Sedmi takmičar u emisiji "Nova TV zvezda" bio je Dejan Novčić, reditelj koji se bavi pisanjem i muzikom. Njegov dolazak u trenerci naišao je na kritiku žirija nakon čega se u raspravu umešala kandidatkinja Sandra Petrović i napravila haos u studiju.
Prva takmičarka u drugom izdanju emisije "Nova TV zvezda" bila je Vivijen Kurtović, koju je publika imala prilike da upozna za vreme njenog takmičenja u rijalitiju.
U drugom izdanju emisije "Nova TV zvezda", koja se emituje samo na Informer televiziji, došlo je svađe između članova žirija.
18.01.2025
15:57
Dejan Vasiljević dolazi iz Kosjerića, obožava kamere, iako deluje studljivo. Završio je medicinsku školu, trenutno radi u hladnjači. Dejan je imao zadatak da otvori muzičku emisiju, a nakon glasanja žirija nije prošao u sledeći krug takmičenja.
Vukašin Mijatović se dugo bavio produkcijom na televiziji. Voli filmove, serije i igrice. Očekuje da pokaže svoj maksimum. Voli životinje. Nakon zadataka žirija, Vukašin je prošao u naredni krug takmičenja.
Jelena Špika dolazi iz Beograda. Radila je u banci, sada je u administraciji. Televizija joj je velika ljubav, ali zbog treme dosad nije probala da se njome bavi. Jako voli Srbiju, volela bi da ima emisiju koja se bavi prikazivanjem Srbije. Nakon zadatka žirija, Jelena je prošla dalje.
Katarina Popadić zna da šije i da puca i diplomirani je pravnik. Nije joj svejedno kada je u centru dešavanja. Najveći izazov joj je da pobedi sebe. Zanima je pravda. Nakon zadataka žirija, Katarina je prošla u naredni krug takmičenja sa svih 5 glasova.
Sledeći kandidat je Dejan Novčić. Voli da tumači poruke koje nose simbole. Voli da se bavi muzikom, a pred kandidate i žiri izašao je u trenerci, što je izazvalo oprečene reakcije žirija. Žiri je objasnio Novčiću da postoji kodeks oblačenja na televiziji, a onda se umešala Sandra Petrović koja se već ranije predstavila. Ona je izašla pred žiri i podržala kandidata Dejana. Ona je istakla da su bili preoštri i da su surovi. Drama je preuzela šou nakratko: "Neka ovo bude skandal, neka ide na televiziju, ja sam borac za ljudska prava", dovikivala je Petrovićka.
Foto: Foto: Nikola Babić
Predsednik žirija Filip Maksimović je odlučio da za vreme trajanja drame napusti emisiju. Nakon što se atmosfera smirila, Dejan je nastavio sa zadacima žirija, i izborio svoje mesto u drugom krugu.
Ivana Mitrović se bavi modelingom, a široj javnosti je poznata po vezi sa poznatim paparaco fotografom Kobrom. Kaže da je rođena spremna, ali krasi je i vetar u leđa koji dobija od partnera. Nakon zadataka, Ivana nije prošla dalje.
Foto: Foto: Nikola Babić
Poslednji kandidat bio je Jano Bata Sič. Nedavno je otvorio restoran, učestvovao je u raznim emisijama gde je gastronomija bila deo. Kaže da ne zna da gubi. Pred žirijem se snašao dobro, pa je prošao u naredni krug takmičenja.
Sledeću epizodu prvog kruga Nove TV Zvezde gledajte sledeće subote u 15:30, a nova epizoda "Nova Tv Zvezda - Upoznajte kandidate" čeka vas na Informer televiziji iza 18h. Vidimo se!!!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sedmi takmičar u emisiji "Nova TV zvezda" bio je Dejan Novčić, reditelj koji se bavi pisanjem i muzikom. Njegov dolazak u trenerci naišao je na kritiku žirija nakon čega se u raspravu umešala kandidatkinja Sandra Petrović i napravila haos u studiju.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Na mreži Iks osvanuo je šokantni snimak na kojem se vidi blokaderska profesorka u vidno alkoholisanjom ili čak nadrogiranom stanju kako priča nepovezane rečenice, od kojih smo jedino mogli da razumemo da su blokade za nju "provod".
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Brižit Makron, supruga francuskog predsednika Emanuela Makrona, priznala je da ju je vreme koje provodi kao prva dama Francuske učinilo tužnijom i ciničnijom.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Voditeljka i pevačica Suzana Mančić progovorila je o ćerki Teodori Kunić koja je udata za 23 godine starijeg generala Miroslava Talijana, i dotakla se prinove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar