Milenko Zablaćanski, zvezda serija "Porodično blago", "Bolji život" i "Srećni ljudi" tragično je nastradao u saobraćajnoj nesreći 2008. godine, vraćajući se sa zimovanja. Iza sebe je ostavio suprugu Snežanu i sinove Ivana i Nikolu.
Pre tačno 40 godina napustio nas je jedan od najvoljenijih i najtalentovanijih glumaca koje je Srbija ikada imala, Zoran Radmilović.
21.07.2025
12:41
- Operisao sam se. Trenutno sam u nekom polusnu. To je bila operacija preponske kile. Doktori kažu da je sve dobro prošlo. Videćemo. Sledi oporavak i kontrole - izjavio je glumac iz bolničke sobe.
Ovo nije prvi put da se glumac iz bolnice oglašava u javnosti. Prošle godine, takođe iz bolnice "Dragiša Mišović", obratio se svojim pratiocima kada je imao problem sa peskom u bubregu.
Glumac Aljoša Vučković suočio se sa najvećim strahom svakog roditelja kada je njegova ćerka Leana upala u tešku životnu krizu zbog zavisnosti od narkotika.
Poznata glumica Lidija Vukićević retko govori o članovima svoje porodice, zbog čega mnogi ne znaju da ima rođenu sestru Marinu.
22.07.2025
12:39
Foto: Printscreen/Youtube
Glumac Đorđe Stojković
Tom prilikom, uz dozu humora, izrazio je zahvalnost doktorima i medicinskom osoblju zbog profesionalne i brižne nege.
- Nekome dete danas pošlo u prvi razred, a nekome pesak iz bubrega. Srećan polazak u prvi razred. Šalu na stranu. Želim ovom prilikom da pohvalim predivne doktore i medicinsko osoblje koji svojom revnošću, ljubavlju, brigom i profesionalnošću čine da se pacijenti zaista osećaju sigurno i bezbrižno u ovoj ustanovi - izjavio je tada.
Đorđe Stojković važi za jednog od najtalentovanijih glumaca mlađe generacije, a njegove objave često izazivaju pažnju javnosti jer ih karakteriše iskrenost i duhovitost.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Milenko Zablaćanski, zvezda serija "Porodično blago", "Bolji život" i "Srećni ljudi" tragično je nastradao u saobraćajnoj nesreći 2008. godine, vraćajući se sa zimovanja. Iza sebe je ostavio suprugu Snežanu i sinove Ivana i Nikolu.
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
"Bezbednost i zdravlje na radu su apsloutni prioritet radne atmosfere koju stvaramo u Srbiji", poručila je ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski.
Šapčani od jutros čekaju u dugačkom redu da daju krv za lečenje Vuka Matića (22) jedinog preživelog u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se u ponedeljak dogodila na auto-putu Ruma-Šabac.
Saobraćajna nezgoda dogodila se danas kod Novog Sada, a Mladen Mijatović oglasio se na svom zvaničnom Instagram profilu, gde je objavio fotografije sa lica mesta.
Nakon potvrde da je policija uhapsila Sašu L. (36) i Nemanju M. (36), koji se sumnjiče da su pomagali Milošu Medenici da se sakrije od pravde, osvanula je još jedna objava odbeglog Medenice na duštvenim mrežama.
U Višem sudu u Podgorici, preslušavanjem glasovnih poruka sa Skaja, među kojima su, navodno, i one u kojima se pominje nedavno ubijeni Krsto Vujić u Španiji, ali i one koje šalje Igor Vukotić, nastavljeno je suđenje za ubistvo Šćepana Roganovića u Herceg Novom 13. februara 2020.
Jedinica Oružanih snaga Ukrajine iz sastava mornarice izvela je napad na tanker "Marquise", koji se nalazi pod sankcijama više zapadnih zemalja, saopštio je Generalštab Ukrajine.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da Iran "ne može da se sabere" i da bi im "bolje bilo da se uskoro opamete" kada je reč o sporazumu o nuklearnom naoružanju.
Osumnjičeni za pokušaj atentata na predsednika SAD Donalda Trampa, Kol Tomas Alen (31), godinama se radikalizovao na društvenim mrežama, pokazuju analize njegovih naloga.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Džefri Pol Arnold, novi suprug modne kreatorke Meline Džinović ima poslovnu imperiju, a zarađuje i od iznajmljivanja luksuzne jahte i to 70.000 evra nedeljno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar