Šolakov medij u službi hrvatske propagande! Optužuju Srbiju za ratne namere: Još nisu zamrle velikosrpske težnje!
Podeli vest
Portal Danas, niskotiražno propagandno glasilo po kontrolom tajkuna Dragana Šolaka, otvoreno se stavio u besprizornu službu hrvatske propagande!
Danas je, naime, objavio članak pod naslovom „Većina stanovništva sa ovih prostora nije spremna za nove ratove, bez obzira što velikosrpske težnje još nisu zamrle“ u kojem je preneto pisanje hrvatskog portala Dnevno.hr, a citiran vojni analitičar Marinko Ogorec.
Tajkunski mediji i novinari u potpunosti su izgubili kompas pošto su predsednika Srbije Aleksandra Vučića optužili da je glavni krivac za sve laži koje su o njemu i njegovoj porodici objavili.
Perjanica tajkunskog Danasa, osvedočena mrziteljka Srba i svega srpskog Snežana Čongradin besprizorno je napala policajce koji su u skladu sa zakonom održavali javni red i mir u centru Beograda i obračunali se đilasovskim falangama koji su uništavali gradsku imovinu.
Vesna Mališić, bivša zamenica glavnog urednika nedeljnika NIN otvoreno je priznala da je cela redakcija samo čekala tajkunski poziv Dragana Šolaka i Junajted medije.
12.01.2024
10:00
Ovaj takozvani stručnjak, govoreći o situaciji u Ukrajini, napravio je paralelu sa Balkanom i Srbijom i po ko zna koji put ponovio osnovne postulate hrvatske propagande o navodnim "velikosrpskim težnjama".
A tajkunski Danas, medijiski kerberi pod kontrolom opozicije, brže bolje potrčao je da prenese ove stavove kao Sveto pismo, pokazujući po ko zna koji put da će prostor dati svima i svakome ako taj neko otvoreno napada Srbiju i Beograd.
Tajkunski mediji koji služe interesima opozicije pokušali su da predstave izvesnu Saritu Bradaš iz Fondacije Centar za demokratiju kao vajnog ekonomskog eksperta, ali su od svojih gledalaca sakrili da je reč o opozicionarki koja je bila 77. na Đilasovoj listi Srbija protiv nasilja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tajkunski mediji i novinari u potpunosti su izgubili kompas pošto su predsednika Srbije Aleksandra Vučića optužili da je glavni krivac za sve laži koje su o njemu i njegovoj porodici objavili.
Spoljnopolitička prognoza za 2026. godinu, koju je izneo politički analitičar Aleksej Muhin, ukazuje na produžetak globalne nestabilnosti, nastavak sukoba u Ukrajini i ozbiljno pogoršanje odnosa među ključnim svetskim akterima.
Predrag Bećirić, osuđen na četiri i po godine zatvora zbog SMS prevare zahvaljujući kojoj je osvojio pet stanova i više od 120 automobila, nije bio samo prevarant ili haker.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.
U ataru sela Aradac, u opštini Zrenjanin, danas oko 15.18 časova dogodila se tragedija u kojoj je prilikom vraćanja iz lova poginuo D. K. (59) iz Futoga.
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina.
Londonski Vinter Vonderlend tokom Badnje večeri pretvorio se u haotičnu scenu nasilja, kada su dve grupe posetilaca u Bavarskom selu upale u masovnu tuču.
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da Kijev ne pokazuje spremnost za mirno rešenje i poručio da će Rusija ciljeve „specijalne vojne operacije“ ostvariti silom ako pregovori propadnu.
Britanska laburistička vlada premijera Kira Starmera potrošila je više od pola miliona funti poreskog novca na plaćene influensere na TikToku i drugim društvenim mrežama, s ciljem da poveća sopstvenu popularnost i promoviše vladinu politiku među mladima, objavio je „Gardijan“.
Portparol Evropske unije za spoljne poslove Anuar el Anuni izjavio je danas da EU insistira na poštovanju suvereniteta Somalije, nakon što je Izrael zvanično priznao njen otcepljeni region Somalilend kao nezavisnu državu.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
Pejdž Vulen (33) je poznata po svojim oblinama i provokativnim fotkama na društvenim mrežama, a sada je otkrila da ne voli da nosi brushalter i šokirala javnost.
Nova godina se ne dočekuje u tišini, i isto važi za ono što nosite. Ovo je noć u kojoj garderoba govori pre vas, a mi vam donosimo ideje za tri stajlinga sa kojima nema greške.
Mnogi imaju običaj da pre jela popiju čašicu ili dve rakije, bilo kod kuće ili u restoranu. Stručnjaci upozoravaju da ne poboljšava apetit, već ga kvari i uzrokuje neprijatan osećaj u stomaku.
Vage, Strelčevi i Ribe ulaze u period kada će im sve u životu ići od ruke. Blagostanje im sledi kako na privatnom, tako i na poslovnom i finansijskom planu.
Večeras je u emisiji "Pinkove zvezde" došlo do rasprave između repera Desingerice i Bosanca, zbog čega je kompozitor u jednom momentu napustio svoje mesto.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar