Rasulo opozicije: Deo njih se otrgao sa Đilasovog lanca, a samo najvernije sluge jure u sumanuti bojkot izbora! (VIDEO)
Podeli vest
U Info večeri gosti su bili Vjerica Radeta potpredsenica SRS i Stefan Srbljanović iz Centra za društvenu stabilnost. Oni su govorili o potpunom rasulu opozicije, ali i o predstojećim izborima.
Stefan Srbljanović iz Centra za društvenu stabilnost, ističe da je opozicija naškodila Srbiji time što je tražila rezoluciju o Srebrenici, a da sada traži bojkot izbora, kao i da se deo opozicije odvaja od Đilasa.
U Info jutru o glasanju u Savetu Evrope o prijemu tzv. Kosova, ali i o srpskoj opoziciji, govorio je lider stranke "Jedistvena Srbija" Dragan Marković Palma.
16.04.2024
10:36
- Kukali su po Strazburu i Briselu i dobili su sramnu rezoluciju o Srebrenici i tako su večno naškodili sopstvenoj državi. Tražili su izbore i onda su pokrenuli bojkot, jer znaju da ne mogu da pobede. Nadali su se da će Rot ili Vijola Fon Kramon doći i postaviti ih na vlast, priznali su rezultate na republičkom nivou, a bojkotuju beogradske izbore. Bili su poslušni Draganu Đilasu, a sad su se otrgli od njega i neki izlaze na izbore - kazao je Srbljanović.
O divljanju prozapadne opozicije, ali i o Savetu Evrope i rezoluciji o Srebrenici, govorili su gosti narodni poslanik Radoslav Milojčić Kena i dr Jovana Stojković predsednik pokreta "Živim za Srbiju".
U Glavnom dnevniku, saznali smo aktuelna dešavanja u Srbiji i svetu, ali smo pričali i sa marketinškim stričnjakom Nebojšom Krstićem o opoziciji i raznim pritiscima sa Zapada na našu zemlju.
24.04.2024
20:54
Vjerica Radeta i Stefan Srbljanović
Vjerica Radeta potpredsenica SRS navodi da se opozicija podelila međusobno i nemaju plan za izlazak na lokalne izbore u Srbiji, jer ih, kako ona kaže, baš ih briga za narod.
- Opozicija ima lošu komunikaciju sama sa sobom. Uprkos lošim rezultatima na izborima i dalje forsiraju svoju politiku nasilja. Podelili su se oko toga da li žele da izlaze na izbore ili ne. Nemaju nikakvu infrastrukturu za izbore na lokalnom nivou u Srbiji. Oni koji bojkotuju beogradske izbore, ne znam kako planiraju da se pojave na lokalnim izborima u Srbiji. Oni postali narodni poslanici i to je njima dovoljno, pokazali su da im nije stalo do naroda i interesa Srbije i baš ih briga. Vladeta Janković me sve više podseća na Bajdena, jer nije normalan što se raduje nesreći Srbije. Da neko od njih vredi stavili bi ga za lidera Amerikanci, ali očigledno niko nije adekvatan - rekla je Radeta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Antisrpski mediji "N1" izveštava sa nepostojećeg skupa podrške predvodniku blokada Radivoju Jovoviću, inače članu Pokreta slobodnih građana (PSG) koji se nalazi u kućnom pritvoru nakon pokušaja da izvede nasilni poduhvat u Novom Sadu.
Reper Marko Šelić Marčelo, koji je proteklih godinu dana svim srcem podržavao zgubidane, juče se putem antisrpskog glasila "Danas" ogradio se od blokadera.
Reditelj Srđan Dragojević, nekadašnji poslanik Socijalističke partije Srbije a sada jedan od blokaderskih ideologa, optužio je ceo srpski narod za ratove devedesetih godina.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
Na stanici Kovačevac u Mladenovcu pokrenuta je kampanja pod nazivom "Dobro pazi - voz nailazi", a događaju je prisustvovao i Slaviša Lekić, načelnik Uprave saobraćajne policije.
U jednom restoranu na Novom Beogradu, sinoć je došlo do pucnjave u kojoj je ranjen navijač Partizana N.K. (30), koji je bio u društvu Nenada Alajbegovića zvanog Alibeg.
Londonska policija jutros je na aerodromu Hitrou uhapsila muškarca osumnjičenog za napad, nakon što je biber sprejem prskao putnike, zbog čega je na aerodromu odmah proglašena uzbuna.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar