Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Kosovo online

14.10.2021

09:28

SREĆKO SOFRONIJEVIĆ I DALJE U ŽIVOTNOJ OPASNOSTI! Najnovije informacije o upucanom Srbinu na severu KiM!

informer.rs

Vesti

SREĆKO SOFRONIJEVIĆ I DALJE U ŽIVOTNOJ OPASNOSTI! Najnovije informacije o upucanom Srbinu na severu KiM!

Podeli vest

Doktor Zlatan Elek, direktor Kliničko-bolničkog centra u Severnoj Mitrovici, rekao je da je zdravstveno stanje teško povređenog Srećka Sofronijevića, trenutno stabilno, ali da opasnost po njegov život nije prošla

 

Kako je doktor Elek odsetio, Sofronijeviću je metak juče povredio desnu lopaticu, desno drugo rebro i izašao na prednju stranu vrata.

"Nakon jučerašnje hitne hirurške intervencije, njegovo stanje je trenutno stabilno, noćas je imao povišenu telesnu temperaturu. I dalje se nalazi u jedinici intenzivne nege, nadamo se da će njegov dalji postoperativni tok i dalje biti stabilan i da će već za nekoliko dana izaći iz intenzivne nege. Ipak, za sada još uvek ne možemo da kažemo da je glavna opasnost prošla pošto će i dalje biti na 24-časovnom monitoringu u jedinici intenzivne nege", rekao je dr Elek.

Podsetimo, Srbin Srećko Sofronijević (36) iz Zvečana juče je mučki upucan u leđa i vrat tokom šiptarskog nasilja na severu Kosova! Lekari su mu jedva spasili život. Sofronijević je u teškom stanju primljen u KBC 'Kosovska Mitrovica'. 

Foto: Informer

Ranjeni Srećko Sofronijević

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

MIRNA NOĆ NA KOSMETU, BARIKADE UKLONJENE! Epilog upada Kurtijevih specijalca na sever KiM - izrešetana kuća tromesečne bebe, žena preminula zbog stresa i gušenja od šok bombi i suzavca!
Politika

MIRNA NOĆ NA KOSMETU, BARIKADE UKLONJENE! Epilog upada Kurtijevih specijalca na sever KiM - izrešetana kuća tromesečne bebe, žena preminula zbog stresa i gušenja od šok bombi i suzavca!

Zloglasni specijalci ROSU i pripadnici 'kosovske policije' juče ujutro su ponovo sa dugim cevima upali na sever pokrajine i bojevom municijom pucali na Srbe, a sve pod izgovorom 'borbe protiv šverca!?! Tokom ove terorističke šiptarske akcije teško je ranjen Srećko Sofronijević (36), koga su Šiptari upucali leđa i vrat i kome su lekari jedva spasli život, dok je više od deset Srba ozbiljno povređeno

14.10.2021

07:55

sledeća vest

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set