(FOTO) OVO SU SNS LEPOTICE! Koja od njih će biti ministarka?! (ANKETA)
Podeli vest
Sednica Predsedništva Srpske napredne stranke počela je u 17 časova, a na njoj će se raspravljati o budućim ministrima. Sednici prisustvuju članovi Predsedništva, a među njima su i ove dame
Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić stigao je nešto pre 17 sati u sedište stranke, gde je počela sednica Predsedništva, na kojoj će biti reči o predlogu mandatarke Ane Brnabić za sastav buduće Vlade Srbije
20.10.2020
17:17
Aktuelna ministarka pravde stigla je na sednicu, a da li će zadržati funkciju saznaćemo u narednim danima.
Foto: Tanjug
Maja Gojković
Aktuelna predsednica Skupštine takođe prisustvuje sednici Predsedništva svoje stranke, a na kojoj poziciji će se ona naći u budućoj vladi i dalje je neizvesno.
Foto: Tanjug/Printscreen
Jadranka Joksimović
Aktuelna ministarka za evropske integracije nedavno je izjavila da bez nje nema evropske perspektive za Srbiju, pa je za očekivati da će zadržati funkciju, ali videćemo.
Foto: Tanjug/Printscreen
Marija Obradović
Potpredsednica SNS često se pojavljuje u javnosti, a mediji spekulišu da bi ona mogla biti jedna od ministarki u budućoj vladi, s obzirom na to da joj je prilikom smene Bratislava Gašića u prethodnom mandatu sa mesta ministra odbrane za dlaku izmakla ta funkcija. Ona je na sednicu došla ovako.
Foto: Tanjug/Printscreen
Ana Brnabić
Ona će svakako ostati na svojoj poziciji, pozicija ministra nju ne zanima jer ju je predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik SNS nedavno predložio za mandatara za sastav nove vlade. Moglo bi se reći da mnogo toga večeras zavisi upravo od nje. Pogledajte u kakvom izdanju je ona došla na večerašnju sednicu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mik
pre 5 godina
Hahaha,pa gde ste Vi videli ovde neku lepoticu od ovih hahaha
Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić stigao je nešto pre 17 sati u sedište stranke, gde je počela sednica Predsedništva, na kojoj će biti reči o predlogu mandatarke Ane Brnabić za sastav buduće Vlade Srbije
U studio Informera zalutao je neobičan gost. U Info jutro došli su bivša potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović i član predsedništva SNS Zoran Đorđević koji je doveo svog psa jazavičara.
Novogodišnji specijal "Na merama" podsetiće vas na neke od najzanimljivijih trenutaka koje je prethodnih sedmica zabeležilo tajno novinarsko odeljenje Infomera, kao što su (ne)snalaženje u saobraćaju Branimira Nestorovića, tajno domunđavanje Đorđa Stankovića sa Žaklinom Tatalović, "protestni pozeraj" Vladimira Štimca..
Iz Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja saopštili su da je formirana Radna grupa za izradu Nacrta Zakona o pravima roditelja - negovatelja.
Dete mlađe od 14 godina teško je povređeno na području Križevaca u utorak prilikom korišćenja pirotehnike, saopštili su u sredu iz Policijske uprave koprivničko-križevačke.
Pet osoba povređeno je u stravičnom saobraćajnom udesu koji se danas dogodio u Sokićevom bulevaru u Prokuplju, a svi povređeni su, kako saznaje Kurir, prebačeni u Hitnu službu Doma zdravlja Prokuplje.
Mladić (21) koji je osumnjičen da je 21. decembra 2025. godine zapalio lokal na Novom Beogradu saslušan je u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu i njemu je određen pritvor do 30 dana.
Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv J.J. i S.R. iz Pančeva, zbog krivičnog dela kršenje porodičnih obaveza, jer je njihova ćerka (2) preminula usled pothranjenosti i bolesti u oktobru 2024.
Ova godina bila je godina preokreta, a 2026. će biti odlučujuća za Evropu u pogledu rata i mira, izjavio je mađarski premijer Viktor Orban. On je ocenio i da bi neslaganja Amerike i EU oko strateških pitanja, uključujući sukob u Ukrajini, mogla dovesti do toga da SAD 2026. godine postignu sporazum o normalizaciji odnosa sa Rusijom bez učešća Brisela.
Lider Čečenske Republike Ramzan Kadirov hitno je hospitalizovan u Moskvi u noći između 24. i 25. decembra, prenosi portal Novaja Gazeta Evropa, pozivajući se na sopstvene izvore.
Bugarska će od 1. januara 2026. godine uvesti evro kao zvanično sredstvo plaćanja, čime nacionalna valuta lev definitivno odlazi u istoriju. Tim povodom, nadležne institucije upozorile su građane i posetioce da bi u novogodišnjoj noći moglo doći do privremenih tehničkih zastoja u bankarskom sistemu.
Prema pisanju italijanskog lista L’AntiDiplomatico, Kijev nije bio jedini odgovoran za napad dronom na rezidenciju ruskog predsednika Vladimir Putin, već su iza akcije, kako se navodi, stajali i zapadni saveznici Ukrajine, pre svega Velika Britanija.
Trenutak uništenja drona koji je napao rezidenciju ruskog predsednika Vladimira Putina zabeležen je video-snimkom, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Pevačica Sabrina Salerno, koja se u svetu proslavila hitom "Boys, Boys, Boys", ponovo je u centru pažnje nakon što je prazničnim fotografijama "zapalila" društvene mreže.
Ova godina obeležena je odlaskom brojnih značajnih ličnosti iz domaće javnosti. Kultura je izgubila pojedince čiji je rad ostavio vidljiv trag u raznim oblastima. Njihova smrt podsetila je koliko su doprinosi pojedinaca važni za društvo i njegovo nasleđe.
Belgijski ovčari poznati su kao neustrašivi radni psi, često viđeni u pustolovnim akcijama spasavanja ili hvatanja zlikovaca. Međutim, presladak snimak koji se proširio internetom prikazuje njihovu potpuno drugačiju, nežniju stranu.
Viber je godinama među najpouzdanijim aplikacijama za razmenu poruka zahvaljujući end-to-end enkripciji. Ipak, trenutak nepažnje može dovesti do toga da radoznale oči zavire u vašu prepisku. Zato je važno znati kako zaključati Viber i sačuvati privatnost svojih razgovora.
Otkrijte kako da pripremite ukusan domaći novogodišnji punč, vruć i pikantni napitak idealan za praznike, sa raznovrsnim sastojcima i kreativnim varijantama za svačiji ukus.
Reporterka Informer televizije Kristina Vasić uključila se uživo u program Informer televizije iz Dominikanske Republike, gde su u jeku pripreme za Exatlon, koji počinje 7. januara u 21h.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar