ŠIPTARI NA NOGAMA, OTKRILI DA UDIŠU SRPSKI KISEONIK! Zeka optužio Kurtija da je kupio "vazduh" u Srbiji i da je isporučen u zarđalim bocama!
Podeli vest
Bivši poslanik Skupštine lažne države Kosovo Miljaim Zeka optužio je odlazeću vladu premijera Aljbina Kurtija da je "kupila kiseonik u Srbiji", i da joj je isporučen u zarđalim bocama, piše danas prištinska Gazeta ekspres
Zeka je objavio na Fejsbuku fotografiju za koju kaže da mu je poslao lekar iz bolnice.
Predstavnik Pokreta Samoopredeljenje i aktuelna šefica kabineta ministarke pravde Bljerima Salahu optužila je predsednika privremenih prištinskih institucija Hašima Tačija i DSK da su odluku o novom mandataru doneli poštujući Ustav Srbije
01.05.2020
17:29
Kako prenosi Kosovo onlajn, na njoj se vide boce sa kiseonikom koje su, prema njegovoj tvrdnji, došle iz Srbije.
- Još jedan skandal premijera Kurtija povezan sa Srbijom. Boce kiseonika iz Srbije. U aprilu mesecu su napunjene u Srbiji i onda su dopremljene na Kosovo i vidite njihovo stanje, boce totalno zarđale, ovo je obaveštenje koje mi šalje doktor iz bolničkog centra - naveo je Zeka.
Zeka, naravno, ničim nije potkrepio tvrdnje da su boce sa kiseonikom stigle iz Srbije. Važno je po svaku cenu optužiti Beograd i dizati tenzije na KiM.
Podsetimo, ekstremisti u Prištini digli su neviđenu bunu zbog donacije 1.000 testova za koronavirus koju je Srbija poslala.
Kurti je optužen za veleizdaju, da je čovek Srbije, da Kosovo hoće da vrati u okrilje Beograda...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ovi u Prištini stvarno nisu normalni. Pa ove boce je mogao bilo ko da prelepi i slika kao dokaz za nešto što nikome nije jasno šta je. Šta dokazuje? Kao i sa navodno otrovanim kovertama za glasanje prošlog oktobra. A ubistvo onog OVK veterana kod Peći je dokaz za normalnost. Izrešetan i spaljen.
Kakve veze ima što su boce zarđale? To je spoljna površina a ne unutrašnja.
Najbitnije je da je boca ispitana i atestirana, sve ostalo je manje bitno... boca moze biti namazana govnima, najbitnije je da je gas unutra boce bezbedan.. spoljna povrsina nije bitna
AKO SU BOCE ZARDALE KISEONIK U BOCAMA NIJE ZARDAO NEGO LEPO PISE NA TIKETI 100 %
CIST KISEONIK . SIPTARI BI HTELI DA IM VUCIC POSALJE KISEONIK U ZLATNIM BOCAMA , A TADA BI KAZALI DA IM JE TO POSLALA MERKELOVA I RAMA
Predstavnik Pokreta Samoopredeljenje i aktuelna šefica kabineta ministarke pravde Bljerima Salahu optužila je predsednika privremenih prištinskih institucija Hašima Tačija i DSK da su odluku o novom mandataru doneli poštujući Ustav Srbije
Otkrivena je porodična tajna pomahnitale blokaderke Ljiljane Bralović, poznate po tome što je na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića izrekla salve uvreda, a potom u nedelju u Čačku na najmonstruozniji način pretila neistomišljenicima.
Američki predsednik Donald Tramp ismejao je francuskog predsednika Emanuela Makrona tokom obraćanja na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, u Švajcarskoj.
Takmičar Crvenih u Exatlonu Boško Marinković podelio je kako sumnja da Aleksa Erski iz njihovog tima zna više detalja o kapitenskoj poziciji i da želi da im smesti.
Bračni par Elica i Aleksa Erski zadali su sami sebi novi zadatak u Exatlonu i počeli da nagovaraju svoje saborce da preuzmu ulogu kapitena, a prvi koji se "javio" za preuzimanje uloge jeste Radojica Lazić.
Takmičarka Plavih, Anabela Zonai, iskoristila je svoj minut poziva sa porodicom u Exatlonu. Oni su joj odmah dali savet kako da se ponaša u takmičenju.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Srbija je među prvih pet zemalja u Evropi po upotrebi sedativa, a podaci pokazuju da svaki četvrti Srbin koristi lekove za smirenje. Stručnjaci tvrde da se situacija drastično pogoršala posle pandemije korone.
Austrijsko zdravstveno osiguranje (ÖGK) odlučilo je da pooštri pravila nakon što je u javnosti odjeknulo nekoliko slučajeva u kojima su osobe na dugotrajnom bolovanju putovale u inostranstvo.
Sedmogodišnjoj devojčici iz Srbije uspešno su istovremeno transplantirani jetra i bubreg na klinici u Italiji, a sve o trošku Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje.
Stravična scena odigrala se danas na gradilištu u Beogradu kada je radnik star oko 40 godina pao sa skele sa visine od oko četiri metra. Nakon incidenta gradilište je zaključano, i svi radnici su napustili objekat.
Osnovni sud u Novom Pazaru potvrdio je optužnicu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu protiv 11 lica, koja se terete da su 29. jula 2025. godine, tokom okupljanja ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru (DUNP), izvršila krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
U ugostiteljskom objektu u centru Beograda juče oko 18 časova dogodio se incident u kojem su trojica maskiranih muškaraca demolirala inventar lokala. U napadu nije bilo povređenih lica.
Američki predsednik Donald Tramp podelio je na društvenim mrežama izmenjenu fotografiju mape Sjedinjenih Američkih Država na kojoj su Kanada, Grenland, Venecuela i Kuba prikazani kao deo američke teritorije, objavio je kanadski CBC.
Američki predsednik Donald Tramp ismejao je francuskog predsednika Emanuela Makrona tokom obraćanja na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, u Švajcarskoj.
Više od 280.000 ljudi potpisalo je satiričnu peticiju kojom se Danska poziva da "kupi" Kaliforniju, kao odgovor na ranije izjave Donalda Trampa o nameri SAD da preuzmu Grenland, objavio je Njuzvik.
Snažno nevreme pogodilo je danas Siciliju i Sardiniju, gde su olujni vetrovi do 119 kilometara na čas i talasi visoki i do devet metara izazvali poplave u marinama, ulicama i kućama.
Netfliks sprema veliku istorijsku dramu o porodici Kenedi, a u centru priče je mračna strana njihove moći. Jednu od ključnih uloga igra Majkl Fasbender, koji tumači Džoa Kenedija od koga je sve počelo.
Glumac i producent Lazar Ristovski postavljen je na čelo Međunarodnog filmskog festivala FEST gde će obavljati funkciju predsednika Glavnog odbora ove manifestacije.
Pčela koja često leti oko vaše kuće, zaustavi se na prozoru ili kruži dvorištem nije samo obična situacija - mnoge tradicije i drevna verovanja vide u tome dublje značenje.
Jedan od najprepoznatljivijih modela obuće modne kuće Valentino, čuvene Rockstud cipele, ponovo se vraćaju u centar pažnje, ali u osveženom i savremenijem izdanju.
Pevačica Jelena Rozga podelila je fotografiju psa koji je uginuo pre četiri meseca, a njena bol ne prestaje što se vidi iz emotivne poruke koju mu je posvetila.
Pevačica Mina Kostić se oglasila nakon što je koleginica Sandra Rešić optužila da je pre osam godina na jednom nastupu pokrala svoje kolege i uzela 500 evra.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar