Za ovo neko mora da odgovara! Bruka Fudbalskog Saveza Srbije - Orlove u Minhen poslali avionom sa hrvatskom zastavom, u isti uveli i predsednika Vučića!
Podeli vest
Glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević, nakon eliminacije sa Evropskog prvenstva naše reprezentacije u Minhenu, otkrio je u svom uključenju u emisiji "Prve info" zašto je predsednik Aleksandar Vučić bio neraspoložen kada je ispratio srpsku reprezentaciju put Nemačke.
- Ko je video primetio je da je predsednik bio neraspoložen. Da li znate zašto? Na avionu je bila hrvatska zastava, uveli su predsednika sa hrvatskom zastavom. Ogromna bruka, a nisam hteo o tome da pričam do danas, za ovo neko mora da odgovara, očekujem reakciju nadležnih organa. Znam predsenika, neće da reaguje... Očekujem da progovori o svemu ovome. Na avionu kojim je ispraćena reprezentacija bila je hrvatska zastava. Znao sam, a nismo objavili. Znao sam od tog dana. Nisam objavio zato što je bruka i sramota - rekao je Dragan J. Vučićević.
Kad smo saznali Piksijev tim oko dva sata pre početka utakmice - oblio nas je hladan znoj! Slutill smo da bućkuriš od tima ništa dobro ne može da donese. I nismo se prevarili.
Posle večerašnjeg meča definitivno više ništa neće biti isto u srpskoj reprezentaciji. Dragan Stojković Piksi opredelio se za šokantan sastav, saznaje Informer! U zavisnosti od rezultata poneće večeras oko 23 časa epitet totalnog trenerskog genijalca ili neznalice.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obilazi novoizgrađeni Nacionalni trening centar - Multifunkcionalna dvorana u okviru Zavoda za sport i medicinu sporta Republike Srbije.
Jelena je pružila podršku našoj reprezentaciji i dodala da ima čudan osećaj pred utakmicu.
25.06.2024
12:07
Govoreći o selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju, Vučićević je istakao da je ovo bila ozbiljna bruka u Minhenu.
- Kada sam video da je rekao da se nismo obrukali... ko vas je poslao sa milionskim platama da budemo vreća za udaranje. Svi su igrali bolje od nas, Mađari, Gruzija.. Jedan umuvani gol u poslednjoj sekundi... Oni ne znaju šta igraju. Nisam stručnjak. Moderni fudbal nije o-ruk, traži sistem, traži taktiku, ozbiljnog trenera traži, analitiračara, znalca fudbalske igre. Ovo što je pokazano u Nemačkoj je ozbiljna bruka i obrukali smo se i jeste neuspeh - jasan je bio Vučićević.
“Šta bi dao da si na mom mestu, da te mrze, a da ti se dive... Ovo je mojih pet minuta, a pred tobom stoji život celi…” Evergrin Bijelog dugmeta nastao je pre skoro pola veka, a kao da je napisan za naše fudbalere i to baš uoči večerašnjeg sudara sa Danskom u meču odluke na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj (21.00, RTS 1, Arena 1 premijum).
Direktor Nacionalnih asocijacija Evropske kuće fudbala (UEFA) Zoran Laković i nekadašnji reprezentativac Srbije Predrag Mijatović, posetili su bazu "orlova" u Minhenu pred sutrašnji odlučujući meč grupe C sa ekipom Danske.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kad smo saznali Piksijev tim oko dva sata pre početka utakmice - oblio nas je hladan znoj! Slutill smo da bućkuriš od tima ništa dobro ne može da donese. I nismo se prevarili.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
U Srbiji će sutra biti vetrovito - duvaće umeren i jak istočni vetar, ponegde i sa udarima olujne jačine i to posebno u istočnoj Srbiji, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkkog zavoda.
Srpska pravoslavna crkva danas slavi dan sećanja na Svetog mučenika Konona Isavrijskog, svetitelja iz 2. veka koji je zbog svoje vere i istrajnosti strašno stradao.
Doktor nauka iz oblasti bezbednosti Ivan Pekić istakao je da je Evropol označio Budvu kao destinaciju gde se najviše pere novac od strane organizovanih kriminalnih grupa u Crnoj Gori.
Nenad K. (58) čije je telo pronađeno u luksuznoj zgradi u Čačku ubijen je zbog neraščišćenih poslovnih odnosa sa osumnjičenim Milanom M. kojem je zbog toga zapalio kuću.
Policija iz podgorice uhapsila je R.G. (37) zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd i Policijske stanice Obrenovac sproveli su juče dve odvojene akcije hapšenja, u kojima su kod osumnjičenih pronađene materije za koje se sumnja da su narkotici.
Zatvaranje Ormuskog moreuza izazvalo je drastičan poremećaj na globalnom tržištu energije i petrohemikalija, podižući cene nafte i gasa i ugrožavajući snabdevanje ključnim sirovinama za svakodnevne proizvode, objavio je portal "BFM TV".
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči izjavio je da državni sistem nastavlja da funkcioniše i posle pogibije vrhovnog sekretara Saveta za nacionalnu bezbednost Alija Laridžanija i da je njemu odmah pronađena zamena.
Sinoć je u MTS dvorani održana svečana premijera filma "Žetva", ostvarenja koje na veliko platno donosi potresnu priču o ilegalnoj trgovini organima i stradanju Srba na Kosovu i Metohiji.
Producent filma "Žetva" kaže da je tokom snimanja ovog ostvarenja o zločinima u "Žutoj kući" trpeo velike pritiske i da se mnogima nije svidela ova tema.
Ruže penjačice predstavljaju jedan od najlepših ukrasa svake bašte, jer prostoru daju poseban, romantičan šarm, a još jedna velika prednost je što sadnja nije zahtevna.
Hrvatski pevač Jakov Jozinović koji je vrtoglavu slavu stekao za kratko vreme, pevajući hitove svojih kolega, do pre samo tri godine radio je fizički jako teške poslove.
Harmonikaš Borko Radivojević otkrio je kako ga je nedavno kontaktirao Darko Lazić, koji je zajedno sa tragično nastradalim bratom Draganom imao veliku želju da snime pesmu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar