PETKOVIĆ: Napadaju Vučića i njegovu porodicu da skrenu pažnju sa svojih nedela!
Podeli vest
Sinhronizovani napadi opozicije i drugih centara moći na predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegovu porodicu najbolji su dokaz da je odlučni obračun sa mafijom koji država vodi, zabrinuo i uplašio mnoge, izjavio je član Glavnog odbora SNS Petar Petković
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Vladanka Malović ponovo se oglasila i spustila lidera Dveri Boška Obradovića nakon što je u javnost plasirao dezinformacije o vezama SNS i Veljka Belivuka
11.02.2021
15:38
- U pokušaju da sa sebe i svojih nedela skrenu pažnju, razni Đilasi, Marinike, Obradovići i Jeremići pokrenuli su u svojim medijima kampanju besprizorne kriminalizacije i targetiranja Aleksandra Vučića i njegove porodice - rekao je Petković i dodao:
- Zbog straha da im lični tragovi smrde nečoveštvom i da će se otkriti njihovi sumnjivi kontakti i tragovi novca, udarili su na predsednika Vučića, njegovog brata Andreja i sina Danila, u pokušaju crtanja mete na čelo jednoj čestitoj porodici koja je kriva samo zato što nosi prezime Vučić.
Međutim, istakao je Petković, ono što svi znaju je da sav novac, mediji i uticaj koji opozicija i njihovi saradnici imaju, ne mogu da zaustave beskompromisni udar države na mafiju i organizovani kriminal.
- Kao što i svi znaju da ni predsednik Vučić neće odustati ma koju političku cenu morao da plati i da će mu ovakvi naručeni napadi biti samo dodatni podstrek da još snažnije nastavi borbu sa mafijom i svim njenim reliktima. Njihova nervoza najbolji je dokaz ispravnosti takve politike predsednika Vučića i zbog toga će on uvek imati podršku one čestite i neukaljane Srbije, koju na sreću čini ogromna većina građana Srbije - poručio je Petković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Vladanka Malović ponovo se oglasila i spustila lidera Dveri Boška Obradovića nakon što je u javnost plasirao dezinformacije o vezama SNS i Veljka Belivuka
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) ekskluzivno nam je dostavila novi snimak sa zajedničkog sastanka blokadera, koji je nastao krajem decembra 2025. godine na Pravnom fakultetu u Beogradu.
Nemački list Berliner cajtung objavio je da bi gasovodi „Severni tok“ mogli ponovo da budu pokrenuti uz direktno učešće Sjedinjenih Američkih Država, što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio još u decembru 2024. godine u ekskluzivnom intervjuu za Informer televiziju.
Bivši učesnik Exatlona Aleksa Erski otkrio je da se zajedno sa svojom suprugom Elicom bori za potomstvo, ali i da u slučaju neuspeha će rado usvojiti dete.
Nakon što je Sanja Kalinović otkrila da će svoj honorar u Exatlonu pokloniti za negu napuštenih pasa, Radojica Lazić i Aleksa Erski jednoglasno su se našalili i istakli da će častiti lokalne pijanice.
Bivši učesnik Exatlona Jovan Ikić proglašen je najboljim frajerom rijalitija, a bivši učesnici otkrili su koja takmičarka se smatra najlepšom i najzgodnijom!
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
Žena iz Hrvatske, koja se bavi izradom personalizovanih poklona, naišla je na neprijatnu situaciju kada joj je paket vraćen, jer dostvljač nije dozvolio kupcu da ga otvori pre plaćanja.
Na 42. Kobasicijadi u Turiji ponovo je oboren svetski rekord! Najduža kobasica, koju su majstori mesari pripremili,bila je dugačka 2.042 metara, tačno za metar duža od prošlogodišnje.
U Srbiji policija gotovo svakodnevno otkriva skrivene arsenale, ilegalne pištolje, automatske puške, ručne bombe i municiju, često u kućama običnih ljudi.
Tri dana nakon što je prijavljen nestanak i pokrenuta zvanična potraga za dvojicom ribolovaca, Stefanom Krstićem (38) i Slavišom Antićem (47), koji su nestali na jezeru Barje kod Leskovca, pronađena su njihova tela umotana u ribarsku mrežu.
Edin Kotorić (1973) iz Novog Sela kod Tešnja pravosnažno je osuđen na šest meseci zatvora zbog bludnih radnji nad devojčicom koja je tada imala sedam godina.
Posle ubistva vođe narko-kartela Halisko, El Menča, došlo je do talasa nasilja, uz blokirane puteve i praktičnu izolaciju gradske zone Gvadalahare kopnenim putem zbog zatvorenih saobraćajnica.
Meksička vojska ubila je vođu kartela Halisko Nova generacija, Nemesija Rubena Oseguere Servantesa, poznatog kao "El Menčo", tokom današnje operacije, izjavio je jedan savezni zvaničnik.
Zemljotres jačine 7 stepeni po Rihterovoj skali pogodio je priobalje severnog dela ostrva Borneo, potvrdio je Nemački istraživački centar za geonauke (GFZ).
Ako vam je propao plan za izlazak ili ste veče odlučili da provedete sami, pravo je vreme za film koji podseća da singl period može biti i početak nečeg lepog. Donosimo izbor od pet romantičnih priča za opušteno veče kod kuće i malo dobre energije.
U novoj epizodi "Superpotere" ovog vikenda takmičar Aleksa odlučio je da preokrene igru. Umesto da u kvizu znanja odgovara, on je počeo da postavlja pitanja tragačima.
Katarina Velika je u 18. veku vodila privatnu prepisku sa Volterom, Didroom i drugim filozofima tog doba, prenoseći ideje prosvetiteljstva i promovišući reforme u Rusiji.
Nakon što je doživela seksualno zlostavljanje Aleksandra Janković, glumica koja je imala zapaženu ulogu u seriji "Selo gori, a baba se češlja" poželela je da se ubije.
Na društvenim mrežama je postao viralan stari video iz 1949. godine koji prikazuje revolucionarni koncept kuhinje za to vreme, poznat kao "Miracle Kitchen" (Čarobna kuhinja).
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar