• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

03.03.2022

21:57

ALARMANTNO! KAZNITE OVE NALOGE! Srbijom kruže lažne vesti o nestašici goriva, VLADA SKREĆE PAŽNJU: NE VERUJTE U OVO!

Zastitnik potrosaca

Vesti

ALARMANTNO! KAZNITE OVE NALOGE! Srbijom kruže lažne vesti o nestašici goriva, VLADA SKREĆE PAŽNJU: NE VERUJTE U OVO!

Podeli vest

Srbijom kruže lažni navodi na društvenim mrežama o nestašici goriva, a sve sa širenjem panike iz samo njima znanih razloga

Iz Vlade Srbije naglašavaju da svega ima dovoljno. To je potvrdio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić u svojim obraćanjima u prethodnih nekoliko dana. 

Međutim, to ne sprečava pojedince na društvenim mrežama da izazivaju paniku i šire lažne vesti.

U trenutku u kakvom se nalazimo, ovakvo izazivanje panike trebalo bi kažnjavati zakonom, odnosno zatvorom.

Podsećamo, Srbija nema nikakvih problema u snabdevanju naftnim derivatima. To potvrđuje i Vlada Srbije i predsednik Republike.

Svi oni koji izazivaju paniku, rade to na štetu svoje države i građana. 

Ovo su takvi profili.

 

 

 

 

 

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Svi komentari
lale

pre 3 godine

Sve koji sumnjaju odmah da idu u Ukrajinu po gorivo,Moze i u Belgiju,Holandiju.

dera

pre 3 godine

Ima budala , i evo sami se javljaju . Bilo je goriva i u sred bombardovanja . Te majmune treba zbog uznemiravanja pohapsiti , što i zakon predvidja . Šta to znači ? Pa čak da nema ni kapi goriva šta hoće ta bolesna glava , da potpaljuje narod na nemire , pobune,.......ne " junače " , kad si tako hrabar probaj ti sam nešto iz tvog repertoara , ma znam da ne smeš, ti si heroj od tastature .Lepo me sramota , otkud nama ovakve budale . A sve je jednostavno , prodješ pored pumpe ljudi tankaju .

kiril

pre 3 godine

Dragi zemljaci : Napunili ste rezervoara do kraja.Stavili ste u podrum, još, 250 litara rezeve,ŠTO JE VEOMA OPASNO, u vreme ovakve situacije, od, koje se svi mi plašimo.Uopšte NIJE BITNO, KO ĆE PRVI DA ISPALI NUKLEARNE RAKETE.Pretpostavka : Vi ste ostali živi : Pitam Vas, GDE ĆETE IČI ? Kod kojih rođaka ste krenuli ?Hoćete li na Maldivi ? Verujte mi, NEĆETE. Jedino preostaje, VELIKIM VOŽDOVIMA, VELIKI BOG,DA IM NAPUNI GLAVE SA RAZUMOM, kao i Vaš rezervoar.TO JE, JEDINI SPAS,ZA SVE LJUDE NA PLANETI, ČAK I ZA ONIH, KOJI SU ISPALILI DJAVOLA.

Milan

pre 3 godine

Ове дебиле, похапсити за пример и слике им објавити, да их сви виде.

_O_n_O__M_o_J_e_

pre 3 godine

Hrane ce biti, pa biti, goriva ce biti i biti, Jedino sto je stopa retardiranih gradjana nase drzave naglo Skocila.

Gedza

pre 3 godine

kao onaj detektor lazi na kome gradite tekstove

Dragan

pre 3 godine

Sad razumem UTitino vreme postajao goli otok, normalno zbog ovakvih sto sire paniku, Drzavo reaguj, balkanca samo tako mozes smiriti titinom demokratijom, oni govore bolje je bilo u To vreme, onda kazna ista ko u to vreme.

sledeća vest

Exatlon

TV

Nema zaštićenih, sve smo snimili! Pratite "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Nema zaštićenih, sve smo snimili! Pratite "Na merama" u subotu od 20h

Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...

27.02.2026

10:16

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Sveštenik rešio nedoumice: Evo kako da se pripremite za prvu ispovest
Društvo

Sveštenik rešio nedoumice: Evo kako da se pripremite za prvu ispovest

U toku je Vaskršnji post, priprema za jedan od najvećih hrišćanskih praznika, tokom kojeg treba praštati, uzdržavati se od jela i pića, ali od zlih misli i telesnih užitaka. Upravo u toku Vaskršnjeg posta, ispovest ima poseban značaj, a mnogo vernika nailazi na nedoumice, stid i strahove pred ovaj sveti čin.

27.02.2026

19:35

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set