• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer.rs

12.12.2024

12:34

Stranim centrima moći nije u interesu jaka i nezavisna Srbija - Opozicija se raduje i likuje kada je naša zemlja okružena pritiscima!  (VIDEO)

Tanja Andric

Live TV

Stranim centrima moći nije u interesu jaka i nezavisna Srbija - Opozicija se raduje i likuje kada je naša zemlja okružena pritiscima! (VIDEO)

Podeli vest

Gosti INFO DANA na TV Informer bili su potpredsednik Srpske radikalne stranke Miljan Damjanović i poslanik SNS Aleksandar Marković koji su govorili o tome da stranim centrima moći nije u interesu jaka i nezavisna Srbija.

Poslanik SNS Aleksandar Marković je na samom početku govorio o tome da opoziciji smeta jaka Srbije i EKSPO 2027.

- Ispostavlja se da što je tzv. liderima opozicije gore to je Srbiji bolje. Oni se iskreno raduju ili priželjkuju različite vrste i tragedija i nesreća, ne bi li to dovelo do zaustavljanja i ekonomskog rasta i privrednog itd i ne bi li oni u takvoj atmosferi pokušali da steknu neki politički poen. Građani su do sada imali ne mali broj puta priliku to jasno da vide i da kazne takvu politiku, ako to uopšte i može da se nazove politika - istakao je Marković. 

Foto: Tanja Andric

Aleksandar Marković

Miljan Damjanović iz Srpske radikalne stranke podvukao je da je Tužilaštvo odavno palo na ispitu i da treba da se promeni zakonodavstvo u Srbiji.

- Mislim da ne treba ni da komentarišemo neozbiljne nastupe ljudi koji ne znaju ni šta govore. Apsolutno se pokazalo da je Tužilaštvo davno palo na ispitu još 2016. godine. Mi nemamo nijedan proces da ja započet, a ne završen od strane Tužilaštva, od 2016. godine za sve nerede koje su oni pripremali - naglasio je Damjanović. 

Foto: Tanja Andric

Miljan Damjanović

Celokupno gosovanje možete pogledate u videu koji sledi:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set