• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

17.09.2024

08:05

Opozicija nije protiv kopanja, oni hoće da kopaju kada dođu na vlast: Najveći mrzitelj Vučića otkrio pravu istinu o litijumu!

printskrin jutjub

Vesti

Opozicija nije protiv kopanja, oni hoće da kopaju kada dođu na vlast: Najveći mrzitelj Vučića otkrio pravu istinu o litijumu!

Podeli vest

Srđan Škoro, opozicionar i najveći mrzitelj Aleksandra Vučića, koji se “proslavio” predlogom da predsednik i njegov sin Danilo budu ubijeni tuširanjem uranijumom u rudniku, otkrio je pravu istinu o opozicionim protesta protiv litijuma.

On je, gostujući na KTV, gde je ranije i izgovorio pomenute pretnje Vučiću, rekao da se opozicija ne protivi iskopavanju litijuma, već da želi da dođe na vlast kako bi ga ona iskopavala.

Škoro je zamerio opozicionim liderima i lažnim ekolozima to što nisu imali hrabrosti da se suoče sa predsednikom tokom njegovog sedmodnevnog boravka u Podrinju i poručio im da otvoreno priznaju da protesti nisu protiv iskopavanja litijuma, već protiv Vučića.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Uhapšen muškarac zbog smrti lovca kod Zrenjanina
Hronika

Uhapšen muškarac zbog smrti lovca kod Zrenjanina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.

27.12.2025

22:05

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set