Ćuta divlja u Skupštini! Gužva i baca papire, uličarsko ponašanje na delu!
Podeli vest
Poslanik Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta krenuo je u verbalni obračun sa poslanicima vladajuće većine, koristeći uličarski rečnik.
Ćuta je prvo uzeo papir, Memorandum o razumevanju o strateškom partnerstvu Srbije i Evropske unije potpisan sa između Srbije, Eu i Nemačke, pocepao ga, a zatim bacio na pod.
U poslednjih nekolko nedelja građani Srbije su jasnije nego ikada mogli da vide kako funkcioniše borba "ekologa" za zdraviju životnu sredinu. Početak i kraj tih borbi su laži, jer iz dana u dan na videlo isplivava istina koja je više nego gorka za lažne ekologe.
Narodni poslanik Milenko Jovanov rekao je, povodom još jednog divljanja i dobacivanja u Skupštini od strane lažnog ekologa Aleksandra Jvanovića Ćute, da on to ne radi besplatno, već da je od Zlatka Kokanovića dobio 5 ari iamnja da bi u Skupštini radio ovo što radi
23.07.2024
14:22
Zatim se obratio poslaniku SNS Milenku Jovanovu:
- Šta se smeješ, bre, Jovanov? Šta je smešno?
Nastavio je da se bahato ponaša obraćajući se predsednici Narodne skupštine Ani Brnabić, koja mu je nakon nekoliko opomena isključila mikrofon.
Zlatko Kokanović iz Saveza ekoloških organizacija Srbije pre nego što je postao "ekološki aktivista" pokušao je da svoju zemlju proda kompaniji Rio Tinto, a u sve to je bio umešan i lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta. Kada je istina izašla na videlo, brže-bolje su počeli da smišljaju lažne izgovore kako bi se pred narodom oprali.
Lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta na protest ispred Palate Srbija doveo je dokazanog seksualnog napasnika kako bi mu pomoogao da zajedno izvrše upad u ovaj objekat.
19.07.2024
10:13
- Evo ja vam kažem, ja ću da blokiram prugu, pa mene hapsite!
Milimir Vujadinović, narodni poslanik, je prijavio povredu poslovnika nakon Ćutinog divljanja.
- Morao je da bude prekinut jer je izneo niz uvreda na račun Srbije i nas koji ovde sedimo.
Potom je Brnabić izrekla opomenu poslaniku Ekološkog ustanka Aleksandru Jovanoviću Ćuti zbog, kako je rekla, sramotnog dobacivanja tokom obraćanja predsednika Vlade Srbije Miloša Vučevića, a posebno tokom tačke koja se tiče Deklaracije o zaštiti nacionalnih i političkih prava i zajedničke budućnosti sprskog naroda.
- Izdajnici, vi govorite nekom drugom. Možete sebe da pogledate u ogledalo, pa to da pričate, to imate pravo. Ništa drugo nemate pravo, tako da imate opomenu - rekla je Brnabić.
Vučević je prethodno zamolio poslanike da podrže Deklaraciju koja je usvojena na Svesrpskom saboru 8. juna u Beogradu, a koja je danas pred parlamentom.
Novinar tajkunske televizije N1 Petar Gajić, na veliko iznenađenje lažnog ekologa, potpuno je ukanalio lidera takozvanog Ekološkog ustanka Aleksandra Jovanovića Ćutu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se iz Londona komentarisao je pretnje lažnog ekologa Alekandra Jovanovića Ćute koji je najavio nasilni upad u Palatu "Srbija" i da će da lete glave!
Lažni ekolog pomahnitali Aleksandar Jovanović Ćuta, komentarišući dolazak nemačkog kancelara Olafa Šolca i potpisivanje Memoranduma o kritičnim sirovinama u izjavi za tajkunsku N1 najavio je nasilni upad u Palatu "Srbija” i uputio jezivu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
Takozvani "kosovski premijer" Aljbin Kurti preko medija koje kontroliše pridružio se stravičnoj kampanji lažnih ekologa, pre svih Sava Manojlovića i Aleksandra Jovanovića Ćute, protiv litijuma u Srbiji!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U poslednjih nekolko nedelja građani Srbije su jasnije nego ikada mogli da vide kako funkcioniše borba "ekologa" za zdraviju životnu sredinu. Početak i kraj tih borbi su laži, jer iz dana u dan na videlo isplivava istina koja je više nego gorka za lažne ekologe.
Privremeno povlačenje NATO kontingenta iz Iraka započelo je 20. marta i završeno je u noći između 22. i 23. marta, nakon pojačanih napada Irana na vojne baze, saopštio je predstavnik Alijanse.
Geopolitički odnos snaga sve se vidljivije pomera u korist Moskve, a Rusija se trenutno nalazi u stabilnijoj i povoljnijoj poziciji nego ranijih godina, ocenjuje italijanski portal L’Antidiplomatico, pozivajući se i na procene pojedinih ukrajinskih analitičara.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Najprodavaniji hečbek kompanije "Reno" u Evropi jeste "klio", a nova verzija donosi sofisticirani dizajn i napredne hibridne tehnologije, tako da je već omiljeni automobil potpuno osvežen za novo doba. Njegova cena iznosi oko 19.000 evra.
Medicinski radnici Filip i Amer su u selu Đapanov Grob, kod Bijelog Polja, uspešno pomogli trudnici da se porodi kod kuće. Ona je na svet donela zdravog dečaka.
Porodica Mehmedović iz Kaknja godinama trpi bizarno maltretiranje od svog prvog komšije Idriza M., koji ih psuje, vređa, i pred ženama i decom se skida go.
Državljani Srbije, mladić (18) i maloletna devojka (16), uhapšeni su u nedelju ujutru, 15. marta, u mestu Sargans u kantonu Sent Galen u Švajcarskoj, nakon što su osumnjičeni za provale u auto-garaže.
Elvis B. iz Sjenice poginuo je sa još trojicom muškaraca na gradilištu u Beču, kada su se tokom izvođenja radova iznenada urušile građevinska skela, a radnici ostali zatrpani ispod betona.
Ardita Gaši (31) iz Majanca osumnjičena je da je u nedelju oko 20 sati hicima iz pištolja ubila Ilaza Brahimija (42) iz Obilića sa kojim je donedavno bila u vezi.
Direktorka Nacionalne obaveštajne službe SAD, Tulsi Gabard, iznela je pred Kongresom procenu da Rusija i Kina ubrzano razvijaju raketne sisteme koji bi mogli da probiju ili zaobiđu američku protivraketnu odbranu.
Pretnje američkog predsednika Donalda Trampa upućene Iranu mogle bi da dovedu do dodatnog zatvaranja Ormuskog moreuza, upozorio je bivši potpukovnik američke vojske Danijel Dejvis.
Rusija ubrzano menja pravac isporuke gasa, a ključne količine koje su decenijama išle ka Evropi sada se sve više preusmeravaju ka Kini, gde se priprema izgradnja novog gasovoda koji bi mogao da trajno promeni energetsku mapu sveta.
Geopolitički odnos snaga sve se vidljivije pomera u korist Moskve, a Rusija se trenutno nalazi u stabilnijoj i povoljnijoj poziciji nego ranijih godina, ocenjuje italijanski portal L’Antidiplomatico, pozivajući se i na procene pojedinih ukrajinskih analitičara.
Glumica Lidija Vukićević snimila se u crnoj suknji i sakou ispod kojeg je nosila čipkasti brushelter sa tufnama što je pokazala pratiocima na Instagramu.
Pevač Savo Perović osvrnuo se na situaciju kada su se Luna Đogani i Marko Miljković našli zaglavljeni na Maldivima usled eskalacije sukoba na Bliskom istoku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar