• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

07.01.2024

21:22

Kakav car! Željko Mitrović se vozi rikšom, svira i peva usred Londona! Ovom pesmom je rešio da čestita svima Božić (VIDEO)

Jelena Simonović

Vesti

Kakav car! Željko Mitrović se vozi rikšom, svira i peva usred Londona! Ovom pesmom je rešio da čestita svima Božić (VIDEO)

Porodica Mitrović ove godine Božić, najradosniji hrišćanski praznik, provodi u Londonu, odakle se danas oglasio Željko Mitrović, direktor i vlasnik Pink Media Group, i ponovo pobrao sve simpatije korisnika društvenih mreža, koji njegov novi potez nazivaju "carskim"!

Mitrovići su sa svojim mnogobrojnim pratiocima na mrežama podelili delić privatnih, porodičnih trenutaka iz Londona, čime su oduševili sve, a sada je Željko ponovo prevazišao sebe! Naime, Željko se u srcu Londona vozio u rikši, iz koje je uživo, na svoj način, izveo čuveni božićni hit Maraje Keri "All I Want For Christmas Is You".

Foto: printskrin/instagram

 

 

- Išli brzo ili sporo, stići ćemo prerano. Umreti valjda znači predati se jačem, a roditi se svakako znači predati se nama! Kad malo bolje razmislim kakvi smo, ono prvo mi uopšte ne izgleda tako loše - poručio je Željko i dodao:

Foto: printskrin/instagram

 

- Žeks iz Londona, direktno sa rikše i pevanjem jedne od svojih omiljenih pesama, čestita rođendan svima koji danas slave, naravno i Hristu! P.S. Srećan Božić! - poručio je Mitrović.

Inače, on u Londonu puni baterije za jak start Nove 2024. godine, za koju ima velike planove, o čemu je nedavno govorio na Pinkovoj novogodišnjoj žurki.

Foto: printskrin/instagram

 

 

- Polako se pale motori za poletanje jer svašta najavih za ovu godinu, uključujući i priču o carstvu nebeskom u mom Teatru Odeon, a carstvo nebesko nije ništa drugo već obično carstvo bajki, a te bajke svakako imaju svoju istoriju, koja ne moze biti zakopana zauvek, tajne izbrisane iz istorije i zaboravljene u vremenu uvek pronadju svoje novo lice, i novi trenutak - rekao je Mitrović pre samo nekoliko dana.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Jovanov odgovorio na laži N1: Još jedno "evo sa'će" u nizu
Politika

Jovanov odgovorio na laži N1: Još jedno "evo sa'će" u nizu

Nakon što je predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić komentarisala tvrdnje televizije N1 da je Evropska narodna partija (EPP) sprečila da debatu o Srbiji u Evropskom parlametnu da navodno zštiti Predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, javio se i MIlenko Jovanov, šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke (SNS).

02.07.2026

21:30

Hronika

Pretvaraju domove u grobnice, a šetaju među nama! Ubice iza sebe ostavile potoke krvi i zauvek nestale (FOTO)
Hronika

Pretvaraju domove u grobnice, a šetaju među nama! Ubice iza sebe ostavile potoke krvi i zauvek nestale (FOTO)

Nema veće noćne more za istražitelje i porodice žrtava od trenutka kada forenzika do detalja rekonstruiše nezamisliv zločin, identifikuje ubicu, a dželat potom iskoristi svoje specifične veštine i prosto ispari sa lica zemlje. Bekstvo od pravde postaje psihološka igra u kojoj monstrumi koriste divljinu i savršeno planirane rute kako bi postali nevidljivi.

02.07.2026

21:30

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set