KLAPA - Eva Ras: "Već 20 godina me leče od raka, a ja još nisam umrla!" (VIDEO)
Podeli vest
Čuvena Smiljka iz serije "Srećni ljudi", između ostalog dotakla se i svog zdravlja i otkrila da već godinama boluje od teške bolesti.
Eva Rasbila je nova gošća emisije "Klapa" na Informer TV! Poznata glumica je u razgovoru sa autorom i voditeljom emisije Sašom Kostićem pričala o mnogim interesantnim i zanimljivm detaljima iz svoje bogate karijere i života.
Teodorina majka stekla je veliku popularnost ulogom sekretarice Bebe u kultnoj seriji "Srećni ljudi", a tetka joj je bila poznata književnica i voditeljka.
30.06.2023
21:00
Čuvena Smiljka iz serije "Srećni ljudi", između ostalog dotakla se i svog zdravlja i otkrila da već godinama boluje od teške bolesti. Glumica se osvrnula i na poznanstvo sa najvećom svetskom pop zvezdom Madonom, ali i o tome da bolje živi od pisanja romana i kolumni nego od glume.
Ako ste veliki filmofil i obožavate da provodite vreme uz vaša omiljena televizijska i filmska ostvarenja, onda je emisija "Klapa" pravi izbor za vas. Emisiju "Klapa" gledajte petkom u 16 časova.
Miloš Biković novi je gost emisije "Klapa"! Poslednju emisiju prve sezone najgledanije emisije o kulturi u Srbiji završavamo sa našim najpopularnijim glumcem.
03.05.2023
20:30
Nikola Simić i Eva Ras u seriji "Srećni ljudi"
- Jedne godine dobila sam nagradno putovanje na karneval u Rio. Posle nekoliko dana slučajno sam u liftu hotela u kojem sam odsela srela Madonu. Iznenadila sam se kada sam videla da je niža od mene. Rekla sam joj: "Znam ko si ti, presrećna sam što idemo liftom zajedno. Bavim se kulturom isto kao i ti, ja sam glumica". Upitala me je: "A u kojoj zemlji si glumica?". Odgovorila sam joj: "U Srbiji, ti sigurno ne znaš gde je to", odgovorila sam joj. Rekla mi je da će izguglati - priča Eva i dodaje da su se sutradan ponovo srele:
Foto: Reuters
Madona
- Tada mi je rekla: "Izguglala sam i videla da nisi planetarna zvezda, ali jesi popularna u svojoj zemlji". Mislim da je tada imala nekog momka u Brazilu i dolazila je da se viđa s njim.
Eva je otkrila da je u Brazil otišla na rizik jer se lečila od raka.
- Već 20 godina me leče od te opake bolesti. Mnogi mi govore da lažem jer još nisam umrla. Pre putovanja u Južnu Ameriku otišla sam kod svog doktora i pitala ga da li smem da idem tako daleko. Rekao mi je: "Idite gospođo, idite slobodno, pa ne morate u Beogradu da umrete, možete da umrete i u Riju" - priča Eva i dodaje da je i legendarna Milena Dravić dugo imala tu bolest:
Foto: printscreen/promo
Milena Dravić
- Milena Dravić je dve godine pre mene dobila rak. Njen rak je mirovao 17 godina, a kada joj se pojavio taj sekundarni karcinom umrla je posle godinu dana. Moj rak je mirovao 19 godina. Pre dve godine mi se pojavio na licu i to sam operisala. Bio je maligni i doktor mi je rekao da može ponovo da mi se pojavi. Rekla sam mu: "Doktore ne brinite, ja ću do tada da umrem".
Eva kaže da dobija male honorare za glumu i da bolje živi od pisanja romana i kolumni.
- Sebe smatram za potpunu budalu i idiota. U septembru će biti 64 godine otkako sam glumica, a ja to još uvek volim, pa šta to volim, pitam se. Nikad nisam imala tremu, ne razumem glumce koji je imaju. Jedva čekam da me publika gleda. Bez obzira na to što volim svoj posao honorari su mi mali, ali pišem i romane i kolumne i od toga mnogo bolje živim - kaže Eva.
Foto: ATAIMAGES
Eva Ras
Eva Ras kaže da je mnoge kolege mrze i da je nedavno na snimanju filma "Zlatni rez 42" reditelja Lordana Zafranovića imala neprijatno iskustvo.
- Kolege mrze i plaše me se. Na snimanju filma "Zlatni rez 42" ima onih koji me i ne pogledaju. Možda u toj ekipi misle da "baba treba da umre". Jednog dana sam naprvila skandal jer se moje godine ne poštuju. Bio je vreo dan, sunce je upeklo, a moja koleginica koja je mlađa od mene sedi dok ja stojim pored nje. Ona za mene misli da sam đubre. Može neko da smatra da sam govno od glumice i da to što radim ne vredi ni pet para, ali ja sam starica. Ali ne, oni misle: "Neka stoji baba, neka umre baba jer go*no".
O čemu je još sve Eva pričala možete pogledati u videu koji se nalazi na kraju teksta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ozbiljne nesuglasice između nemačkog kancelara Fridriha Merca i predsednika Francuske Emanuela Makrona ometaju EU da formuliše jedinstven stav po pitanju rata SAD protiv Irana, navodi Berliner cajtung.
Tribina u Smederevskoj Palanci, na kojoj su učestvovali glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, režiser Dragoslav Bokan, marketinški stručnjak Nebojšom Krstićem i biznisme Brankom Babićem žestoko je odjekunla u javnosti.
Profesor dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), progovorio je o 29. martu, za kada su zakazani lokalni izbori u 10 opština i gradova u Srbiji, kao i o tome šta se sprema za taj dan.
Blokaderski advokat Vladimir Terzić govorio je za HRT o zločinačkoj akciji "Oluja", ali i poručio da blokaderi moraju da zamene trenutnog predsednika Srbije Aleksandra Vučića kako bi "promenili politički diskurs".
Sve češće slušamo o borbi protiv klimatskih promena i potrebi da se pridržavamo zelene agende. Brojne države i kompanije ulažu značajne napore da odgovore ovim izazovima. Ali, šta to konkretno znači u praksi?
Trojica razbojnika napravila su haos u dva sata iza ponoći na gradilištu u Železniku u Beogradu. Naime, oni su zarobili dva radnika gradilišta, a onda izvršili pljačku.
Nakon što je Pakistan protekle noći izveo vazdušne udare na Kabul tvrdeći da gađa vojne ciljeve, Avganistan je uputio oštre optužbe zbog pogotka bolnice, dok sukob dramatično eskalira i izmiče kontroli.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je vojna operacija protiv Irana bila neophodna kako bi se sprečilo izbijanje nuklearnog sukoba koji bi mogao da preraste u Treći svetski rat.
Nova horor serija "Something Very Bad Is Going to Happen" (Nešto veoma loše će se desiti), autorke Hejli Z. Boston, premijerno stiže na Netflix 26. marta.
Poljski princ i kasniji kralj Stanislav II Avgust Ponjatovski ostao je u istoriji upamćen ne samo kao poslednji monarh Poljsko-litvanske države već i kao čovek čija je ljubavna veza sa ruskom vladarkom Katarinom Velikom imala duboke političke i lične posledice.
Čuveni američki voditelj Konan O'Brajen potkačio je vlast u SAD zbog Epstinovih dokumenata rekavši da Velika Britanija bar hapsi svoje pedofile, aludirajući na hapšenje princa Endrua.
Prema najnovijim podacima koje je objavila kompanija Microsoft, sajber napadači širom sveta sve više koriste generativnu veštačku inteligenciju kako bi unapredili svoje digitalne napade.
Ako volite kombinaciju čokolade i kokosa, ove ledene kocke su pravi izbor. Ukusne su, tope se u ustima i što je najbitnije prave se lako, brzo i bez uključivanja rerne.
Klavijaturista Aleksandar Stanimirović, poznatiji kao Aca Amadeus, oglasio se tvrdnjama da je njegova bivša supruga privedena u Doljevcu zbog, kako navodi, veće količine narkotika.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar