Ispunjeni svi zahtevi "studenata"! Predsednik Vučić 195 dokumenata stavio na sto! (VIDEO)
Podeli vest
Predsednik Vučić ispunio je sve zahteve ekstremista koji prave haose na ulicama. Šaka jada koja se smrzava na ulicama nije tamo zbog ličnih uverenja, već zbog džakova novca koji trpaju u svoje džepove. Gost "Info jutra" na ovu temu bio je narodni poslanik Radoslav Milojičić Kena.
Narodni poslanik Radoslav Milojičić Kena komentarisao je haos koji prave aktivisti opozicije na ulicama.
Gosti "Info jutra" bili su Ljubomir Đurić iz Centra za nacionalnu politiku i Lazar Stević, dopisnik Informera sa KiM. Oni su govorili o incidentima prema Srbima i Srpskoj pravoslavnoj crkvi na Kosovu i Metohiji.
Danas se obeležava Međunarodni dan ljudskih prava. Da li je moguće ovaj dan adekvatno obeležiti u južnoj srpskoj pokrajini s obzirom na trenutnu situaciju? Na ovu temu u "Info jutru" govorili su Ibro Ibrahimović, član predstavništva SPS-a i Vladimira Kokanovića, predsednika Saveza Srba iz Slovenije.
10.12.2024
10:06
-Naš narod je bio skeptičan. Predsednik je ispunio zahteve studenata. Ja sam dugo u politici i znao sam da se studenti neće vratiiti na fakultet nakon što predsednik ispuni njihove zahteve. Predsednik Vučić pokazao je da brine o omladini i ispunio je sva tri zahteva. Prvi je bio da se oslobode privedeni. Drugi zahtev je bio 20% više za materijalne troškove. Taj zahtev svi podržavamo, treba da ulažemo više u naše školstvo. Treći je bio da se da na uvid sva dokumentacija. Taj zahtev nije bio baš najjasniji, ali je i to ispunjeno. Predsednik Vučić je izneo 195 dokumenata i stavio ih je na sto- rekao je Kena.
Amerika, Izrael i Turska rešene da rasparčaju Siriju i podele njene resurse. O tome kakva sudbina čeka sirijski narod, u emsiji "Info jutro" govorili su prof. dr Svetislav Lutovac, specijalista za bezbednost i kontraterorizam i prof. dr Milan Petričković sa Fakulteta političkih nauka.
Gost "Info jutra" bio je Dragoslav Bokan sa Instituta za nacionalnu strategiju. On je govorio o nasilnim protestima u velikim gradovima Srbije.
04.12.2024
12:51
Dragoslav Milojičić Kena
On je rekao da smo iste sekunde videli napad na predsednika o tome odakle njemu ta dokumenta.
-Pa, otud što je on predsednik države. Ovo su politički protesti i to protesti koji su izazvale strane službe. Neko želi Gruzijski scenario gde je tamo skoro građanski rat, neko želi rumusnki scenario gde su poništeni izbori. Nikome nije stalo više do mladosti i pameti ove države nego predsedniku Vučiću. Mladi su ti koji će nastaviti da upravlja našom državom. Imate 250.000 studenata u Srbiji. Bili su tu politički aktivisti i profesori koji su o predsedniku Vučiću govorili sve najgore- rekao je Kena.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Svi zahtevi studenata su ispunjeni i svi 195 dokumenata vezanih za rekonstrukciju železničke stanice u Novom Sadu. Ova dokumentacija je dostupna na sajtu Vlade Srbije
Iako su svi zahtevi ispunjeni, opozicija i strane agenture i dalje podstiču divljanje i blokade. To je najbolji pokazatelj koliko je njima stalo do žrtava i utvrđivanja odgovornosti. Slučaj u NS im je bio samo izgovor za podrivanje sopstvene države.
Ne vidim razlog izlaska studenata u ponovne blokade, ako su im zahtevi ispunjeni, osim naravno ako su zahtevi čista farsa a glavni cilj jeste pravljenje haosa i nereda.
Neka protestuju sada, neka se iživljavaju, bahate, uskoro će krenuti suze kada saznaju da istipti nisu dati sami od sebe i da će rukovodstvo fakulteta koje ih podržava da im poveća školarine.
Gosti "Info jutra" bili su Ljubomir Đurić iz Centra za nacionalnu politiku i Lazar Stević, dopisnik Informera sa KiM. Oni su govorili o incidentima prema Srbima i Srpskoj pravoslavnoj crkvi na Kosovu i Metohiji.
Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je otišla iz Srbije u utorak ujutru, dan nakon što je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, vratila se posle četiri dana u Srbiju, i to sinoć nešto malo pre ponoći, saznaje Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Sramna scena zabeležena je u Zemunu, gde je jedna starija sugrađanka morala peške da se probija kroz gužvu, budući da saobraćaj nije funkcionisao na mestu gde su se blokaderi okupili.
Gradonačelnici četiri opštine na severu KiM, nakon što su preuzeli dužnost od albanskih gradonačelnika, u zgradama opština zatekli su katastrofalno stanje.
Na naslovnoj strani "Hrvatskog tjednika" pojavila se skandalozna karikatura koja, čini se, prikazuje patrijarha SPC Porfirija sa krvavim nožem među zubima, uz poziv na veliki skup otpora "jugosrpskim fašistima".
Blokader Petar Đurić, nakon što smo otkrili da se bahati na odmoru u lukusuznom hotelu Dubaiju i uživa u bazenu dok poziva narod da ustane protiv vlasti, nastavio je da širi opasnu mržnju prema novinarima koji su već dugo na meti blokadera.
Analitičar Dragoslav Bokan, komentarisao je užasno vršnjačko nasilje koje je pretrpeo jedan trinaestogodišnji dečak, a nasilnici su ga prilikom maltretiranja nazivali i "ćacijem".
Reč "mašala" koristi se gotovo u svakodnevnoj komunikaciji, ali ono što mnogi ne znaju jeste da pored toga što je izraz pohvale, često se koristi i da bi se izbegla nevolja ili urok.
Hotelski i smeštajni kapaciteti za novogodišnju noć širom Srbije su gotovo puni, međutim, jedna destinacija se tradicionalno ističe po broju rezervacija i još uvek niskim cenama, a to je Vrnjačka banja.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Vlasnica mačke Nikola (24) želela je da proveri da li se njena ljubimica Mila smirila i naučila da se ne igra jelkom, ali je eksperiment propao za svega nekoliko minuta.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Pevač Slobodan Cobe Batjarević ispričao je detalje incidenta koji se dogodio njegovoj koleginici Katarini Živković, kada je obezbeđenje jurilo po kazinu.
Pevačica Ivana Selakov prisetila se studentskih dana sa pevačem Sašom Kovačevićem, te otkrila kako je među njima vladala velika ljubav i da su zajedno započeli karijeru.
Danas se navršava pet godina od smrti Džeja Ramadanovskog, a njegova porodica i najbliži okupili su se ispred njegove večne kuće u Aleji zaslužnih građana
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar