• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

14.01.2023

15:48

"AKO IZETBEGOVIĆ I HOLBRUK ZAJEDNO U RAJU GLEDAJU REPUBLIKU SRPSKU, TREBA DA KAŽU ZA KOSOVO"... Kurtijevci zakukali posle diplomatske ofanzive Beograda!

AP Joe Marquette/wikipedia/printscreen

Vesti

"AKO IZETBEGOVIĆ I HOLBRUK ZAJEDNO U RAJU GLEDAJU REPUBLIKU SRPSKU, TREBA DA KAŽU ZA KOSOVO"... Kurtijevci zakukali posle diplomatske ofanzive Beograda!

Podeli vest

Diplomatska pobeda Beograda i činjenica da su se svi zvaničnici sa zapada složili da Zajednica srpskih opština mora biti formirana, pogodila je premijera privremenih institucija u Prištini Aljbina Kurtija i njegove perjanice toliko da su se oglasili tim povodom i zakukali.

Posle svih međunarodnih pritisaka na Prištinu da formira ZSO, reagovao je savetnik premijera Aljbina Kurtija Jeton Zulfaj, prenosi Gazeta Ekspres.

Zulfaj je napisao da ako Alija Izetbegović i Ričard Hoblruk "zajedno u raju gledaju "Republiku Srpsku" u Bosni i Hercegovini, treba da kažu da "Kosovo treba da bude mudrije".

- Ako su Alija Izetbegović i Ričard Holbruk zajedno na nebu, gledajući Republiku Srpsku u Bosni i Hercegovini, trebalo bi da kažu: Kosovo bi trebalo da bude mnogo pametnije... - napisao je Zulfaj na Tviteru.

Foto: printscreen

Objava Kurtijevog savetnika o Republici Srpskoj i Kosovu

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Svi komentari
zora

pre 2 godine

Ajde bre Kurticu ne zasmejavaj narod. Kakvo nebo covece, zlicovci njihovog kova idu na drugu strnu. Znas ono sto se zove PAKAO.

Milan

pre 2 godine

Ako su ta dva ljudoždera u raju gde će onda normalni? Nisu ološu u prištini sve koze na broju.

Milan

pre 2 godine

Не седе они у рају, него у паклу, где им је и место!

Ljudima ni Bog ne moze ugoditi

pre 2 godine

Zulfaj je napisao da ako Alija Izetbegović i Ričard Hoblruk "zajedno u raju gledaju "Republiku Srpsku" u Bosni i Hercegovini, treba da kažu da "Kosovo treba da bude mudrije". Ahahahahahahhaha, ovakvi ne idu u raj vec u pakao. Da albanci u juznoj pokrajini imaju dusu, shvatili bi da su dodjosi na srpskoj zemlji i da im tu nije mesto.

Marko

pre 2 godine

"AKO IZETBEGOVIĆ I HOLBRUK ZAJEDNO U RAJU GLEDAJU REPUBLIKU SRPSKU, TREBA DA KAŽU ZA KOSOVO"... Kurtijevci zakukali posle diplomatske ofanzive Beograda! Nepismeni novinarčići,pogledajte ovaj naslov,znake navoda,pa recite da li ste vi pismeni. Naslov nedorečen,glup,jasan kao da je autor u obdaništu.

sledeća vest

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

(ANKETA) Gde Srbi najviše zimuju?
Društvo

(ANKETA) Gde Srbi najviše zimuju?

U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.

07.12.2025

09:30

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set