• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Promo

17.04.2025

14:07

Eros Ramacoti u Beogradu 26. aprila 2026. godine! Ulaznice od danas u prodaji!

Promo

Kultura

Eros Ramacoti u Beogradu 26. aprila 2026. godine! Ulaznice od danas u prodaji!

Podeli vest

Posle više od četiri decenije karijere i bezbroj pesama koje su postale deo kolektivne emotivne istorije, Eros Ramacoti ponovo dolazi u Beograd.

Na krilima svetske turneje "Una Storia Importante", italijanski kantautor koji je odavno prevazišao jezičke barijere i postao univerzalni glas ljubavi, zakazao je koncert u Beogradskoj Areni 26. aprila 2026. godine, a ulaznice su od danas dostupne putem besplatne eFinity aplikacije, na sajtu efinity.rs, blagajnama Beogradske arene, Doma omladine Beograda, Sava Centra, TC Rajićeva (I sprat) i na preko 1.000 Mojkiosk lokacija širom Srbije.

Domaća publika ponovo će ugostiti umetnika čije pesme odavno imaju svoje mesto u ličnim pričama mnogih - tihe hronike nežnosti, rastanaka, ponovnih susreta.

Organizator koncerta je SKYMUSIC, koji i ovoga puta Beogradu donosi istinski muzički spektakl u kojem će svi nesumnjivo uživati.

Foto: Promo

 

Ako ste ikada voleli uz "Un’emozione per sempre", plakali uz "Se bastasse una canzone" ili jednostavno poželeli da makar jednom zapevate "Più bella cosa" zajedno sa Erosom Ramacotijem, ovo je vaša prilika. 

Foto: Miloš Rafailović

Eros Ramacoti

Una Storia Importante - Jedna važna priča - postaje naziv turneje koja oslikava duboku povezanost između Erosa i njegove publike. To je iskrena i snažna veza koja prevazilazi vreme, granice i generacije. Priča ispisana muzikom, emocijama i zajedničkim trenucima - priča koja se nastavlja istim žarom kao i prvog dana, osnažena sa preko 80 miliona prodatih nosača zvuka i više od 9,3 milijarde globalnih strimova.

Sve informacije dostupne su na sajtovima www.ramazzotti.com, www.friendsandpartners.it i www.skyevents.rs.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Dokaz da hrvatski i "domaći" mediji rade na rušenju države: U izmišljenoj aferi krive Vučića da zatvara kafiće u Velikoj Plani
Politika

Dokaz da hrvatski i "domaći" mediji rade na rušenju države: U izmišljenoj aferi krive Vučića da zatvara kafiće u Velikoj Plani

Blokaderi ne kriju da je Hrvatska njihov "šalter za prijavu/dojavu" - tamo odlaze na razne seminare, zajedno sa Sonjom Biserko, Natašom Kandić i ostalim srbomrscima. Tu se kriju, kao što je slučaj sa Milom Pajić, koja je iz Srbije skliznula u Hrvatsku. Odatle blate državu - kao što to radi Dragan Bjelogrlić - pa u tom maniru i izmišljaju da im predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, zatvara kafiće?!

08.02.2026

10:47

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set