Član Predsedništva SNS Sandra Božić poručila je da je 'napad na institucije i strateški najvažnije privredne subjekte Republike Srbije postao zaštitni znak lika i dela Marinike Tepić, njene kukavičke i bedne politike'.
Potpredsednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke Nevena Đurić upitala je Mariniku Tepić gde je bio Dragan Đilas 2006. i da li je tada izdao onoliko dozvola Rio Tintu.
Američki tužilac kaže da je demokratski senator Bob Menendez koruptivno primao mito u gotovini, zlatnim polugama i Mercedesu da bi služio kao strani agent Egipta.
Desna ruka Dragana Đilasa Marinika Tepić objavila je fotografiju sa jučerašnjeg protesta u Loznici na kojem su bili ljudi koji su prodali zemlju Rio Tintu.
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, Marinika Tepić, ponovo lešinari, te tako zloupotrebljava saobraćajnu nesreću koja se dogodila na Voždovcu, a u kojoj je producentkinja televizije Pink Nina Kovačević udarila devojčicu (15), zanemarujući činjenicu da je i njen suprug pre nekoliko godina bio učesnik nesreće, a da tom prilikom nije testiran na alkohol!
Milojko Pantić i Marinika Tepić u islamističkim medijima su neretko glavna tema. "Slobodna Bosna" ne krije da otvoreno podržava one koji rade protiv Srbije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Član Predsedništva SNS Sandra Božić poručila je da je 'napad na institucije i strateški najvažnije privredne subjekte Republike Srbije postao zaštitni znak lika i dela Marinike Tepić, njene kukavičke i bedne politike'.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas u Predsedništvu Srbije Orden Karađorđeve zvezde prvog stepena Milošu Jovanoviću, ocu posthumno odlikovanog starijeg vodnika Vojske Srbije Milovana Jovanovića, koji je, časno obavljajući svoju dužnost, izgubio život u mirovnoj misiji u Libanu.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.
Policija u Novom Sadu uhapsila je H. N. (53), zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivična dela teška dela protiv bezbednosti јavnog saobraćaјa i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćaјnoј nezgodi.
Telo devojke A. G. (22) pronađeno je juče u Velikoj Moravi kod sela Mijatovac, nakon višednevne potrage koja je usledila posle prijavljenog nestanka u reci 29. juna, a sumnja se da se mlada devojka utopila tokom kupanja, nakon čega je jaka struja povukla nizvodno.
U okviru zvanične posete Republici Srbiji, ministar unutrašnjih poslova Mađarske Gabor Pošfai, posetio je bazu Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) Ministarstva unutrašnjih poslova, gde ga je dočekao komandant jedinice, pukovnik policije Igor Žmirić.
Neprijateljsko okruženje Kalinjingrada zahteva posebnu brigu federalnog centra o ovom regionu, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov, prenose RIA Novosti.
Predsednik Irana Masud Pezeškijan izjavio je danas da agresija protiv Teherana i smrt lidera i građana Irana predstavljaju jasno kršenje Povelje UN i međunarodnog prava.
Posle najvećeg ruskog napada na Kijev od početka rata, Moskva je tokom noći između 2. i 3. jula izvela novi talas udara širom Ukrajine, ponovo gađajući stambene objekte i civilnu infrastrukturu.
Jul na Netfliksu donosi pregršt novih naslova za ljubitelje različitih žanrova – od komedija i drama, preko dokumentarnih ostvarenja, pa sve do rijaliti programa.
Kosa nakon kupanja u moru izgleda prirodno talasasto i opušteno, ali mnogi se pitaju da li morska voda prija vlasima ili ih vremenom isušuje i oštećuje.
Ako vam je laptop iznenada postao spor, to ne mora značiti ozbiljan kvar ili zamenu uređaja. Uzrok često može biti jednostavnij, baterija ili podešavanja napajanja.
Na jugu Tasmanije ponovo je primećen dobro poznati "lokalni stanovnik", a to je divovski tuljan (morski slon) koji svake godine izlazi na kopno i pravi neobične scene.
Ukoliko niste znali kako se pravilno koristi klima, idealna temperatura je 25°C, a stari uređaji se gase kada niste kod kuće, dok inverter najbolje radi kada održava zadatu temperaturu.
Nekadašnja takmičarka "Nikad nije kasno" Zorica Erić šokirala je pratioce na Instagramu svojim neprofesionalizmom kada je saznala da su joj otkazali nastup.
Pevač Sloba Vasić okrenuo se veri nakon što je krajem maja pušten sa klinike za psihijatrijske bolesti "Laza Lazarević" i tako pronašao svoj spas i mir.
Kristijan Golubović objavio je snimak iz skupocenog automobila sa starletom iz Hrvatske, Melani, koja je inače zvezda na sajtovima za odrasle pa najavio akciju.
Tek što se vratila sa letovanja, voditeljka Jovana Jeremić je došla na posao, pa odlučila da zapleše i pratiocima pokaže preplanuli ten i zategnute noge!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.