Ovo ne smete da propustite! Hrkalovićeva u Informer podkastu: Senta nije policajac!
Podeli vest
Smenjeni načelnik Četvrtog odeljenja - odeljenja za borbu protiv droga beogradske policije - Slobodan Milenković, poznatiji kao Mali Senta, nije policajac, već korumpirani opozicioni političar, tvrdi bivša državna sekretarka u MUP-u i članica Srpske napredne stranke Dijana Hrkalović.
Predsednik Građanskog demokratskog foruma i jedan od lidera opozicije Zoran Vuletić i zagovornik takozvanih protesta protiv nasilja Kosovo je proglasio nezavisnom državom, predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Republike Srpske Milorada Dodika proglasio krivim za "raspad BiH", a crnogorskom mandatara Milojka Spajića pozvao da Srbe ne primi u vladu.
Predstavnici opozicije koji su pravili cirkus u srpskom parlamentu ponašali su se kao vandali i uništili imovinu Skupštine Srbije.
05.09.2023
16:58
Gostujući u podkastu na televiziji Informer, Hrkalovićeva je iznela niz ozbiljnih optužbi na račun Milenkovića, ali i njegove desne ruke Dušana Mitića.
Predstavnici prozapadne srpske opozicije koji organizuju takozvane proteste protiv nasilje ponovo su pokazali neviđeno licemerje.
30.08.2023
17:07
- Milenković štiti svoje dilere od Beograda do Novog Pazara i Niša. Uzima procenat od toga, a ovde "čisti" konkurenciju. Preko Skaja komunicirao je s porodicom Šarić, Duškom Šarićem pre svega. Štitio ih je, činio razne protivzakonite usluge u zamenu za materijalnu dobit, što u vidu novca, što u vidu poklona. Bio je u vezi s Šarićevom rođenom sestrom, koju je naterao i na abortus - navodi Hrkalovićeva i dodaje da je sve dokaze do kojih je došla predala Sektoru unutrašnje kontrole MUP.
- Sve je to već prijavljeno. Neću govoriti o konkretnim imenima da ne bih narušila određene istrage - kaže sagovornica Informer podkasta.
Kada je reč o Dušanu Mitiću, još jednom od ljubimaca hejterskih medija pod kontrolom tajkuna Dragana Šolaka, Hrkalovićeva navodi da je on zaštitnik jednog od ozbiljnijih dilera heroina.
- Službe znaju o kome je reč. To je jedan od ozbiljnijih dilera heroina koji "radi" po 30, 40, 50 kilograma. Dušan Mitić ga usmerava kako da radi da ne bude uhvaćen i ovaj bi sve učinio za njega. To je javna tajna - istakla je naša sagovornica.
Gostujući u Informer podkastu, Hrkalovićeva je govorila i o detaljima o privatnom životu, borbi s najtežom bolešću, najranijem detinjstvu, porodici, navijanju za Partizan, postupku koji se protiv nje vodi i brojnim drugim temama.
Intervju sa Dijanom Hrkalović biće emitovan u sredu, 6. septembra u 16 časova na televiziji Informer.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpska blokadersko-opoziciona bulumenta godinama unazad kuka kako je predsednik Srbije Aleksandar Vučić "diktator", a koliko je ta teza sumanuta posredni dokazi dolaze iz Turske.
Medijske trovačnice pod kontrolom opozicije pribegle su jednom od klasičnih trikova tajkunske propagande i u potpunosti ignorisale jednu od udarnih izvaja Dijane Hrka, majke nastradalog Stefana Hrke.
Predsednik Građanskog demokratskog foruma i jedan od lidera opozicije Zoran Vuletić i zagovornik takozvanih protesta protiv nasilja Kosovo je proglasio nezavisnom državom, predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Republike Srpske Milorada Dodika proglasio krivim za "raspad BiH", a crnogorskom mandatara Milojka Spajića pozvao da Srbe ne primi u vladu.
Sramna scena zabeležena je u Zemunu, gde je jedna starija sugrađanka morala peške da se probija kroz gužvu, budući da saobraćaj nije funkcionisao na mestu gde su se blokaderi okupili.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je poslednjih meseci ozbiljno nagazio blokadere i zadao im velike muke na društvenim mrežama jer razobličava njihove laži, ali i namere u rušenju Srbije, ponovo je na duhoviti način opleo po nekadašnjem košarkašu, a sada zgubidanu broj jedan Vladimiru Štimcu.
Favorizovanje Albanije u procesu proširenja EU je potpuno neprihvatljivo, kaže šef poslaničke grupe Slobodarske stranke Austrije (FPO) u bečkom parlamentu Maksimilijan Kraus i ukazao da EU na Srbiju vrši pritisak jer ne želi da se priključi "ludilu sankcija".
Napadi na sve koji podržavaju aktuelnu politiku, napredak Srbije, rad institucija, nastavak školovanja đaka i studenata i prestanak svih blokada nastavljaju se, jer oni, kao tzv. "ćaciji", predstavljaju suprotnost "blokaderima".
U Šidu se održava veliki skup građana protiv blokada gde se trenutno nalazi preko dve hiljade ljudi ali taj broj se konstantno povećava, dok je sa druge strane okupljeno jedva 100 aktivista blokaderskog pokreta koji se razilaze i broj se vidno smanjuje.
Tajno novinarsko udruženje Informera ušlo je u trag Borku Stefanoviću, najbližem političkom saradniku tajkuna Dragana Đilasa. Stefanović je primećen kako na auto-putu juri 170 km na čas, umislivši, valjda, da je Flojd iz filma “Nacionalna klasa”.
Na društvenim mrežama osvanula je objava korisnika koji je upozorio potrošače na Glovo, jer mu je nakon porudžbine novac sa računa skinut čak tri puta, iako je trebalo samo jednom.
Na društvenim mrežama osvanula je objava Srbina iz Amerike, koji se po povratku u domovinu začudio zašto su kafići u Srbiji gotovo stalno puni uprkos uobičajenom radnom vremenu.
Paralelno parkiranje često se opisuje kao "noćna mora" za vozače svih godina i raznih iskustva, međutim, mnogi ne znaju da postoje određeni trikovi koji mogu učiniti ovakvo parkiranje vozila vrlo jednostavnim!
Nenad K. (30) koji je pogođen sa više hitaca u restoranu "Durmitor" na Novom Beogradu prebačen je sa teškim povredama u operacionu salu u Urgentnom centru!
U Beogradu su večeras uhapšeni Vladimir Ulama (32) i Igor Tomašević (28), članovi visokorizične organizovane kriminalne grupe iz Crne Gore "škaljarci" za kojima je NCB Interpola Podgorica raspisao međunarodne poternice, saopštila je Uprava policije.
Grčka policija i lokalne vlasti razotkrile su organizovanu mrežu koja je žene iz Ukrajine, Rumunije, Moldavije, Gruzije i Albanije eksploatisala kao donorke jajnih ćelija i surogat majke, pod lažnim obećanjima o boljem životu.
Berlinskoj policiji će biti dozvoljeno da tajno ulazi u privatne domove radi instaliranja špijunskog softvera, nakon što je Predstavnički dom odobrio izmene gradskog zakona o policiji.
Penzionisani britanski državni službenik Derek Riči (63) suočava se sa prinudnim povraćajem 28.640 evra preplaćenih penzijskih davanja, koja je primao u prethodnih 11 godina na osnovu pogrešnog obračuna iz 2014. godine, saopštile su nadležne službe.
Na ulicama Atine i Soluna održani su marševi i skupovi u znak sećanja na Aleksandrosa Grigoropulosa, tinejdžera ubijenog 2008. godine od strane policijskog specijalca.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Iako kalendarska zima još nije stigla, dani su već izuzetno hladni, što osećaju i naši kućni ljubimci, uprkos svom krznu, a stručnjaci su posebno izdvojili pet rasa.
Na svom Instagram profilu, popularni lekar i nutricionista dr Poma nedavno je objavio listu ulja za koja smatra da su najzdravijim izborima u ishrani. Istakao je tri namirnice: goveđi loj, ulje oraha makadamije i kokosovo ulje.
Ako tražite jednostavnu, ukusnu i posnu torta koja se ne peče, onda je posna pesak torta idealan izbor. Kombinacija namirnica dovešće vas do najboljeg užitka posle kog će svako tražiti parče više.
Dani kada ste morali da pitate za šifru ili tražite papirić zalepljen na ruteru polako odlaze u prošlost. Zahvaljujući savremenim opcijama povezivanja, sada možete pristupiti WiFi mreži bez ikakvog kucanja lozinke.
Pravila drugog kruga "Zvezda Granda" razlikuju se od onih u prvom, a voditelj Voja Nedeljković objasnio je koncept koji će važiti u narednim emisijama.
Pevačica Suzana Jovanović otkrila je za Informer da će se Lepa Brena pojaviti u dokumentarnom filmu o pokojnom kreativnom direktoru Granda Saši Popoviću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar