• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Tanjug

28.11.2018

08:19

SUPRUZI OLIVERA IVANOVIĆA PREĆE SMRĆU! MILENA: Živim u strahu, stižu mi jezive poruke od Albanca

Vesti

SUPRUZI OLIVERA IVANOVIĆA PREĆE SMRĆU! MILENA: Živim u strahu, stižu mi jezive poruke od Albanca

Udovica ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Ivanović, kaže da dobija preteće poruke, pune uvreda, između ostalog i od Albanaca

Ona ocenjuje da je čudno što je kosovska policija uhapsila četvoricu Srba zbog navodne umešanosti u atentat na njenog supruga posle 10 meseci. 

Na tu igru Prištine nemam nikakav komentar. Nepojmljivo mi je sve što rade. Čudno je što su sve pokrenuli posle toliko vremena. Nisam u prilici da bolje komentarišem. Dobijam razne poruke, pretnje. Ne želim da ugrožavam svoj život i život svog deteta - rekla je Ivanović.

Navodi da je pretnje prijavila nadležnim organima.

- To je jedini način da se branimo, zaštitimo. Ima tu i Albanaca. Ima tu i svakojakih uvreda, teških i pretećih reči. Nisam mirna i ne bih više o tome da ne izazivam gnev, probleme - rekla je Ivanović.

Ocenila je i da je "javašluk i bezobrazluk Prištine" to što je privedena i sekretarica njenog supruga, Silvana Arsović koja je, istakla je, bila jedan od najodanijih i najiskrenijih prijatelja Olivera Ivanovića. 

Kaže i da ne dobija obaveštenja iz Prištine o toku njihove istrage o ubistvu Olivera Ivanovića. 

Na zahtev prištinskog tužilaštva, dala sam izjavu u Specijalnom tužilaštvu za organizovani kriminal u Beogradu, jer na Kosovo zaista retko idem - rekla je Ivanović, koja je prihvatila posao u Vladi Srbije, i podseća da su joj na Kosovu majka, otac, brat, sestra.


JEDVA PREŽIVELA NOĆ U PRIŠTINSKOM ZATVORU! Saradnica Olivera Ivanovića u lošem stanju: Ima gušenje, nije ni jela ni pila! Potresni detalji iz pritvora!


 


Tagovi:

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje
Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje

Od stravičnog dvostrukog ubistva i samoubistva u Čačku prošlo je osam meseci, a ovaj slučaj i dalje budi jezu i otvara pitanje misterije kuće u kojoj se sve dogodilo. Tog 6. decembra 2025. godine pronađena su tri tela, a ubrzo se ispostavilo da je sin ubio oca i majku tako što im je prerezao vrat nožem, a potom sebe ubo u grudi i isekao vene, što je dovelo do toga da iskrvari nasmrt.

15.08.2026

23:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set