Da li je ovo predsednik Vučić?! Publika zbunjena! Ko je zapravo gost emisije "Pre večere"? (VIDEO)
Podeli vest
Gost emisije "Pre večere" Dalibor Golubović (42) iz Beograda medicinski je radnik, ali svoje slobodno vreme koristi da sa svojom ćerkom snima klipove i razne imitacije. Jednom je došao na ideju da snimi sebe kako imitira predsednika Aleksandra Vučića. Video koji je snimljen, ubrzo se našao na društvenim mrežama i za kratko vreme postao viralan.
Dalibor je došao u našu redakciju, i pored imitacije Aleksandra Vučića, otkrio nam je kako se desilo da počne sa snimanjem, i kako je za kratko vreme pobrao simpatije publike koja ga prati na društvenim mrežama.
U emisiji "Pre večere" razgovarali smo o emisiji "Život kao takav". Ova emisija počela je sa emitovanjem na televiziji Informer, a autorke emisije preduzetnica Miroslava Damjanović i preduzetnica Danijela Vasiljević govorile su na ovu temu.
Kreću novogodišnji i božićni praznici, pa će se na putevima u našoj zemlji stvoriti sve veće gužve. O bezbednosti na putevima u emisiji "Pre večere" govorio je Mirko Koković iz Agencije za bezbednost saobraćaja.
22.12.2023
19:03
Imitator Dalibor Golubović u emisiju Informer televizije došao je "prerušen" u predsednika Aleksandra Vučića i zabavio sve gledaoce svojom maestralnom imitacijom.
-Ja sam čekao da se završe izbori i da se smire strasti. Rešio sam da ispoštujem ovu medijsku kuću. Drago mi je da nisam najstariji, od mene je stariji Deda Mraz. Ja uvek radim. Žalim što dan traje toliko kratko. Ako bi dan trajao 48 sati, ja bih sve vreme radio. Meni je čast da radim i za sebe i za Srbiju. Narod je na ovim izborima pokazao šta misli o opoziciji. Volim da odgovaram na pitanja naroda- rekao je Dalibor Golubović.
U emisiji "Pre večere" tema je bila koliko smo tolerantni. O ovome su govorili profesor doktor Vesko Drašković, modna dizajnerka Ivana Elektra i advokat Marko Anđelković Slijepčević.
22. decembar drugačiji je u odnosu na ostale. Ono što danas budete poželeli, ostvariće vam se u narednih 365 dana. Mnogima je želja da odu i do Hilandara. Nažalost, dame ne mogu tamo. U emisiji "Pre večere" razgovarali smo o svetom mestu Hilandaru sa Nenadom Andrićem koji je posetio ovo mesto čak 76 puta.
22.12.2023
16:50
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Dalibor Golubović
On je nastavio imitaciju predsednika odgovarajući na navodna pitanja koja je narod postavio Aleksandru Vučiću.
-Posetiću i Kovin i druga mesta. Proslaviću sa svojim narodom našu pobedu. Znam da je kanalizacija problem mnogih mesta u Srbiji, ali to ćemo rešiti. Ana je birala ministre, a ja sam zadovoljan svojim radom. Ja ih budim, ja sam kao roditelj. Volim da se šalim sa Dačićem da je kao meda koji voli da spava zimskim snom. Ipak, budim ja i njega. Četiri godine mandata ću izdržati. Ne 4, već 44 godine ću izdržati za građane i za Srbiju. Ja sam borac- rekao je Golubović, glumeći predsednika.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U emisiji "Pre večere" razgovarali smo o emisiji "Život kao takav". Ova emisija počela je sa emitovanjem na televiziji Informer, a autorke emisije preduzetnica Miroslava Damjanović i preduzetnica Danijela Vasiljević govorile su na ovu temu.
Pedsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se danas telefonskim putem u program Informer TV, nešto posle 14 časova, kako bi komentarisao aktuelne događaje.
Ukrajinska operaterka drona iz sastava Oružanih snaga Ukrajine (OSU) izjavila je da želi da ubije „što više Rusa“ i da u tome, kako je sama rekla, „uživa“, prenosi britanski Tajms.
Profesorka Medicinskog fakulteta u Beogradu Valentina Arsić Arsenijević ocenila je da je blokaderski pokret u Srbiji deo socijalnog inženjeringa nad srpskim narodom.
Panika među blokaderima koja je zavladala nakon što je 12. jul označen kao jedan od potencijalnih termina za izbore, iz dana u dan dobija endemske razmere.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je prilikom telefonskog uključenja na Informer TV istraživanje koje pokazuje da je SNS daleko ispred svih stranaka.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je brzom i efikasnom reakcijom pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova uspešno okončana potraga za maloletnom Dunjom Necić iz Novog Sada, čiji je nestanak bio prijavljen 29. aprila.
Nemačka kompanija Naturgut Köllnitz GmbH iz okruga Oder-Spree uskoro prestaje sa radom jer je nakon više od osam vekova nad njom pokrenut stečajni postupak.
U jednoj kući u Petrovaradinu, među dimom, žarom i urušenim stvarima, vatrogasci-spasioci pronašli su i sačuvali ono što mnogima vredi više od bilo čega materijalnog - ikonu Sveta Petka, i to netaknutu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je primenom Zakonom o ostvarivanju prava iz alimentacionog fonda obezbeđen novac za 683 dece i dodao da bi bio srećan da je zakon pomogao i samo jednom detetu.
Cela Srbija je na nogama nakon vesti o nestanku dvoje tinejdžera, Danijela (15) i Dunje (15), a prema rečima Ace Necića, Dunjinog oca, još nema ni traga ni glasa od njih, dok je on sve vreme u kontaktu sa policijom i upravom škole.
Tokom pojačanih kontrola saobraćaja prethodnih dana, najteži prekršaj zabeležen je na putnom pravcu Podgorica - Danilovgrad, gde je vozač iz Nikšića uhapšen zbog bahate i opasne vožnje.
Tarik Prusac sumnjiči se da je juče u Sarajevu ubio svoju bivšu suprugu Elmu Godinjak, a portparolka Tužilaštva KS, Azra Bavčić otkrila je stravične detalje ovog zločina.
Postupci američkog predsednika Donalda Trampa u poslednja dva dana ukazuju na to da je on više zainteresovan za kažnjavanje evropskih saveznika nego za saradnju sa njima.
Potpredsednik Udruženja za vode Ukrajine, Artem Šira, uputio je dramatičan apel građanima, upozoravajući da se ključni gradovi, uključujući i prestonicu Kijev, suočavaju sa ozbiljnom pretnjom potpunog nestanka pijaće vode.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Glumac Marko Todorović koji je u filmovima o "Žikinj dinastiji" glumio prijatelja Milana hteo je da odustane od snimanja i to zbog Dragomira Bojanića Gidre.
Vaše dvorište može izgledati kao uredan i miran kutak prirode, ali ponekad se u takvom okruženju može pojaviti neočekivan gost - zmija, a evo koje četiri ih privlače.
Gugl je podelio osam praktičnih saveta koji mogu da pomognu da baterija na Android uređajima traje duže. Ovi saveti su jednostavni za primenu i lako se uklapaju u svakodnevno korišćenje.
Zbog tri carska reza koja je imala, lekari su Bogdani i Veljku Ražnatoviću savetovali da razmišljaju o još samo jednom detetu, budući da bi svaka naredna trudnoća nosila povećan rizik.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar