NE PADA SNEG DA POKRIJE BREG, VEĆ DA SVAKA ZVERKA POKAŽE SVOJ TRAG! Vesić: Vuk Jeremić je toliko zla naneo Srbiji da je neshvatljivo da ima obraza da bilo kome drži lekcije!
Podeli vest
Za vreme mandata Vuka Jeremića kao ministra spoljnih poslova Srbije, lažna država Kosovo proglasila je nazavisnost, a naša zemlja je trajno izgubila svoje preogovaračke pozicije za očuvanje Kosova i Metohije u sastavu Republike Srbije, kaže Goran Vesić
- Ne pada sneg da pokrije breg, već da svaka zverka pokaže svoj trag... Ovaj čovek, Vuk Jeremić, toliko je naneo zla Srbiji da je neshvatljivo da ima obraza da bilo kome drži lekcije.
Pristalice Srpske napredne stranke, Milenko Jovanov, Sandra Božić i Vladimir Orlić oštro su večeras kritikovali predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića povodom njegovih optužbi na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića
01.02.2021
21:55
Na inicijativu Vuka Jeremića, Međunarodni sud pravde u Hagu, za koji se znalo da ne odlučuje pristrasno, doneo je mišljenje kojim je utvrđeno da jednostranom secesijom lažne države Kosovo nije prekršeno međunarodno pravo. Vuk Jeremić i sud u Hagu dali su legitimitet rasprčavanju teritorije Srbije. Niko ne može da me ubedi da Vuk Jeremić već tada, kada je podnosio tu suludu inicijativu, nije znao kakvu će odluku doneti sud u Hagu, čija je jedina agenda satanizacija Srba i Srbije. Tog trenutka, Vuk Jeremić je sklopio pakt sa teroristima Tačijem i Haradinajem.
Iste godine, 2010, ovaj čovek je ponizio Srbiju u Ujedinjenim nacijama, kada je dozvolio da preko noći bude prekrojena, a sutradan usvojena, rezolucija kojom su pregovori o Kosovu iz Ujedinjenih nacija, gde smo imali principijelnu podršku Rusije i Kine, prenešeni u nadležnost Brisela koji se od početka nedvosmisleno zalaže za priznanje nezavisnosti lažne države Kosovo. Iz Rezolucije koju je predložio Beograd, pod "pritiskom" Brisela koji je izvršen na Jeremića, izbačen je deo teksta o jednostranoj secesiji, a iz preambule uklonjena Rezolucija 1244 kao kamen međaš odbrane teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije. Jeremić je ponovo bio "kukavičje jaje" šiptarskih terorista.
Tadašnji predsednik Srbije Boris Tadić, pozvao je Jeremića da zbog ovog čina veleizdaje podnese ostavku, ali Jeremiću je očigledno bila draža ministarska fotelja od Kosova i Srbije. Šta reći o čoveku, kojeg se javno odrekao čak i njegov bivši razredni starešina.
Sledeći čin izdaje usledio je kada je 2011. godine, po scenariju Vuka Jeremića i Hašima Tačija, uspostavljena faktička granica između Srbije i naše južne pokrajine na Jarinju i Brnjaku. Taj sporazum verifikovao je Borko Stefanović po direktnom nalogu Vuka Jeremića.
S druge strane, Vuku Jeremiću, tom ljudskom kameleonu, nije smetalo da 2016. hvali Vučića kada mu je bila potrebna njegova podrška na izborima za generalnog sekretara Ujedinjenih nacija. Tada je Vučić bio "najbolji", a onda, kada Vučić, normalno, nije podržao tog izdajnika, on je postao "najgori". Ova osobina, da menjaš mišljenje kako vetar duva, odlika je najnižeg soja ljudi, spremnih na svakakve laži i prevare, samo da bi ostvarili svoje bolesne ambicije.
Naravno, veleizdaja i prodaja nacionalnih interesa, unosan je posao. Jeremić danas živi kao jedan od najbogatijih ljudi u Beogradu. Njegovoj nevladinoj organizaciji CIRSD, prethodnih godina, uplaćeno je više od 7.5 miliona evra iz inostranstva. Najveći deo tog novca, uplatio je njegov partner i finansijer Patrik Ho, koji je, gle čuda, osuđen na tri godine zatvora pred sudom u Njujorku zbog davanja mita državnim funkcionerima. Zaključite sami kakva je veza između izdaje Kosova i miliona evra koje je Vuk Jeremić dobio od osuđenog kriminalca Patrika Hoa? I da li stan na Vračaru u kojem živi Jeremić ima veze sa tim što je udario pečat na samoproglašenu nezavisnost lažne države Kosovo - napisao je Goran Vesić na svom Fejsbuk profilu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Djura
pre 4 godine
Pripada ekipi koja je jedina u svetu prodala svog predsednika generala, (ujedno svoje vojnike)tom coveku i njegovoj ekipi treba zabraniti da se bave politikom i oterati ih na sud
Pristalice Srpske napredne stranke, Milenko Jovanov, Sandra Božić i Vladimir Orlić oštro su večeras kritikovali predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića povodom njegovih optužbi na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića
Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je otišla iz Srbije u utorak ujutru, dan nakon što je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, vratila se posle četiri dana u Srbiju, i to sinoć nešto malo pre ponoći, saznaje Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Hotelski i smeštajni kapaciteti za novogodišnju noć širom Srbije su gotovo puni, međutim, jedna destinacija se tradicionalno ističe po broju rezervacija i još uvek niskim cenama, a to je Vrnjačka banja.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Mnogo puta smo čuli da je rat u Ukrajini veoma isplativ za zapadne korporacije. Takvi zaključci mogu se izvesti čak i jednostavno na osnovu činjenica o vlasništvu globalnih investitora nad poljoprivrednim zemljištem na teritoriji Ukrajine.
Brižit Makron, koja je godinama verna mirnim, neutralnim nijansama, ovoga puta odlučila je da unese malo drame u svoj izgled i time iznenadila i javnost i modne komentatore.
Vlasnica mačke Nikola (24) želela je da proveri da li se njena ljubimica Mila smirila i naučila da se ne igra jelkom, ali je eksperiment propao za svega nekoliko minuta.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Pevačica Ivana Selakov prisetila se studentskih dana sa pevačem Sašom Kovačevićem, te otkrila kako je među njima vladala velika ljubav i da su zajedno započeli karijeru.
Danas se navršava pet godina od smrti Džeja Ramadanovskog, a njegova porodica i najbliži okupili su se ispred njegove večne kuće u Aleji zaslužnih građana
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar