• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

22.09.2019

12:41

ĐILASOV POTRČKO BI DA UPADA U TUĐE STANOVE! Branko Miljuš doveo ekipu ispred zgrade zamenika gradonačelnika i poručio: VESIĆU, TI SI SLEDEĆI!

Vesti

ĐILASOV POTRČKO BI DA UPADA U TUĐE STANOVE! Branko Miljuš doveo ekipu ispred zgrade zamenika gradonačelnika i poručio: VESIĆU, TI SI SLEDEĆI!

Podeli vest

Đilasov operativac Branko Miljuš doveo je danas ekipu ispred zgrade u kojoj živi zamenik gradonačelnika Beograda Gorana Vesića i poručio mu: "Ti si sledeći!"


Miljuš koji je u martu ove godine zajedno sa Boškom Obradovićem naredio demonstrantima upad u zgradu RTS, a pre nekoliko dana po Đilasovom nalogu sa "studentima" zauzeo Rektorat Beogradskog Univerziteta, jutros je otišao korak dalje u demontraciji nasilja Saveza za Srbiju.

On je doveo "ekipu" siledžija ispred zgrade u kojoj živi zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić i poručio mu: " Ti si sledeći!"

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
zoran

pre 6 godina

Kad su nekažnjeno prošli za upadanje u TV Beograd i blokiranje zgrade predsednika republike što ne bi mogli da upadaju i u stanove. I proći će opet nekažnjeno.

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set