je njegova kompozicija. Snimila sam ja dosta dueta u karijeri. Nemam "trip" da moram da sarađujem sa ultra giga-mega poznatima - kaže Goca, a Stefan se nadovezao:
- Ja od malena znam za Gocu Tržan i moram da istaknem da mi je velika čast. Kao da sam sve ovo privukao. Još kao mali sam obožavao njen duet sa Tošetom Proeskim i kada sam čuo da ćemo sarađivati beskrajno sam se obradovao.
Goca je oduvek na sceni energična, a poznata je i po "britkom jeziku", pa su se ovom prilikom osvrnuli na spekulacije da li je Princ, ipak, previše fin za scenu i estradu:
Foto: ATAIMAGES
Goca Tržan
- On je jako fin i kulutan, ali je interesantan. Moram malo da ga pokvarim (smeh). Stefan je lepo vaspitano dete. To je potrebno, pa, i ja sam, verovali ili ne. S druge strane, ja sam naučila da se pred kamerama pretvorim u "Gocu Tržan". Scena je mesto gde treba da izazovemo one koji nas vole, ali i one koji nas ne vole.
Naposletku razgovora, Stefan se osvrnuo i na minuli izbor "Pesme za Evroviziju" na kome se predstavio numerom "Cvet sa istoka". On je na takmičenju nagrađen sa 12 poena od strane publike, ali stručni žiri nije bio toliko darežljiv, pa je u Roterdam, kao predstavnik Srbije, otišao Luk Blek.
- Žao mi je što nisam otišao, bio sam prvi od strane publike. Čitava Srbija se digla na noge, moje Vranje takođe. Neću da lažem, nadao sam se odlasku. Čak sam siguran da bi pesma "Cvet sa istoka" bolje prošla od Lukine. Pokidali bismo! Znam da se sigurno ne bih vratio sa osvojenim 24. mestom.
Zabavni deo jutarnjeg programa Informer TV sve više privlači pažnju svakodnevnim gostovanjima poznatih i slavnih, što će i danas od 13 časova biti slučaj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zabavni deo jutarnjeg programa Informer TV sve više privlači pažnju svakodnevnim gostovanjima poznatih i slavnih, što će i danas od 13 časova biti slučaj.
Poznata novinarka i dugogodišnja urednica dnevnog lista "Politika", Ljiljana Smajlović, postavila je ključno pitanje blokaderskoj organizaciji Proglas iza koje stoje Dragan Bjelogrlić, Zoran Kesić, Dejan Bodiroga, Svetlana Ceca Bojković, sudija Miodrag Majić i ostali rušitelji Srbije, a potom je jednom rečenicom raskrinkala tu organizaciju.
Bivši poslanik Vrhovne rade Borislav Bereza oštro je napao Volodimira Zelenskog, tvrdeći da ukrajinski lider zbog političkog marketinga i trenutnih rejtinga uvlači celu zemlju u još opasniji sukob sa Moskvom.
Blokaderi iz Novog Sada zapali su u neviđenu paniku nakon što je Gledalačko -obaveštajna služba Informera (GOSI) došla u posed nekoliko snimaka sa njihovih tajnih sastanaka, pa su sada pokrenuli istragu tražeći izdajnike u svojim redovima.
Bivši rektor privatnog Megatrend Univerziteta u Beogradu Dejan Đurđević blokader je sa dna kace koji svoje profile na društvenim mrežama koristi za monstruozne napade na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, šireći bizarne laži o njemu, ali i o kompletnoj vlasti naše zemlje.
Ono što je na društvenim mrežama najavljivano kao "veliki skup" i "demonstracija snage", prema fotografiji koja kruži internetom, završilo se prizorom koji je izazvao lavinu komentara i podsmeha.
Šačica zgubidana blokirala je danas jednu od glavnih raskrsnica u Novom Sadu, maltretirajući građane koji se vraćaju kućama s posla, ali i one kojima je potrebna hitna medicinska nega.
Srpski turisti masovno dele cene sa pijaca u Grčkoj gde trešnje koštaju, verovali ili ne, 2,50 evra po kilogramu, a ništa jeftiniji nisu ni luk i paprika.
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana dvojici pripadnika Interventne jedinice 92 Dežurne službe Policijske uprave za grad Beograd i direktoru ugostiteljskog lokala kojise sumnjiče da su izvršili različita krivična dela, nakon što je u tom lokalu došlo do upotrebe vatrenog oružja 5. novembra prošle godine.
Prava drama odigrala se u jednoj prodavnici u Šapcu, kada je maskirani muškarac, naoružan nožem, pokušao da opljačka kasu i otme novac od radnice. Pljačka je sprečena zahvaljujući prisebnosti i hrabrosti vatrogasca-spasioca Luke Bogićevića, koji se u tom trenutku zatekao u radnji.
Španski mediji su preneli da je u istrazi o ubistvu, koje se pre dva dana dogodilo u Barseloni, došlo do preokreta jer je utvrđeno da je likvidiran Irac, ali se i dalje sumnja u povezanost sa kotorskim klanovima.
Vazduhoplovne snage Oružanih snaga Ukrajine upozorile su u petak, 12. juna, na veliku verovatnoću da će ruske snage tokom dana upotrebiti balističke rakete srednjeg domena "Orešnik".
Ruski predsednik Vladimir Putin čestitao je danas patrijarhu moskovskom i sve Rusije Kirilu, Dan Rusije, ističući da ljubav prema zemlji, ponos na istoriju i odanost patriotskoj dužnosti ujedinjuju višenacionalni narod Rusije.
Američki sajt Aksios objavio je da su četiri aviona američkog Ratnog vazduhoplovstva poletela za Evropu u okviru priprema za moguću ceremoniju potpisivanja sporazuma između SAD i Irana o okončanju rata.
Glumica Ivana Dudić ozbiljno je zabrinula sve svoje pratioce na društvenim mrežama kada je objavila fotografiju na kojoj se jasno vide jezive modrice i ogrebotine po celom licu.
Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.
Pevačica Šakira juče je nastupila na otvaranju Svetskog prvenstva u fudbalu u Meksiku, a kroisnici društvenih mreža bruje o tome da to nije bila ona već njena dvojnica.
Glumicu Jasminu Avramović publika najviše pamti kao Ružu Aleksić, odnosno majku lika kog je tumačio Ivan Bosilјčić u kultnoj seriji "Ranjeni orao", ali ona danas izgleda potpuno neprepoznatljivo.
Mnogima se dešava da im cveće uvene uprkos zalivanju i pažnji, ali rešenje može biti iznenađujuće jednostavno. Reč je o običnom aspirinu, koji se često koristi i u nezi cveća.
Posni pužići sa spanaćem su jedno od onih peciva koje se rado pravi tokom posta, ali i u svim situacijama kada želite nešto jednostavno, domaće i ukusno.
Instagram je predstavio dugo očekivanu opciju koja korisnicima daje veću kontrolu nad izgledom njihovog profila. Zahvaljujući novoj funkciji „Grid Reordering“, sada je moguće ručno menjati raspored objava bez obzira na datum njihovog objavljivanja.
Pevačice koje su se najviše isticale u pevanju umesto nekog drugog bile su Marija Mihajlović, Ivana Peters, Aleksandra Radović i Tanja Jovićević, a evo kome su pozajmljivale glasove.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.