Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić gost je Informer TV, i tom prilikom je podsetio na napade na svoju porodicu.
- Tri godine ste slušali kako moj brat i ja proizvodimo drogu u Jovanjici, a ovo govorim zato što ćemo doći do različitih tema. Kada krenete sa tim da vam otac nije otac, da smo slušali da mi je majka lakog morala, pa kad su krenuli sa filmom o meni i objavili sliku Fahrit Musliju, pa su rekli "ovo je čovek za kog predsednik tvrdi da mi otac nije otac". Ja sam dve rečenice rekao kad mi je Gašić doneo papirče i rekao radite svoj posao dalje- kazao je Vučić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je na Informer TV. Šef države odgovarao je na pitanja kakva mu niko do sada na srpskoj televiziji nije postavljao.
"Mi danas krećemo u veliki razgovor sa građanima Beograda. Imamo sa čime da idemo pred naše sugrađane, zato što iza ovih ljudi stoje ogromni rezultati", izjavio je Aleksandar Antić, funkcioner SPS.
Predsedavajući Predsedništva BiH Denis Bećirović rekao je da je njihova obaveza je da čuvamo istinu o Sarajevu, istinu o počinjenom genocidu u Srebrenici i istinu o celoj BiH.
Vašington je juče doneo odluku o započinjanju strateškog dijaloga sa Srbijom, a prva sesija dijaloga zakazana je za 17. jul, potvrdio je ministar spoljnih poslova Marko Đurić. On je dodao i da Srbija i SAD prvi put u istoriji podižu odnose na nivo strateškog partnerstva!
Poznati biznismen Branko Babić gostovao je u emisiji "Info dan" kod Dejane Kljajić, na Informer TV i tom prilikom bez dlake na jeziku ogolio političku scenu u Srbiji, brutalno sasekao blokadere koji glume političare, i poslao snažnu poruku podrške predsedniku Aleksandru Vučiću.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Parizu, gde će prisustvovati vojnoj paradi povodom obeležavanja Nacionalnog praznika Republike Francuske - Dana pada Bastilje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom poručio je penzionerima da se ne sekiraju i da im pravo glasa neće biti ukinuto za šta se otvoreno zalaže opoziciono-blokaderska bulumenta.
Zagrebački Večernji list, ustaško glasilo koje svaku priliku koristi za napad na Srbiju, pokušao je da sakrije istinu od svojih čitalaca, ali su uhvaćeni u brutalnoj prevari.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić otkrila je kako je predsednik Aleksandar Vučić reagovao kada mu je rekla da će dobiti dete i ostvariti se kao roditelj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je na Informer TV. Šef države odgovarao je na pitanja kakva mu niko do sada na srpskoj televiziji nije postavljao.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete gde je ovog puta "uhvaćen" blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu to mudruje blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, kako izgleda "težak" život samozvanog revolucionara Predraga Voštinića.
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović u Novom Bečeju zajedno sa predstavnicima kompanije "Lianbo Precision Technology Serbia" i lokalne samouprave obišla je potencijalnu lokaciju za njihovu novu fabriku u industrijskoj zoni.
Premijer Mađarske Peter Mađar izjavio je da još nema tačnog roka kada može da počne putnički prevoz na mađarskoj deonici brze pruge od Budimpešte do Beograda i dodao bi to moglo da se desi za najviše jedan ili dva meseca.
Četvoro Nišlija od kojih je troje povređeno u teškoj saobraćajnoj nesreći u Crnoj Gori, dok je jedna osoba roditelj povređenog deteta, stigla je danas oko 13 časova avionom iz Tivta na niški aerodrom "Konstantin Veliki".
Maloletnik V. C. (16) povređen je sinoć nešto posle 21 sat kada su tri nepoznate osobe izašle iz automobila, ubacile ga u vozilo, a potom pretile da će da ga izbodu.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić poručio je, povodom dvogodišnjice tragične pogibije policajca Nikole Krsmanovića, da Srbija večno pamti svog heroja koji je položio život na oltar otadžbine.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pripadnici Uprave kriminalističke policije uhapsili su petočlanu kriminalnu grupu koja je u jednoj laboratoriji u Batajnici proizvodila opojnu drogu marihuana u veštačkim uslovima.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko 7 časova dogodila na auto-putu kod Sremske Mitrovice, u smeru iz Beograda prema Šidu, povređeno je šest osoba, od kojih je troje zadobilo teške telesne povrede.
Budući britanski premijer Endi Bernam zvanično je proglašen novim liderom Laburističke stranke, nakon što je kao jedini kandidat ispunio uslove za izbor.
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
U popularnoj srpskoj seriji "Selo gori, a baba se češlja", koja je osvojila srca gledalaca širom Balkana, mnogi nisu ni primetili da su originalne uloge bile napisane za potpuno drugačije glumce.
Kontroverzni američki pevač R. Keli formalno je zatražio od predsednika Donalda Trampa da preinači njegovu kaznu od 30 godina zatvora, pokazuju najnoviji sudski spisi koje je ove nedelje objavila Kancelarija advokata za pomilovanje.
Jedan od najpoznatijih matematičkih problema, koji je gotovo 80 godina odolevao najboljim stručnjacima, konačno je dobio rešenje, i to zahvaljujući veštačkoj inteligenciji.
Voditelj Milan Milošević u emisiji "Demanti" prisetio se anegdote kada je kao novinar u štampi pisao o intimnim odnosima poznatog pevača i jedne starlete.
Javnost ne prestaje da bruju o odnosu pevačice Džejle Ramović i Jakova Jozinovića, a mnogo se spekuliše i o njegovom odnosu sa njenim bivšim dečkom Bojanom Cvjetićaninom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.