ĐILAS OTERAO PAJTIĆA IZ PREGOVORA! Zavodi diktaturu u opozicionom bloku
Podeli vest
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas isključivanjem Bojana Pajtića iz pregovora o izbornim uslovima ogolio je svoje lice i otvoreno pokazao da u bloku opozicije želi da zavede ličnu autokratiju
Bojan Pajtić je sam objavio ovu infomraciju o tome da je bez obrazloženja izbačen iz procesa pregovora. Iako je Pajtić predložen od strane Narodne stranke i profesora Samardžića za jednog od dva pregovarača, što govori o tome da je njegov izbor posledica dogovora u opozicionom bloku, očigledno je da Draganu Đilasu to ništa ne znači.
Funkcioneri Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa i dela Demokratske stranke pod vođstvom Zorana Lutovca obrušili su se na lidera Narodne stranke Vuka Jeremića i nekadašnjeg visokog funkcionera DS Bojana Pajtića. Zbog čega? Naravno, pogađate - zbog konkurencije
04.02.2021
21:32
Zbog zavođenja lične diktature u opozicionom bloku, Bojan Pajtić se na društvenoj mreži Fejsbuk oglasio obimnim tekstom u kome je naveo da je atmosfera u opozicionom bloku veoma loša. Ne postoji konsenzus oko važnih pitanja, nema dogovora, a nema ni zajedničke političke platforme, napominje Pajtić. On posebno podvlači i problem sitnih političkih interesa koji razjedinjuju opozicioni savez jer se stranke bore za male političke poene.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Funkcioneri Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa i dela Demokratske stranke pod vođstvom Zorana Lutovca obrušili su se na lidera Narodne stranke Vuka Jeremića i nekadašnjeg visokog funkcionera DS Bojana Pajtića. Zbog čega? Naravno, pogađate - zbog konkurencije
Govor koji je rektor Beogradskog univerziteta Vladan Đokić održao iz Kapetan Mišinog zdanja čist je primer političkog govora i za tu tvrdnju postoje bar tri očigledna dokaza.
Iranska vojska saopštila je da su u najnovijem talasu udara pogođene lokacije na kojima se nalaze avioni za rano upozoravanje i kontrolu iz vazduha AWACS.
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
Dok građani Srbije redovno prate loto izvlačenja, statistika pokazuje da Beograd ima najviše dobitnika, ali da najveći milionski dobici najčešće odlaze u manje gradove.
Manastir Studenica, podignut u 12. veku, predstavlja jednu od najznačajnijih svetinja u Srbiji i dragoceni je deo svetske kulturne baštine pod zaštitom UNESCO-a.
Tokom aprila 2026. u Srbiji se nastavlja promenljivo vreme, ali bez naznaka za jača zahlađenja koja bi donela zimske temperature i sneg. U ovom mesecu postepeno krećemo ka prolećnim danima, rekao je za Informer meteorolog Ivan Ristić.
Ambasador Srbije u Grčkoj Nikola Nedeljković položio je danas venac na grob istaknutog grčkog kompozitora i velikog prijatelja srpskog naroda Mikisa Teodorakisa.
Brzom i efikasnom reakcijom policije u Obrenovcu sprečena je tragedija nakon što su mladiću, koji se od zasede odbranio biber sprejom, stigle jezive pretnje likvidacijom, a osumnjičeni je odmah procesuiran uz oduzimanje naoružanja.
Sasvim nesvakidašnja saobraćajna nezgoda danas se dogodila u prijepoljskom naselju Velika Župa, u kojoj je jedan automobil završio u dvorištu kuće koja se nalazila tik uz put.
Predsednik SAD Donald Tramp zapretio je da će prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza.
Američki udari pogodili su raketno-municijsku bazu Korpusa garde islamske revolucije 15 Hordad južno od Isfahana, a meta je, prema dostupnim navodima, bilo skladište municije u blizini Baharestana.
Glumica Dakota Džonson šokirala je javnost priznanjem da je jednu od uloga izgubila samo zato što je odlučila da se rukuje sa članovima kreativnog tima na audiciji.
Amazon MGM Studios objavio je juče na svom Jutjub kanalu prvi zvanični trejler za dugoočekivani igrani film "Masters of the Universe" (Gospodari svemira).
Pevačica Jelena Karleuša je izazvala buru u javnosti nakon što je prokomentarisala pevača Jakova Jozinovića, ali i ponašanje brojnih ličnosti sa estrade koje ga ovih dana podržavaju.
Voditeljka i bivša rijaliti učesnica Kristina Spalević otkrila je kako je Kristijana Golubovića prijavila zbog kršenja zabrane prilaska, uvreda i pretnji koje je dobijala.
MMA borac Vaso Bakočević javno se obratio Vuku Mobu nakon što je reper saopštio da su mu tokom njihove borbe na humanitarnom boks meču pukle obe bubne opne.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar