Bruka lažnih ekologa! Pošli u Gornje Nedeljice sa ciljem da izokrenu istinu, ali su raskrinkani
Podeli vest
Lažni ekolozi iz „Ekološkog ustanka“ Aleksandra Jovanovića Ćute krenuli su danas za Gornje Nedeljice, gde je počelo rušenje objekata koje je kupila kompanija Rio Tinto, pozvavši na „odbranu ognjišta“, a sve u cilju da se izokrene istina i napadne predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Na društvenoj mreži X, ranije poznatijoj kao Tviter, jedan korisnik postavio je sasvim logično pitanje koje je raskrinkalo licemerje i laži „ekologa“.
Miroslav Aleksič, lider Narodnog pokreta, pravi novi G 17 i bukvalno se vraća na početak karijere, jer je zajedno sa Aleksandrom Jovanovićem Ćutom formirao novi poslanički klub
Aleksandar Jovanović Ćuta i zvanično je prekinuo saradnju sa Nebojšom Zelenovićem.
13.09.2023
18:43
''Ne kapiram to. Kuće su vlasinici prodali zar ne? Kako sada novim vlasnicima neko može da brani da rade sa njima šta hoće. Nevezano za rudnik / ne rudnik'', napisao je on.
Jedan od samozvanih lidera opozicije Aleksandar Jovanović Ćuta zapretio je urednicima i novinarima javnog servisa jer mu izveštavanje RTS nije po volji. Da sve bude gore, novinarska udruženja zabila su glavu u pesak i nisu se oglašavala povodom sramnog gesta lažnog ekologa i njegovih saboraca.
12.09.2023
19:11
Važno je podsetiti i da su građani Gornjih Nedeljica pružili ubedljivu podršku Vučiću na prethodnim izborima, gde je osvojio 57,52 odsto glasova.
Predsednik je više puta isticao da je odluka o prekidu saradnje sa kompanijom Rio Tinto bila pogrešna i da bi Jadar bio najrazvijeniji kraj Srbije i objasnio da su u sve umešale prste strane službe.
- Mi smo sebi sa litijumom napravili ogromnu štetu, tačnije strane službe. Bilo je tu sukoba stranih sila, ali ne smem da govorim dalje. Postojale su određene službe koje su uložile novac da se rast Srbije uspori i zaustavi. Rast Srbije sa litijumom bi bio mnogo veći, da bismo mnogo štrčali - rekao je nedavno Vučić.
Iako su lažni ekolozi podržani od tajkunske propagandne mašinerije, plan im ipak nije uspeo, jer kao što se može videti, narod je prozreo njihove namere. Odavno je jasno da lažnim ekolozima nije stalo do zaštite životne sredine, već da samo dižu paniku kako bi napali državno rukovodstvo na čelu sa predsednikom Vučićem.
Nakon promene kursa preko noći i zahtevanja izbora koji im se nude nekoliko meseci - a od kojih su bežali, opozicija kaže da su ujedinjeniji nego ikad.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Miroslav Aleksič, lider Narodnog pokreta, pravi novi G 17 i bukvalno se vraća na početak karijere, jer je zajedno sa Aleksandrom Jovanovićem Ćutom formirao novi poslanički klub
Zbog ratnih zbivanja na Bliskom istoku Informer TV nije bio u prilici da emituje poslednju epizodu emisije Druga strana Exatlona. Ipak, možete je gledati na našem portalu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Ujedinjeni Arapski Emirati sve do juče važili su za najbezbedniju teritoriju. Dubai i Abu Dabi već drugi dan su na meti napada dronovima i raketama od strane Irana, dok se brojni srpski turisti i dijaspora nalaze u ovim gradovima.
Biznismen Željko Rstić, koji se inače nalazi u Dubaiju u trenutku kada na teritoriji čitavog Bliskog istoka bukti rat, ispričao je trenutnu situaciju, ističući da se stanje veoma pogoršalo u odnosu na juče, kao i da su bili primorani da napuste hotel u kojem su boravili.
Selo Senje kod Ćuprije, nadomak manastira Ravanice, poznato je po vrednim ljudima, rudarskom naselju i patriotama, što se kaže "do koske"! Ali, nadaleko se pročulo i po svojoj bekrijskoj slavi!
Više javno tužilaštvo u Beogradu donelo je naredbu o proširenju istrage protiv Radomira S. (28), zbog sumnje da je prvoosumnjičenom Aleksandru D. (34), protiv kog je već pokrenuta istraga i nalazi se u pritvoru, i još jednom NN licu pomogao u izvršenju ubistva Željka Bakića.
Četrnaestomesečna unuka iranskog vrhovnog vođe Alija Hamneija poginula je zajedno sa njim u jučerašnjem američko-izraelskom napadu na njegovu rezidenciju, preneli su iranski mediji.
Sjedinjene Američke Države izvele su sinoć napad bombarderima B-2 na iranske objekte za balističke rakete, saopštila je Američka centralna komanda (CENTCOM) na platformi X.
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da Iran želi da razgovara, kao i to da je on pristao na pregovore, ali da ne može da saopšti ništa o vremenskom okviru u kome bi ovi razgovori mogli da se održe.
Iranski Korpus čuvara Islamske revolucije (IRGC) saopštio je da je pokrenuo novi talas napada i ispalio projektile i dronove prema zemljama u regionu u kojima se nalaze američke vojne baze.
Jedna od najraskošnijih istorijskih drama, ruska serija "Katarina Velika" ("Ekaterina"), počinje sa emitovanjem sutra na Informer televiziji. Sudeći po reakcijama svetske publike na prestižnom sajtu IMDb, gledaoce očekuje pravi televizijski spektakl.
Kviz "Potera" emitovaće se sutra na Prvom programu RTS sa početkom u 21.40, a jedan od takmičara izgovorio je rečenicu: "Cug štokovani blajbinger" koju je Miodrag Petrović Čkalja rekao davne 1973. godine u kultnoj seriji "Kamiondžije".
Holivudski glumac Kristijan Bejl prihvatio je pravoslavnu veru iz ljubavi prema svojoj supruzi Sibi Blažić, koja je poreklom Srpkinja, a sa kojom već više od dve decenije uživa u jednom od najskladnijih brakova u svetu šou-biznisa.
Na fotografiji do koje je došao Informer, legendarni glumac Danilo Bata Stojković uživa u kafani u Vrnjačkoj Banji u društvu supruge Olge i glumca Nikole Džamića.
Tufahije su jednostavne za pripremu, nije potrebno uključivati rernu, a zbog blagog ukusa idealne su kao lagani desert posle obroka pogotovo u danima posta.
Voditeljka Dušica Jakovljević objasnila je kako je zadobila povredu arkade zbog koje je pravo sa aerodroma morala u Klinički centar Srbije na ušivanje.
Influenserka Luna Đogani oglasila se sa Maldiva i poručila da su ona i njen suprug Marko Miljković dobro i da čekaju informacije o mogućem povrtaku u Srbiju.
Muzika benda Lavina pripada žanru elektro-gotik, što je verzija hevi metala čija su osnova najčešće teški i depresivni tonovi, a deo folklora crnina i tama. Ipak, nema ni govora o satanizmu ili bilo kakvoj vrsti okultnih stvari.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar