• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Beta

03.08.2018

14:44

ZNALI SMO DA JE PRAVA USTAŠICA! Kolinda odlikovala ZLOČINCE Gotovinu i Markača!

Balkan

ZNALI SMO DA JE PRAVA USTAŠICA! Kolinda odlikovala ZLOČINCE Gotovinu i Markača!

Podeli vest

Gotovina i Markač su avgusta 1995. godine predvodili vojno-policijsku akciju Oluja

Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović odlikovala je danas penzionisane hrvatske generale Anta Gotovinu i Mladena Markača, povodom Dana pobede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

AP Photo/Public

Ante Gotovina

Hrvatska predsednica je Gotovinu i Markača odlikovala Ordenom kralja Petra Krešimira Četvrtog s lentom, saopštio je kabinet predsednice Hrvatske.

Tanjug

Mladen Markač

Gotovina i Markač su avgusta 1995. godine predvodili vojno-policijsku akciju Oluja. Haški tribunal ih je pravosnažno oslobodio optužbi za ratne zločine počinjene tokom Oluje, iako je Gotovinu u prvostepenom postupku osudio na 24, a Markača na 18 godina zatvora.

HRVATI TVRDE DA SU SRBI SAMI SEBE UBIJALI U 'OLUJI'?!! Vladajuće ustaše u Zagrebu luđe nego ikada, PRIVIĐAJU IM SE SRPSKI TENKOVI!



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Svi komentari
Miloš

pre 7 godina

Sraman potez Kolinde. Za šta odlikovanja, za neviđeni zločin? Treba da ih je sramota!

Dragan R

pre 7 godina

Nažalost, susedna država ne želi da se odrekne šovinizma koji je glavna brana normalnom odnosu dvoje suseda.

Gordon

pre 7 godina

Nece proci mnogo vremena, pa ce sve doci na svoje mesto. Kad predstane uticaj iz Vatikana i Nata, Hrvati ce se osvestiti, a to ce biti veoma bolno, a u isto vreme i njihov veliki poraz. 100 godina slepila ima svoju cenu, a to sto smo mi Srbi ubijani, sigurno placamo neki danak iz proslosti. Nadam se da ce ta kolektivna karma srpskog naroda uskoro biti isplacena.

bole

pre 7 godina

Kolinda je lepa i zgodna žena a mozak kokošiji samo što ima jednu vijagu više da ne se*e po dvorištu.

Pjer

pre 7 godina

Sramotno je za Evropu i civilizaciju da još uvek postoji zemlja koja neguje ustaštvo i fašizam !!??

Znacovek

pre 7 godina

Kolinda je bolesna. Svoju bolest je javno pokazala na mundijalu u Moskvi. Njoj nema leka.

Dragan

pre 7 godina

Kralja petra kresimira srpskog kralja bio je srbin a odlikuje ustasu hrvata SRAMOTA I ZA HRVATE I ZA SRBE

Lala iz Banata

pre 7 godina

Ко је краљ Петар Четврти Крешимир....? Да није... - Ћосић...? Њега се сећам...

LMX

pre 7 godina

Ti ljudi su oslobodjeni (presuda je konacna) za razliku od vaših heroja.

hanzaplast

pre 7 godina

Kolinda, nova hrvatska Severina. Uskoro video!

DxD

pre 7 godina

Da nije ustasica ne bi bila birana za predsjednicu Hrvatske.To je svima jasno.Ustastvo u Hrvatskoj ne dolazi iz politickog vrha nego iz baze,iz naroda,i ide prema politickom vrhu.

Vojvodina

pre 7 godina

Citava hrvatska politika, mozda i nacija, pociva na mrznji prema Srbima. Nikada se oni nece promeniti.

Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!
Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!

Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.

17.03.2026

21:49 >> 21:53

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Preminuo patrijarh Ilija II
Društvo

Preminuo patrijarh Ilija II

Katolikos-patrijarh cele Gruzije Ilija II preminuo je u klinici u Tbilisiju u 93. godini, saopštio je čuvar patrijaršijskog trona Gruzijske pravoslavne crkve, mitropolit Šio.

17.03.2026

21:30

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set