NOVI UDAR NA VUČIĆEVU DECU! Đilasovi i Marinikini simpatizeri nastavljaju svoj sumanuti plan, A SVE IZ BOLESNIH RAZLOGA!
Podeli vest
Nakon što je poslanica Srpske napredne stranke izdala sopštenje, oglasili su se Đilasovi glasnogovornici na društvenim mrežama i napali decu predsednika Srbije gnusnim uvredama
"Danilo je pi*ka, Milica je rođena iz incesta, a Vukan jede go*na", napisao je korisnik tvitera pod imenom Nikola Derić.
Nakon brojnih uvreda, napada i pretnji kojima je konstantno izložen predsednik Srbije Aleksandar Vučić i svi članovi njegove porodice, naročito deca, koja toga nisu pošteđena, sada vidimo da se nastavlja kampanja i kreiranje atmosfere kojom se šalje poruka da su napadi na sve članove predsednikove porodice dozvoljeni i legitimni. Svedoci smo da je posebno beskrupuloznim napadima izložen Danilo Vučić, rekla je potpredsednica Vlade Republike Srbije i ministarka kulture i informisanja Maja Gojković
03.09.2021
19:30
Foto: Printscreen
Napadi Marinike Tepić i Dragana Đilasa na Danila Vučića i ostalu decu predsednika Srbije ne jenjavaju.
Naime, Đilasovi i Marinikini simpatizeri nastavljaju svoj sumanuti plan - vređanjem Vučićeve dece do glasova naroda.
Organizovana hajka đilasovskih medija je uzela maha, a sve u cilju da se Vučićevoj deci zagorča život, ne bi li se predsednik Vučić kompletno izbacio iz ravnoteže.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Gospodine Vučiću brineš o državi, izgrađuješ državu, svakodnevno je podižeš na viši nivo i mnogo, mnogo drugog a nikad ne pročitah da ste se pobrinuli o svojoj deci i odbranili ih od ovih nasilnika. Ako ste izgradili pravnu (mislim da još nije, niti će još dugo,dugo postati pravna) Srbiju, onda bi ona morala da zaštti ovakve nebuloze, ne samo prema vašoj,nego i prema svoj deci Srbije. Mislim da ste i vi deo ovakve situacije, ne obraćate se pravosuđu nego trpite uvrede. Pa ako nam je pravosuđe u državi trulo, obratite se međunarodnom i zaštitite svoju decu. Nisi ti izabran za predsednika da bi ti nedužna deca podvrgavana ruglu u ovoj nakaradnoj Srbiji a od koga, od najvećih ološa. Mnogo ste tolerantni i to vam zameram.
To samo govori o njima. Ako nemaju za hleb neka kazu a ne da jedu ono sto se ne jede. Ko god kaki po tudoj deci i cini tudjoj deci nepravdu, mora znati da ce se njegovom sve to vratiti trostruko. Pa kad kude neka kude, sve ce njihovoj deci na teme i dusu a i njima.
Zao mi je sto ce deca ovih hohstaplera da ispastaju ni kriva ni duzna.
STVARNO PRETERUJETE VIŠE, BUDALČINE JEDNE !!!
Kada nemate šta da pišete izmislite neki tvit ili instagram ... i onda pačja škola krene da spašava decu predesenika ... DOSADILI STE I BABAMA, BRE !!!
Danilo ima ekstra ortake - roštilj majstore iz Ritopeka.
Nacisti su zapalili Rajhstag, a SNS paraziti lože masu i krezave penzionere da partijski neprijatelji pišu ovakve budalaštine. Sve je to spontano, kao one bakljade na krovovima za vreme lokdauna.
Ma, da, kako da ne...
Ispadate smesni. Kakve veze imaju Marinika i Djilas sa nekom budalom koja pise po mrezi?
Uostalom, pre ce biti da je neki Vucicev pristalica da bi se posle napadali Djilas i ostali...
Provalili smo vas, cik objavite komentar!
Neko ce debelo platiti za ovo huskanje naroda, sta vi mislite?
Ja neznam šta se ovo događa? Ali ovo mora da prestane! Koliko god ja ili neko drugi njega ne voli,porodica nesme da se dira a pogotovo deca. Ne mogu da shvatim da tužilaštvo i sud ništa povodom ovoga ne preduzima ništa. Dajte da ih raspustimo zbog nerada i izaberemo nove ljude koji će da rade. Ovo nije demokratija već anarhija!
Pa zasto niko ne hapsi te debile?Danas prete na drustvenim mrezama,sutra ce stvarno uciniti neko zlo,a onda je na zalost kasno...Pod mac bato,sto bi rekao Miroljub
Lider Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević odgovorio je perjanici tajkuna Dragana Đilasa, Mariniki Tepić, na brutalan način i ocenio da su te njene skandalozne tvrdnje bez činjeničnog utemeljenja.
Nakon brojnih uvreda, napada i pretnji kojima je konstantno izložen predsednik Srbije Aleksandar Vučić i svi članovi njegove porodice, naročito deca, koja toga nisu pošteđena, sada vidimo da se nastavlja kampanja i kreiranje atmosfere kojom se šalje poruka da su napadi na sve članove predsednikove porodice dozvoljeni i legitimni. Svedoci smo da je posebno beskrupuloznim napadima izložen Danilo Vučić, rekla je potpredsednica Vlade Republike Srbije i ministarka kulture i informisanja Maja Gojković
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Moje poslednje jutro u Iraku počelo je prilično neslavno. Umesto alarma, budi me duboko, iritantno brundanje. Zvuk odlazi, pa se vraća, uporan i sve bliži. Trljam oči, provirujem iz šatora i imam šta da vidim - pored same moje glave prolazi traktor, vredno preoravajući livadu na kojoj sam zanoćio.
Zbog izvođenja radova na izgradnji kanalizacione mreže u ulici Cvetanova ćuprija (Zvezdara) - faza 7, u periodu od 26. februara do 09. marta doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Danas oko 15.30 časova, u kružnom toku na Bogosloviji posle konflikta u saobraćaju, došlo je do verbalnog sukoba, a zatim i fizičkog obračuna između D. D. (40) i A. I. (34).
Ponovoljeno suđenje roditeljima dečaka ubice Koste K. koji je 3. maja 2023. godine u OŠ "Vladislav Ribnikar ubio devet vršnjaka i čuvara te škole, nastavlja se sutra, saznaje Informer.
Slovačka je spremna da preduzme "druge mere" protiv Ukrajine zbog odbijanja Kijeva da dozvoli prolaz ruske nafte kroz naftovod "Družba", izjavio je slovački premijer Robert Fico na sednici vlade.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" koja će uskoro biti emitovana na Informer TV, književnik Ranko Gojković i voditeljka Olivera Miletović razgovarali su o carici Jelisaveti Petrovnoj.
Glumac Metju Mekonahi uveren je da je borba protiv veštačke inteligencije uzaludna i poručuje da je budućnost već stigla, ali da je ključno prilagoditi se.
Kada ponestane inspiracije za posnu poslasticu kojom ćete obradovati porodicu ili goste, ovaj recept može biti odlično rešenje jer odgovara gotovo svakom ukusu.
Za one koji žele mirnu mačku koja ne pravi haos po stanu niti budi u zoru, već spokojno leži pored vlasnika, Britanska kratkodlaka mačka predstavlja idealan izbor za tih i uravnotežen dom.
Iskusni ljubitelji baštovanstva dobro znaju da su kadifica i paradajz odličan tandem u povrtnjaku. Kada se posade jedno pored drugog, mogu pomoći u smanjenju pojave štetočina i to bez upotrebe hemijskih sredstava.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić govorio je o svom odnosu sa bivšom Aneli Ahmić, sa kojom ima ćerku Noru, ističući da je odlučio da promeni pristup i prestane sa vređanjem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar