U Draganu Đilasu, njegovim portalima i televizijama, slugeranjama tajkuna koje se klanjaju od naroda opljačkanom novcu kao svom vrhovnom božanstvu - baš ničega ljudskog nema. Navikli da svoj bedni život zasnivaju uvek na tuđoj nesreći, danas nam besramno pokazuju i da to čine spremni - da gaze preko mrtvih, i to bukvalno, izjavio je Vladimir Orlić, član Predsedništva SNS
- Niko u ovoj zemlji nikada nije, kao što to oni sa patološkom strašću danas čine, vodio odvratnu, zversku kampanju protiv čoveka u danu u kom je preminuo, niko nije maltretirao porodicu pokojnika ne dozvoljavajući im ni da u miru svog bližnjeg ožale i isprate. Jer to ljudska bića ne rade. Rade to samo Đilasi, Nove S i ostala stara, ovom narodu po zlu poznata bagra - rekao je Orlić.
Nema tu više ni politike, ni sukoba, ni obračuna koji je njom motivisan, ističe Orlić.
- Ovo je najobičnije lešinarenje, iživljavanje političkih nekrofila koji misle da iskonsko zlo može da se prikrije sjajem velikog novca. Ne može. Odaje ga zadah i sluzav trag - jedino što ostaje kao svedočanstvo o postojanju svih onih koji u ovoj zverskoj ujdurmi učestvuju. To je ujedno i jedino po čemu će ovaj narod pamtiti njih - poručio je Orlić.
Neke stvari se jednostavno ne rade! Vest o smrti Branka Stefanovića, oca potpredsednika Vlade i ministra policije Nebojše Stefanovića, šokirala je celokupnu srpsku javnost, ali ne i pojedine "nezavisne medije" pod direktom kontrolom Dragana Đilasa i neke opozicione političare, kao što je Đorđe Vukadinović. Njima je to bila prilika da se još jednom obračunaju s njihovim političkim protivnikom, koristeći bez stida smrt njegovog oca
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Neke stvari se jednostavno ne rade! Vest o smrti Branka Stefanovića, oca potpredsednika Vlade i ministra policije Nebojše Stefanovića, šokirala je celokupnu srpsku javnost, ali ne i pojedine "nezavisne medije" pod direktom kontrolom Dragana Đilasa i neke opozicione političare, kao što je Đorđe Vukadinović. Njima je to bila prilika da se još jednom obračunaju s njihovim političkim protivnikom, koristeći bez stida smrt njegovog oca
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Prema ruskim vojnim izvorima, Ukrajina je tokom napada na Moskvu i Podmoskovlje, prvi put zvanično upotrebila nove reaktivne lutajuće bojeve sisteme (dronove kamikaze) iz porodice Bars, uključujući modele RS-1 Bars i BARS-SM Gladijator.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Na autoputu Miloš Veliki rano jutros izbegnuta je nesreća kada je aktivirano hitno upozorenje preko razglasa koje je sprečilo vozilo da uđe u suprotnom smeru u tunel Laz u blizini Čačka.
Danas su dobrena 54 zahteva u ukupnoj vrednosti od blizu 900.000 evra, saopštila je Komisije za dodelu subvencija za kupovinu prve nekretnine po osnovu rođenja deteta.
Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uputilo je Jedinici za finansijske istrage Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u cilju utvrđivanja da li se u radnjama osumnjičenog Saše Vukovića stiču elementi krivičnog dela Pranje novca.
Nekadašnji načelnik Uprave kriminalističke policije (UKP) Nemanja Đuran priveden je na informativni razgovor povodom ubistva Aleksandra Nešovića Baje koje se dogodilo 12. maja na Senjaku.
Svaka vojna akcija SAD protiv Kube dovela bi do krvoprolića sa nesagledivim posledicama po regionalni mir i stabilnost, poručio je danas kubanski predsednik Migel Dijaz-Kanel.
Za bivšeg šefa predsedničke kancelarije Ukrajine Andrija Jermaka plaćena je kaucija od 140 miliona grivni (oko 2,7 miliona evra), koju mu je prethodno odredio Vrhovni antikorupcijski sud, saopštila je Katerina Šipilova iz pres-službi Suda.
Pakistan je u okviru strogo poverljivog sporazuma o međusobnoj odbrani rasporedio kontingent od 8.000 vojnika, punu eskadrilu borbenih aviona, dve eskadrile dronova i moćni sistem protivvazdušne odbrane na teritoriju Saudijske Arabije.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Stjuardesa Barbijebak La Asafata upozorava da sedenje sa prekrštenim nogama tokom leta nije preporučljivo, jer usporava cirkulaciju krvi i povećava rizik od stvaranja krvnih ugrušaka u nogama.
Mnogi smatraju da je sasvim normalno da luk posle nekoliko nedelja omekša, proklija ili počne da truli. Međutim, stari trik koji su godinama koristile naše bake pokazao je da luk može ostati svež znatno duže.
Tikvice su mnogima omiljeno povrće, ali često završe samo u musaki ili pohovane. Upravo zato su projice sa tikvicama pravo osveženje za porodičnu trpezu.
Pevačica Jelena Karleuša danas je u vrelom izdanju pozirala ispred zlatne limuzine, kojom je njen kolega iz žirija reper Desingerica stigao u Šimanovce.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar