Žarko Laušević odbio je glavnu ulogu u seriji "Ubice mog oca" čija se sedma sezona uveliko emituje na Superstar kanalu.
Žarko Laušević preminuo je 15. novembra od posledica raka pluća, reditelj Predrag Gaga Antonijević mu je 2016. godine ponudio jednu od glavnih rola u ovom krimi trileru.
U pitanju je uloga inspektora Predraga Marjanovića.
- Gaga i scenarista Nataša Drakulić napravili su lik Marjanovića za Lauša. Znali su da će taj lik da nosi seriju, pa su zato želeli neko jako ime za ulogu insprektora. Lauš im je bio prvi pik, jer bi mu uloga u "Ubicama" bila veliki povratak na male ekrane posle 25 godina pauze - priča izvor iz produkcije serije i dodaje da je isprva sve teklo po planu:
Foto: Čedomir Stanković
Žarko Laušević
- Žarku se dopala ideja, prihvatio je ulogu i sve je bilo organizovano za njegov dolazak u Srbiju iz Amerike, gde je u to vreme živeo sa porodicom. Međutim, neposredno pred snimanje iskrsli su mu neki privatni problemi i morao je da otkaže ceo projekat i stavi producente serije u nezavidnu situaciju.
Umesto Žarku, uloga je na kraju pripala Tihomiru Staniću.
Foto: RTS
Tihomir Stanić
- Produkcija mi je postavila jedan uslov. Zatražili su da oslabim 10 kilograma. Bez problema sam to uradio i zaigrao u "Ubicama". U početku sam na set dolazio i kada nisam imao snimanja jer mi je sve bilo prezanimljivo - kaže Stanić.
Eva Ras je neko ko se nikada nije libio da o svom životu javno govori. Ona je sada za Informer otkrila detalje iz života, ali se osvrnula i na smrt njenog prijatelja Žarka Lauševića.
Poznati glumci Žarko Laušević, Marko Nikolić, Miša Janketić i Miki Manojlović bili su putnici u Jatovom avionu koji je 1981. godine otet, a tokom dramatične otmice leteli su preko više kontinenata pre nego što su svi spaseni.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu sjajan snimak iz Banata, gde je nakon posete Kini odmah krenuo u obilazak naših mesta i razgovor sa građanima.
Hrvatski premijer - Andrej Plenković, govorio je kako treba preispitati rečnu granicu između Srbije i Hrvatske, što znači da bi se delovi koji pripadaju Srbiji pripojili Hrvatskoj.
Kako Informer saznaje blokaderka Državnog univerziteta u Novom Pazaru pozvana je u prostorije Policijske uprave radi davanja izjave povodom krađe u jednoj maloprodajnoj radnji.
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas ponovo je izazvao buru u javnosti nakon što je, komentarišući saradnju Srbije i Kine, poručio da "samo lud čovek može da potpiše ugovor o slobodnoj trgovini sa Kinom".
Poslanik i član predsedništva SNS Nebojša Bakarec objavio je novu kolumnu s naslovom: "Spinovana bajka o čiopama - Ko šiša 10.000 ubijenih ptića u Đilasovoj seči 430 platana?".
Nakon što se juče, tokom zlaska sunca, na nebu iznad grada pojavio krst, isto čudo ponovilo se danas i to dok vernici čekaju da celivaju Pojas Presvete Bogorodice.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na Informer TV da se nakon njegove posete Kini pregovara o velikoj investiciji sa kompanijom koja treba da zaposli čak 3.000 ljudi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je lokalnu pekaru u Crepaji i tom prilikom istakao da država radi na unapređenju zemlje, kao i na rešavanju problema sa kojima se građani susreću.
„Šta znaš o saobraćaju”, najmasovnije takmičenje učenika osnovnih škola iz poznavanja saobraćajnih propisa uspešno je održano u organizaciji Auto-moto saveza Srbije i Udruženja nastavnika tehnike i tehnologije Srbije.
Orkestar policije Ministarstva unutrašnjih poslova, konjanici Policijske brigade i pripadnici različitih organizacionih jedinica Ministarstva danas, u sklopu obeležavanja Dana Ministarstva unutrašnjih poslova i Dana policije, tradicionalno su svečano prodefilovali Knez Mihailovom ulicom do Kalemegdana.
Načelnik granične policije pri Policijskoj upravi Prijepolje, Danilo Femić, poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kod Bijelog Polja.
Policija u Beogradu uhapsila je M. V. (40) zbog sumnje da je tokom porodične svađe fizički napala svog supruga V. V. (39) i nanela mu lake telesne povrede.
Danilo Femić, načelnik granične policije pri Policijskoj upravi Prijepolje, poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kod Bijelog Polja, nezvanično saznaje Informer.
Sve češće ruske provokacije prema Poljskoj, baltičkim državama i Rumuniji moraju konačno da budu ozbiljno shvaćene u NATO-u, poručio je poljski premijer Donald Tusk, reagujući na novu preteću objavu Dmitrija Medvedeva.
Prema navodima ruskih izvora, bespilotna letelica pogodila je mašinsku salu 6. energetskog bloka Zaporoške nuklearne elektrane, pri čemu je došlo do eksplozije i oštećenja objekta.
Jedan od najvažnijih ljudi Iranske revolucionarne garde, general Mohamadreza Falahzade, nestao je iz javnosti posle dvanaestodnevnog rata Izraela i SAD protiv Irana 2025. godine, što je otvorilo niz pitanja u Iranu i regionu.
Španska zastava pala je tokom svečanog podizanja na paradi povodom Dana oružanih snaga u Vigu, a kamere su u tom trenutku uhvatile iznenađenu reakciju kralja Felipea Šestog.
Olivija Krol doživela je neprijatno iznenađenje po dolasku na aerodrom u Tajlandu, kada je njen prtljag zadržan zbog vibratora koji je izazvao sumnju kod aerodromskog osoblja.
Paola Tombini, italijanski farmer iz čuvene kompanije "Cirio", otkriva četiri ključne tajne kako da uzgajate paradajz na italijanski način i izvučete maksimum iz svakog ploda.
Pevačica Jelena Karleuša ponovo je izazvala veliku pažnju javnosti objavom na društvenoj mreži X, gde je oštro kritikovala glumce zbog njihovog političkog angažmana.
Luna Đogani i Marko Miljković trenutno uživaju na letovanju u Turskoj, odakle redovno dele fotografije i snimke sa mora, a njihova najnovija objava izazvala je veliki broj reakcija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar