PRVO ZIMA, PA PROLEĆE I NA KRAJU LETO! Danas u Srbiji smena tri godišnja doba - NAJVIŠA TEMPERATURA DO 24 STEPENA!
Podeli vest
U Srbiji ujutru hladno, ponegde s prizemnim mrazom. Tokom dana pretežno vedro, a topliji vazduh s Mediterana podići će dnevnu temperaturu i do 24 stepena
Jutro sveže mestimično sa slabim prizemnim mrazem, a po kotlinama jugozapadne i južne Srbije i s kratkotrajnom maglom. Tokom dana sunčano i toplije.
Stiže malo svežiji vazduh i spušta temperaturu, najviše na severu zemlje. Jutarnja temperatura od 8 do 12 stepeni, najviša dnevna od 17 do 23. U Beogradu suvo i 5 stepeni svežije, najviša dnevna temperatura do 19 stepeni
06.05.2021
07:39
Duvaće slab i umeren vetar, u južnom Banatu jak, jugoistočni.
Najniža temperatura od 0 stepeni do 8 stepeni, a najviša od 21 do 24 stepena.
I u Beogradu jutro sveže, zatim sve toplije, temperatura do 23 stepena.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Stiže malo svežiji vazduh i spušta temperaturu, najviše na severu zemlje. Jutarnja temperatura od 8 do 12 stepeni, najviša dnevna od 17 do 23. U Beogradu suvo i 5 stepeni svežije, najviša dnevna temperatura do 19 stepeni
Poznati novinar Uroš Piper još jednom je raskrinkao blokadere, otkrivši ko je u stvari četvrti kandidat na njihovoj blokaderskoj listi s kojom planiraju da izađu na naredne izbore.
Rektor Beogradskog univerziteta Vladan Đokić, arhitekta propale obojene revolucije u Srbiji, po svoj prilici biće predsednički kandidat blokaderskog pokreta.
Okoreli antirsbin i najgori separatista, čelnik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV), Nenad Čanak, na dosad najmonstruozniji način napao je sve srpsko, posebno Srbe iz RS, otvoreno priznavši da priželjuje "Majdan" u našoj zemlji uz napomenu da će biti krvi do kolena.
Statutarna komisija SPS sazvala je hitnu sednicu zbog kontroverznih izjava i postupaka pojedinih članova rukovodstva, saopštio je predsednik komisije Miljkan Karličić.
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
Policija je uspešno identifikovala i uhapsila M. S. (35) iz okoline Merošine, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična dela silovanje i razbojništvo.
Novinar Mladen Mijatović oglasio se nakon hapšenja silovatelja koji je kod Merošine napao devojku (27), inače taksi vozača, i pokušao da je siluje, sa novim informacijama o ovom stravičnom nedelu.
Muškarac M. S. (35) osumnjičen da je u noći između 31. marta i 1. aprila napao i obljubio devojku u okolini Merošine, uhapšen je danas. Osumjičenom je određeno zadržavanje.
Osnovno javno tužilaštvo u Prokuplju je obavešteno da je osmogodišnjakinja prijavila veroučitelja da je nepristojno dodirivao, te je naložena hitna istraga.
Američki napad na Iran pogoršao je poziciju Ukrajine u ratu sa Rusijom, kaže bivši ministar unutrašnjih poslova i bivši generalni tužilac Ukrajine Jurij Lucenko.
Argentina je naredila otpravniku poslova iranske ambasade Mohsenu Soltaniju Teheraniju da napusti zemlju u roku od 48 sati nakon što ga je argentinsko ministarstvo spoljnih poslova proglasilo personom non grata.
Ministar odbrane Sjedinjenih Američkih Država Pit Hegset zatražio je od načelnika štaba kopnene vojske generala Rendija Džordža da podnese ostavku i odmah ode u penziju, javlja danas CBS Njuz pozivajući se na izvore upoznate sa odlukom.
Film "99 žena" ("99 women") iz 1969. godine napravljen je u četiri verzije jer je originalna imala čak osam minuta eksplicitnog hardkor seksa zbog čega nije mogao da se distribuira u bioskopima širom sveta.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar