Veoma su traženi Lepi muškarci izazivaju glavobolje svojim partnerkama! (VIDEO)
Podeli vest
Lepi muškarci postali su prava briga i glavobolja svojim partnerkama, o istinitosti tog stanja, govorili su gosti Info dana, glumac Saša Joksimović i balerina Drina Pešić.
Glumac Saša Joksimović naveo je da lepi muškarci moraju na elokventan način da odbijaju žene ukoliko su u vezi, i braku ili jednostavno nezainteresovani.
Zabrinjavajuću statistiku da se svaki 4. brak završi razvodom i razlozi zbog kojih do toga dolazi poput materijalizma ili ličnog ega, analizirale su gošće Info dana, psihoterapeut Milena Milanović i voditeljka Sanja Marinković.
Jednostavna masaža predela ispod očiju, oslobodiće vas tamnih krugova i otečenosti.
23.12.2023
16:20
- Moja supruga nema glavobolju, jer je i ona lepa pa se nije javljala preterana glavobolja. Lično mi žene pišu redovno, ali iako ste lepi kao muškarac morate na elokventan način staviti ženama da niste zainteresovani ukoliko ste zauzeti - rekao je Joksimović.
Ukoliko još uvek niste odlučile kakvu frizuru da napravite za Novu godinu, saveti Peđe Božića će vam sigurno biti od koristi.
21.12.2023
13:00
Balerina Drina Pešić istakla je da nekad žene namerno zaziru od lepih muškaraca, jer idu sa pretpostavkom da nisu verni ili da su narcisoidni i prepuni sebe.
- Kod muškaraca je presudna harizma i njih upotpunjuje više to nego fizički izgled. Među partnerima je bitno da nema sujete i ljubomore. Žene nekada zaziru od lepih muškaraca, jer smatraju da su potencijalno površni ili narcisoidni. Viđala sam muškarce koji fenomenalno izgledaju, a budu sa ženama koje im u tom polju ne pariraju, ali je to možda iz razloga što im paše na drugi način koji nije fizički - rekla je Pešićeva.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zabrinjavajuću statistiku da se svaki 4. brak završi razvodom i razlozi zbog kojih do toga dolazi poput materijalizma ili ličnog ega, analizirale su gošće Info dana, psihoterapeut Milena Milanović i voditeljka Sanja Marinković.
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Ministar odbrane Srbije Bratislav Gašić najoštrije je večeras osudio optužbe i uvrede koje je na račun predsednika Srbije Alaksandra Vučića izneo ministar odbrane BiH Zukan Helez.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je da je u Raški danas održao sastanak sa predstavnicima Srpske liste i čestitao gradonačelnicima na preuzimanju dužnosti.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Snažan zemljotres jačine 7,3 stepena Rihterove skale koji bi pogodio metropolitansko područje Tokija i okolinu mogao bi da usmrti oko 18.000 ljudskih života i izazove ekonomsku štetu od 535 milijardi dolara, pokazao je nacrt nove vladine procene.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar