LJUDI, POGLEDAJTE OVO, DOŽIVEĆETE NAJVEĆI TRANSFER BLAMA! Vuk Jeremić se smeje seksističkom i glupom vicu! I ON HOĆE DA VLADA SRBIJOM /VIDEO/
Podeli vest
Lidera Narodne stranke Vuka Jeremića viđali smo najčešće kako se po društvenim mrežama hvali svojim bahaćenjem po inostranstvu, ali nakon ovog snimka koji je osvanuo na Jutjubu doživećete najveći transfer blama ikada
Komičar Edin Adilović našao se u društvu sa liderom Narodne stranke Vukom Jeremićem, sudeći po snimku, u nekoj kafani.
Nije prvi put da Vuk Jeremić preko muke srpskog naroda na Kosovu i Metohiji pokušava da se domogne vlasti, ali sada pokušava i da svoje greške pripiše državi Srbiji i predsedniku Vučicu, optužujući ih da su pogrešno vodili pregovore o KiM, izjavio je danas član Glavnog odbora Srpske napredne stranke Petar Petković
10.01.2021
18:05
E baš tu je i nastao snimak nakon čijeg gledanja ćete doživeti najveći transfer blama ikada.
Edin je počeo da priča vic, naravno neprikladan, glup i seksistički, a onda je krenulo cerekanje.
I onda Vuk sebe naziva ozbiljnim političarem i hoće da vlada Srbijom.Strašno!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Који су то дегенерици! Која галерија: Ђики Повло, Коцкасти Зозон, Фашиста, Пијани Наркоман и пратећи вокали- Шиљата Оља, Рада Гремлинка, Ђувегија Георгије и остала тевабија! Е, па нек вам је на знање: НИКАДА ВИШЕ НЕЋЕТЕ БИТИ ВЛАСТ У СРБИЈИ, ПЕТОКОЛОНАШКИ ИЗРОДИ!!!
e moj jeremicu posle ovoga ugasio si svecu al stvarno sad se vidi ko je prava izdajica srpskog naroda i srpskog pravoslavlja sramotno ponasanje nekog ko bi da ga narod glasa i da ga zene glasaju
Pa sta je pobogu lose u ovom vicu i ja sam se slatko nasmejao zar vuk treba samo ozbiljan da bude covek se smeje kao sto bi i bilo ko od nas,nista ovog koji je pisao ovaj tekst nerazumem
Jeremić je odavno "dvojka", ja ne znam ko njega još uzima za ozbiljno i ko veruje u laži... Setićemo se da je on dokazani lažov, što bi se reklo, a veoma je u skladu sa situacijom i akterom "Vuk dlaku menja, ali ćud nikada."
Covek zaboravio da je u Srbiju a ne u Englesku i Londonu. On jos misli da je studentarija koja nocu lumpuje po nocnim klubovima uz alkohol,travicu i lepe seksi zecice.
Obavezno poslušajte, ne vic jer je uvredljiv svakom civilizovanom pojedincu, već pretendenta na vlast u Srbiji iz redova elite koji ne krije oduševljenje pitanjem s početka: "Jel radi ovo go*no"?
Jeremić ne prestaje da nas iznenađuje, naravno, uvek negativno, a nikako pozitivno! Još jednom je pokazao upravo kako NE treba da izgleda i da se ponaša neko ko želi da se bavi državnom politikom! Sva sreća, dok se narod pita, neće se on njom ni baviti!
Jeremić u snovima vlada svetom, ali realno ne može da vlada ni dvolisnicom praznog papira, a kamoli zemljom koja je danas napokon na putu napretka, jake ekonomije i stabilnih finansija, a koja se jedva otarasila njegovog kolege Đilasa i drugih pripadnika bivšeg režima!
Doživeo sam transfer blama gledajući Vuka Jeremića kako se cereka slušajući glupi seksistički vic. Kada povežete njegovo nepoštovanje žena i svima poznato bahaćenje po belom svetu, jadno vam je s kakvim likom imamo posla.
Nije prvi put da Vuk Jeremić preko muke srpskog naroda na Kosovu i Metohiji pokušava da se domogne vlasti, ali sada pokušava i da svoje greške pripiše državi Srbiji i predsedniku Vučicu, optužujući ih da su pogrešno vodili pregovore o KiM, izjavio je danas član Glavnog odbora Srpske napredne stranke Petar Petković
Spoljnopolitička prognoza za 2026. godinu, koju je izneo politički analitičar Aleksej Muhin, ukazuje na produžetak globalne nestabilnosti, nastavak sukoba u Ukrajini i ozbiljno pogoršanje odnosa među ključnim svetskim akterima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, a zatim se obratio medijima.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina.
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd, UKP, u opsežnoj akciji sprovedenoj u saradnji sa nadležnim tužilaštvima na više lokacija u Beogradu, rasvetlili su krivično delo izazivanje opšte opasnosti, zaplenili veću količinu opojne droge i uhapsili tri osobe osumnjičene za ova krivična dela.
Žena (67) izbodena u zgradi na Novom Beogradu prilikom pljačke trenutno nije životno ugrožena. Ubodne rane je zadobila, između ostalog, u glavu i u butnu kost. Takođe, konstatovan joj je pneumotoraks.
Britanska laburistička vlada premijera Kira Starmera potrošila je više od pola miliona funti poreskog novca na plaćene influensere na TikToku i drugim društvenim mrežama, s ciljem da poveća sopstvenu popularnost i promoviše vladinu politiku među mladima, objavio je „Gardijan“.
Portparol Evropske unije za spoljne poslove Anuar el Anuni izjavio je danas da EU insistira na poštovanju suvereniteta Somalije, nakon što je Izrael zvanično priznao njen otcepljeni region Somalilend kao nezavisnu državu.
Pilot ultralakog aviona koji je nosio reklamni baner poginuo je nakon što se letelica srušila u more kod plaže Kopakabana u Rio de Žaneiru, saopštile su lokalne vlasti.
Najnoviji dokumenti Ministarstva pravde SAD otkrivaju hiljade kupovina Džefrija Epštajna na Amazonu između 2014. i 2019. godine, uključujući dečje školske uniforme, seksualne igračke, kostime sa simbolikom moći i pet primeraka romana „Lolita“ Vladimira Nabokova.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
Ponekad je dovoljan dobar film da te resetuje, pogura i natera da ponovo poveruješ u sebe. Ako ti treba inspiracija, energija ili samo mali podsetnik da je upornost jača od okolnosti, ovo su filmovi koje vredi pogledati.
Nova godina se ne dočekuje u tišini, i isto važi za ono što nosite. Ovo je noć u kojoj garderoba govori pre vas, a mi vam donosimo ideje za tri stajlinga sa kojima nema greške.
Mnogi imaju običaj da pre jela popiju čašicu ili dve rakije, bilo kod kuće ili u restoranu. Stručnjaci upozoravaju da ne poboljšava apetit, već ga kvari i uzrokuje neprijatan osećaj u stomaku.
Robot usisivači nude veliki komfor i štede vreme, ali uz čišćenje doma često prikupljaju i podatke o prostoru, navikama i rasporedu stanovanja. Kako postaju sve pametniji i povezaniji, korisnici se sve češće pitaju da li je praktičnost vredna potencijalnog rizika po privatnost.
Pečenje ribe često je mala kućna drama. Miris se zadrži satima, ukus zna da bude suv, ali zzu na scenu stupa jabuka, sastojak koji deluje nebitno, a u praksi pravi ogromnu razliku.
Večeras je u emisiji "Pinkove zvezde" došlo do rasprave između repera Desingerice i Bosanca, zbog čega je kompozitor u jednom momentu napustio svoje mesto.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar