(FOTO) Takozvani ekolozi nastavljaju da prete! Brnabić na udaru lažnih boraca za prirodu!
Podeli vest
Jedna od vođa protesta Ljiljana Bralović uputila je sramne uvrede na račun predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić.
''Ako je nevina neka dođe u Loznicu'' - napisala je Bralovićeva na mreži H, uz fotografiju Ane Brnabić, kojoj je na čelu ispisano "RioTinto'', a koja pokazuje kako predsednica parlamenta treba da bude u zatvoru.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić upitala je jutros zbog čega pojedinci u društvu pozivaju na „litijumski rat“ kada se nikakva odluka neće donostiti još naj,anje dve pune godine.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je opozicija u Skupštini, tokom rasprave o predlogu izmena Zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima, doživela debakl i da na kraju čak ni svi poslanici opozicije koji su potpisali taj predlog zakona nisu glasali za njega.
NATO general i jedan od lidera opozicije Zdravko Ponoš gostovao je na tajkunskoj televiziji N1 i tom prilikom na sraman način seksistički vređao predsednicu Narodne skupštine Anu Brnabić.
Predsednica Skupštine Srbije, Ana Brnabić, reagovala je danas na izjavu narodnog poslanika Srđana Milivojevića, ocenjujući je kao znak nervnog rastrojstva koje je, kako je naglasila, neuobičajeno čak i za njega.
14.10.2024
14:24
Na ovu sramnu objavu nizali su se još skandalozniji komentari, pa su čak Brnabićku upoređivali sa masovnim ubicom.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je da sav besmisao najavljenog "litijumskog rata" na ulicama koje poslednjih nedelja zagovara opozicija, mogao da se vidi tokom izlaganja profesora Borisa Begovića u Utisku nedelje kod Olje Bećković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić upitala je jutros zbog čega pojedinci u društvu pozivaju na „litijumski rat“ kada se nikakva odluka neće donostiti još naj,anje dve pune godine.
Udar Oružanih snaga Rusije hipersoničnom raketom „Orešnik“ ozbiljno je poljuljao spremnost Zapada da pošalje svoje trupe na teritoriju Ukrajine, piše kineski portal Sohu.
Skoro tri dana od kako je Informer otkrio da je serija "Radio Mileva", koja se emituje na Radio-televiziji Srbije (RTS), postala medijska platforma za prljavu blokadersku propagandu, bila su potrebna čelnicima javnog servisa da se oglase.
Prvi eliminisani takmičar najvećeg sportskog rijalitija na svetu Exatlona Marko Milovanović u Dominikansku Republiku je došao sa namerom da pobedi, ali je onda ekspresno došlo do bolnog otrežnjenja u vidu ispadanja.
Prvi takmičar koji je napustio Exatlon, najveći sportski rijaliti program na svetu, Marko Milovanović, bio je gost specijalne emisije na Informer televiziji, gde je govorio o boravku u Dominikanskoj Republici i iskustvu u takmičenju.
U najvećem sportskom rijalitiju na svetu, sukob između Sanje Kalinović i devojaka u Plavom timu ne jenjava i nikako ne mogu da pronađu zajednički jezik.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
U Srbiji će dana ujutru biti hladno sa slabim i umerenim, na jugozapadu i jugu ponegde i jakim mrazem, a tokom dana biće umereno do potpuno oblačno i malo toplije vreme.
Jeziva pucnjava dogodila se sinoć u jednom ugostiteljskom objektu u Dečanima, tri osobe su povređene i transportovane u bolnicu radi ukazivanja hitne medicinske pomoći.
Prva komšinica privedenog Srđana K.(41), koji se sumnjiči da je ubio svog druga, ispričala je da je pokojni Predrag Živković (43) kobne večeri bio kod njega u kući, gde su, prema njenim rečima, zajedno pili alkohol.
Predsednik Slovačke Peter Pelegrini, premijer zemlje Robert Fico i predsednik parlamenta Rihard Raši, najavili su da Slovačka neće više vojno pomagati Ukrajini.
Ruski raketni napad Orešnikom na Ukrajinu signal je NATO-u da odustane od vojne podrške Kijevu, izjavio je generalni sekretar NATO-a Mark Rute na konferenciji za novinare tokom posete Hrvatskoj, koju je uživo prenosila pres-služba Alijanse.
Glumac Enis Bešlagić oglasio se iz bolnice, gde je završio na preventivnim lekarskim pregledima pred početak nove turneje, čime je svojom objavom na Fejsbuku nakratko zabrinuo javnost.
Jedna saobraćajna nesreća dovoljna je da se sruši fasada i ogoli mračna strana ljudske prirode, a upravo je to tema domaćeg trilera "Saučesnici" koji od 14. januara stiže na velika platna.
Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar