Popularni glumac je rekao da je zbog ove role morao da ide i kod psihijatra, jer je njegov lik to zahtevao.
- Imao sam razgovore sa mojim dobrim drugarom, koji je psihijatar, kako bismo utvrdili koja je Baćina dijagnoza. Došli smo do zaključka da je to neka vrsta bipolarnog poremećaja, a izazvana je okolnostima života u kojima živi, što uključuje narkotike, alkohol, stres, kao i čest strah od smrti - rekao je Radonjić.
Ubrzo nakon prvog dela filma Radonjić je igrao albanskog teroristu Amira u filmu "Balkanska međa".
Foto: Foto: Promo
Miodrag Radonjić u filmu "Balkanska međa"
Miodrag je rekao da je za potrebe ove uloge moroa da nauči da puca iz kalašnjikova.
- Uvek je primamljivije igrati negativca, nego dobricu. Nije lakše, ali jeste inspirativnije. Tokom snimanja tog filma najizazovniji mi je bio fizički deo uloge. Sećam se da mi je nakon jedne akcione scene oružar rekao da sam ispalio više od 800 metaka iz kalašnjikova. Od kundaka sam imao modrice na ramenu i ruci. Onaj ko je pucao iz tog oružja zna koliko je naporno jer mislim da teži negde oko osam kilograma i plus trza pri pucnju. Nismo koristili bojevu municiju, ali tu koju smo koristili ublažava samo 10 odsto pri trzaju od prave. To je baš bilo naporno - ispričao je Radonjić svojevemeno za Informer.
Miodrag Radonjić kaže da je njegov lik Zoran Janketić iz serije "Ubice mog oca" tokom sezona napredovao i da je sada u poslednjoj postoa ministar policije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj poručio je da bi Srbi u Vladi Crne Gore morali da podnesu ostavke posle skandalozne odluke da se zabrani koncert Mirka Pajčina poznatijeg kao Baja Mali Knindža u Pljevljima.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić gostovao je na TV Informer, gde se oštro osvrnuo na aktuelna politička dešavanja u zemlji, ponašanje opozicije, situaciju na fakultetima, kao i na pritiske sa kojima se Srbija suočava.
Predsednik SNS-a i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izneo je za Kurir televiziju ozbiljne optužbe na račun rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića, tvrdeći da mu je otvoreno pretio otporom i nemirima na univerzitetu.
Gosti emisije „Utisak nedelje" na blokaderskoj TV NovaS, 17.5.2026. godine, su bili: Ljiljana Knežević, predstavljena kao „studentkinja Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu - Inicijativa "Mladi Kule"", Tara Blagojević, predstavljena kao „master studentkinja Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu", Luka Đorđević, predstavljen kao „student Pravnog fakulteta Univerziteta u Nišu" i Jovan Mišeljić, predstavljen kao „student Fakulteta medicinskih nauka Univerziteta u Kragujevcu".
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Kolumbijka Danijela privukla je veliku pažnju na društvenim mrežama nakon što je otkrila koji su je običaji u Srbiji najviše iznenadili dolaskom u našu zemlju.
Možda bi neko na njenom mestu postupio drugačije, ali gest mlade Prokupčanke, koja je želela da ostane anonimna, dokaz je i vaspitanja, poštenja i odgovornosti.
Danas u poslepodnevnim satima preminula je Vesna Pecirep iz mesta Jehovac kod Kiseljaka, na koju je jutros pucao njen suprug Miro Pecirep, potvrdili su iz MUP-a SBK za portal Avaz.ba.
Prema do sada prikupljenim podacima u finansijskog istrazi Saša Vuković zvani Boske je u proteklih detsetak godina kupovao luksuzne nepokretnosti koje se procenjuju na više od 2.5 miliona evra, saznaje Informer iz dobro obaveštenih izvora.
Zaječarski Viši sud 15. maja izrekao presudu okrivljenima za jedno od najmonstruoznijih ubistava, ubistvo rudara, Dejana Paunovića. Njegova žena Slađana Paunović koja stoji iz planiranja zločina osuđena je na 20 godina robije. "Crna udovica" nije jedina koja leži kaznu za najkrvavija krivična dela.
Ruske jedinice pomerile su liniju fronta na jednom od najosetljivijih pravaca u Donbasu, prema Kramatorsku i Slavjansku, gradovima preko kojih ukrajinska vojska godinama drži snabdevanje svojih snaga u tom delu fronta.
Ukrajinske oružane snage šalju strane plaćenike bez borbenog iskustva na front, izjavio je ambasador Ministarstva spoljnih poslova Rusije Rodion Mirošnik.
Nemačke oružane snage rasporediće od kraja narednog meseca jedinicu protivvazdušne i protivraketne odbrane "Patriot" u Turskoj u okviru NATO misije, saopštilo je danas nemačko Ministarstvo odbrane, dodajući da je misija za sada planirana do kraja septembra ove godine.
Mađarski premijer Peter Mađar povezao je ispunjavanje zahteva Budimpešte u vezi sa vraćanjem prava Mađarima u Zakarpatju sa podrškom Mađarske početku pregovora o prijemu Ukrajine u Evropsku uniju.
Produkcija "Elite" još jednom je pokazala da ne toleriše nepoštovanje pravila u Beloj kući, pa je nakon novog incidenta usledila hitna reakcija Velikog šefa.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar