(VIDEO) ZAGRMEO APLAUZ I SA KOSOVA I METOHIJE! Ovako su Srbi iz Severne Mitrovice pružili podršku lekarima i medicinskim sestrama!
Podeli vest
Građani Severne Mitrovice večeras su aplauzom sa svojih balkona u 20 časova dali podršku medicinskim radnicima
Mitrovčani su se na ovaj način odazvali pozivu koji se pojavio na društvenim mrežama i izlaskom na terase i prozore svojih kuća i stanova aplauzom pružili podršku medicinskim radnicima.
U Srbiji je od danas na snazi policijski čas koji podrazumeva zabranu izlaska na ulice od 20 do 5 časova, osim za građane koji imaju posebnu dozvolu zbog potreba posla
18.03.2020
21:21
Na ovaj način građani Severne Mitrovice su dali podršku za one koji, kako su naveli, izlaze u prve redove za nas.
Malo solidarnosti i podrške puno znači, poručeno je večeras iz Mitrovice i najavljeno da će ova simbolična akcija biti sprovođena i narednih noći tačno u 20 časova.
U skladom sa odlukom Kriznog štaba u Severnoj Mitrovici večeras su prodavnice zatvorene u 19:30 časova, a od 20 sati građanima je naloženo da se ne kreću do 5 sati ujutro.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
slađa
pre 6 godina
Zvona da zvone u crkvama i manastirima na Kosovu i Metohiji u znak podrške zdravstvenim radnicima.
U Srbiji je od danas na snazi policijski čas koji podrazumeva zabranu izlaska na ulice od 20 do 5 časova, osim za građane koji imaju posebnu dozvolu zbog potreba posla
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić za sutra u 11 časova sazvao je vanrednu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost zbog cena energenata na globalnom tržištu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
U eksploziji koja se dogodila u prostorijama crnogorskog Centra za istraživanje svemira (Montenegro Space Research), u Podgorici, povređene su dve osobe.
Otac M.L. (65) i sin M.L. (38) iz mesta Aradac kod Zrenjanina, osumnjičeni su za ubistvo Ivana Vilogjavina (35), a radi se o vlasnicima kafane u kojoj je Ivan kobne noći bio i poslednji put viđen.
Izrael je izveo prve napade na iransku mornaricu u tom području, saopštio je portparol izraelske vojske, ističući da su pomorske sposobnosti Irana u velikoj meri onesposobljene.
Poljska agencija za vazdušnu navigaciju (PANSA) u ponedeljak je pustila u rad dva nova radara usmerena na poboljšanje nadzora vazdušnog prostora i operativne bezbednosti.
Centralna komanda američke vojske (CENTCOM), nadležna za Bliski istok, potvrdila je da je jedan lovac F-35, koji je bio u misiji iznad Irana, morao prinudno da sleti u bazu na Bliskom istoku.
Kultna serija "Čuvari plaže" koja je obeležila devedesete i stvorila planetarne seks simbole dobija svoj rimejk, a prve fotografije sa seta već su zapalile svet.
Ako ste primetili da vas noge bole pri hodu, deluju hladno, bledo ili imaju sjajnu kožu, to možda nije samo umor već znak da krv ne cirkuliše kako treba.
Kupovina kvalitetne posteljine je ulaganje u udoban san, ali njeno pravilno pranje zna da zbuni. Temperatura i način održavanja ključni su za mekoću, dugovečnost i higijenu.
Influenserka Luna Đogani ponovo je uspela da privuče ogromnu pažnju na društvenim mrežama, nakon što je objavila provokativnu fotografiju koja je prikupila mnoštvo reakcija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar