Dok Kurti koristi dinar kao sredstvo pritiska na Srbe, setimo se ko ga je sve podržavao! (VIDEO)
Podeli vest
Premijer lažne države Aljbin Kurti nastavlja sa terorom nad srpskim narodom na Kosovu i Metohiji! Dok je najava Prištine da ukine dinar kao valutu plaćanja najnoviji vid pritiska na Srbe, važno je podsetiti javnost ko je sve podržavao Kurtija.
Tako je Vladeta Janković, kandidat liste Dragana Đilasa za gradonačelnika Beograda 2022. godine, izjavio: „Kurtiju se doslednost ne može osporiti“.
Slobodan Stošić, programski menadžer ACDC ističe da Kosovo nema sporazum sa Evropskom unijom za korišćenje evra kao zvanične valute i dodaje da je "ukidanje dinara čisto politička odluka".
Ministar finansija Siniša Mali odgovorio je na kritike koje je na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića i plana "Skok u budućnost - Srbija 2027" izneo potpredsednik Đilasove Stranke slobode i pravde Dušan Nikezić.
19.01.2024
14:09
I sam Đilas imao je reči hvale za Kurtija.
DOK KURTI KORISTI I DINAR KAO SREDSTVO PRITISKA NA SRBE, SETITE SE KO JE TOG KURTIJA PODRŽAVAO!
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je danas da je Ustavni sud BiH zvanično strana politička organizacija, čije odluke na teritoriji Republike Srpske nemaju nikakav značaj.
Evropska komisija (EK) i dalje analizira odluku Prištine o prekidu prometa svih valuta osim evra i traži pojašnjenja tim povodom, izjavio je danas portparol EK Peter Stano i istakao da se od Beograda i Prištine očekuje da izbegavaju nekoordinisane akcije, koje ne idu u prilog normalizaciji odnosa.
19.01.2024
13:16
Vladeta Janković - Đilasov kandidat za gradonačelnika Beograda 2022.: "Kurtiju se doslednost ne može osporiti!"
- Kao potencijalne partnere za pomirenje na Kosovu mi vidimo Kurtija koji je najprincipijelniji, on se zalaže za svoje stavove o samoopredeljenju Kosova i on je zbog toga bio u zatvoru jako puno godina - kazao je on svojevremeno.
I doskorašnji lider Narodne stranke Vuk Jeremić u prištinskom ekstremisti video je kvalitete.
- Ne može se osporiti to da je Aljbin Kurti jedan intelekualac, patriota, prilično stabilan čovek - rekao je.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Slobodan Stošić, programski menadžer ACDC ističe da Kosovo nema sporazum sa Evropskom unijom za korišćenje evra kao zvanične valute i dodaje da je "ukidanje dinara čisto politička odluka".
Kineska ambasada u Srbiji hitno se oglasila zbog laži iznetih u emisiji "Utisak nedelje" Olje Bećković, koja se emituje na tajkunskoj televiziji Nova S.
Inicijativa Londona da sa saveznicima iz severne Evrope formira novu vojno-pomorsku grupaciju protiv Rusije mogla bi da izazove oštar odgovor Moskve, piše kineski portal Sohu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost Informera i govori o svim najaktuelnijim temama, koje su između ostalog i inflacija, kao i cene lekova.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na Informer TV u Kolegijumu, istakao je da Srbija treba da radi na unapređenju digitalizacije, kao i da ima prednost u odnosu na region.
Ruska vojska je uspešno forsirala reku Severni Donjeck, probila odbrambene linije kod mesta Prišib i Tatjanovka, čime je započela operativno okruživanje strateški važnog grada Limana u Ukrajini.
Ministri Evropske unije dali su zeleno svetlo da se formalno pridruže specijalnom sudu Saveta Evrope, koji će se baviti krivičnim gonjenjem ruskih lidera za rat protiv Ukrajine.
Predsedniik Sjedinjenih Država, Donald Tramp, ocenio je da iranska vojska više nije sposobna da vodi rat i rekao da Teheran "treba da podigne belu zastavu predaje", ali je previše ponosan da to učini.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Svetislav Bule Goncić je detinjstvo proveo veoma skromno živeći u podrumu Osnovne škole "Prva proleterska brigada" na Dorćolu gde je njegov otac radio kao domar.
Incident u liftu između Bijonsine sestre Solanž Nouls i repera Džej-Zija nakon Met Gale 2014. godine ostao je jedan od najskandaloznijih trenutaka u pop kulturi.
Met Gala, koji važi za najprestižniji i najiščekivaniji modni spektakl svake godine, i ovoga puta okupio je brojne slavne ličnosti u Njujorku, a crveni tepih bio je obeležen upečatljivim trendom poznatim kao „gola haljina“.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar