Insinuiraju da je Srbija rušilački faktor kako bi joj naštetili! Tajkunski medij ponovo u kampanji protiv države
Podeli vest
Tajkun Dragan Šolak i nujegova medijska glasila se uvek trude da što više obraduju svoje nalogodavce, pa i naslov teksta menjaju i namerno insinuiraju da je Srbija rušilački faktor, kakao bi našoj zemlji i našem narodu naneo štetu.
Naime, na nemačkom portalu Dojče vele osvanula je ves sa naslovom "Za kakvu budućnost se sprema Srbija?".
Kada onaj Raša Nedeljkov, sinji kukavac iz 'Crte' na Šolakovoj televiziji 'objasni' da je dobro što je Srbija izgubila u finalu Mundobasketa jer bi zlatnu medalju Vučićeva vlast politički zloupotrebila (!?!); kada Vesna Pešić kaže za Novaka Đokovića da je primitivac i džiber, a takozvani akademik Dušan Teodorović košarkašima poruči da su prostitutke zato što od države dobijaju novčane nagrade za osvojene titule i medalje (ne znam samo od koga on, Dule Dudule, dobija platu za izučavanje semafora na državnom Saobraćajnom fakultetu?!?).
Građanima je odavno jasno da je Aleksandru Vučiću Srbija sve, dok je pojedincima isključivo paravan za ispunjavanje svojih sitnih političkih interesa. Srbija, kao takva, na čelu sa Vučićem odavno je definisala svoje jasne ciljeve i svoju unutrašnju i spoljašnju politiku.Vučiću se, upravo zbog toga, jaka, stabilna i uspešna Srbija ne oprašta. Zbog čega, pitali bismo sada, ali odgovor unapred znamo, pa ćemo poručiti: S čistog teče čista voda, a lažov treba imati dobro pamćenje.
19.09.2023
08:00
Dalje U TEKSTU piše: "Da li Srbija sprema novi rat na Balkanu", zapitao je nedavno nemački list "Velt". "Ne, Srbija se sprema za budućnost", odgovorio je Beograd. A šta na sve to kažu u Berlinu?", piše u tekstu.
Tajkunski Danas preneo je ovaj tekst, ali sa naslovom kako samo njima odgovara, insinuirajući da je Srbija rušilački faktor i da želi rat na Balkanu.
Ovaj tajkunski medij je objavio vest pod izmenjenim naslovom u odnosu na nemački medij: "Dojče vele: Da li Srbija sprema novi rat na Balkanu?".
Mediji u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka nastavljaju sramnu kampanju protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, pa su tako N1, Danas i objavili tekst pod naslovom „Koja ovlašćenja po Ustavu ima predsednik Srbije, a čime se sve Vučić bavi?“.
16.09.2023
14:21
Foto: printscreen
Ovakvim senzacinalizmom tajkun direktno ugrožava i naš narod na KiM i naš narod u Republici Srpskoj i u Crnoj Gori!
Ali ovo nije prvi put, jer tajkunu i njegovim pulenima odgovara kada se Srbija nađe u ćorsokaku.
Tajkunska glasila sporvode konstantan medijski teror nad Aleksandrom Vučićem, a predsednik Srbije juče je pojasnio zbog čega je „zaslužio“ da se za jedan dan napiše gotovo 40 negativnih tekstova o njemu.
Premijerka Srbije Ana Brnabić objavila je na Tviteru da je juče na portalima objavljeno čak 39 negativnih tekstova o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i to baš u trenutku kada je on bio u Briselu na najtežim razgovorima o Kosovu i Metohiji
Tajkunski mediji uz pomoć opozicionih političara nastavljaju sa totalnom dehumanizacijom predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a sada su u sumanutoj mržnji otišli toliko daleko da su ga optužili da je kriv za to što je muškarac na auto-putu „Miloš Veliki“ vozio u suprotnom smeru i nastradao!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kada onaj Raša Nedeljkov, sinji kukavac iz 'Crte' na Šolakovoj televiziji 'objasni' da je dobro što je Srbija izgubila u finalu Mundobasketa jer bi zlatnu medalju Vučićeva vlast politički zloupotrebila (!?!); kada Vesna Pešić kaže za Novaka Đokovića da je primitivac i džiber, a takozvani akademik Dušan Teodorović košarkašima poruči da su prostitutke zato što od države dobijaju novčane nagrade za osvojene titule i medalje (ne znam samo od koga on, Dule Dudule, dobija platu za izučavanje semafora na državnom Saobraćajnom fakultetu?!?).
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Jovanka Žitea, kraljica vlaške magije, otkriva tajne Jabukovca! Od udara groma i vila, do tri braka i zabrane ulaska u crkvu - ovo je njena neverovatna priča.
Beogradska policija uhapsila je A. M. (79) zbog sumnje da je u porodičnoj kući u Vrčinu, nakon bizarne svađe oko računa za struju, potegao kuhinjski nož na svog unuka A. M. (35) i naneo mu povrede.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Američki marinci pokrenuli su program razvoja bespilotnog teretnog helikoptera, dodelivši ugovor vredan 15,5 miliona dolara kompanijama Sikorsky i Robinson Unmanned.
Pretnje Volodimira Zelenskog da će uvesti sankcije Tel Avivu ukazuju na razdor između šefa kijevskog režima i premijera Izraela Benjamina Netanjahua, izjavio je bivši premijer Ukrajine Nikolaj Azarov, prenose RIA Novosti.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Domaći burger sos je jedna od onih stvari koje potpuno promene ukus običnog obroka. Kada ga jednom probate, industrijske verzije iz prodavnice više vam neće delovati ni približno isto.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar