Od sobarice u "Stižu dolari" do seksi Dedamrazice: Tijana Milovanov zapalila Instagram
Podeli vest
Glumica Tijana Milovanov podigla je temperaturu na društvenim mrežama objavom koja je za tren oka postala viralna.
Glumica Tijana Milovanov koju smo gledali u ulozi sobarice u seriji "Stižu dolari" odlučila je da iskoristi veštačku inteligenciju kako bi postala seksi dedamrazica u videu za novu godinu i obraduje svoje fanove.
Večeras u 22h na Pinku počinje serija "Nasledstvo", spektakularna domaća produkcija koja donosi misteriju, emociju i dramatične obrate koji ostavljaju bez daha. Ovo je priča o onima koji će za nasledstvo učiniti sve - čak i ono nezamislivo.
Od večeras, svakog radnog dana, gledaoci će imati priliku da uživaju u spektakularnoj domaćoj seriji koja donosi misteriju i obrte koji ostavljaju bez daha.
01.12.2025
20:30
U prazničnom ambijentu, sa crvenom mašnom na glavi i zavodljivim stajlingom pokazala da zna kako da spoji eleganciju i provokaciju.
Isturila je grudi u prvi plan, sa kratkom suknjom i u belim čarapama sa crvenim cipelama na štiklu, Tijana je podigla temperaturu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Večeras u 22h na Pinku počinje serija "Nasledstvo", spektakularna domaća produkcija koja donosi misteriju, emociju i dramatične obrate koji ostavljaju bez daha. Ovo je priča o onima koji će za nasledstvo učiniti sve - čak i ono nezamislivo.
Skoro 300.000 stanovnika Odeske oblasti ostalo je bez struje i vode nakon noćnog ruskog napada na južnu Ukrajinu, izjavio je zamenik premijera Ukrajine Oleksij Kuleba.
Nakon skandaloznog i besramnog napada usmerenog na ćerku predsednika Aleksandra Vučića, otkriven je identitet zlikovca koji stoji iza sramne objave na društvenoj mreži "Iks". Naime, radi se o Draganu Stevanoviću (64) iz Kragujevca.
Novinarka tajkunske televizije N1 Ana Novaković, poznata po tome što je uhodila i proganjala novog direktora Junajted Grupe Stena Milera, ponovo je šokirala javnost.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je da niko normalan ne želi da živi u Srbiji u kojoj će se za nešto pitati monstrumi koji kreiraju ovako jezivu kampanju dehumanizacije predsednika Aleksandra Vučića i njegove dece.
Nova epizoda Exatlona na programu je večeras od 21 čas na televiziji Informer i u njoj ćete videti novo iznenađenje produkcije, kao i koja dva takmičara će dobiti minus pet pobeda.
Andrijana Arnautović, generalni sekretar SRS i Aleksandar Jerković iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su kandidate na tzv. studenstkoj listi.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Kompanija "Stelantis", vlasnik brenda "Krajsler", izdala je upozorenje da se oko 225.000 starijih vozila u SAD ne vozi zbog nepopravljenih, neispravnih Takata vazdušnih jastuka koji su ranije povučeni sa tržišta.
Inspektori Ministarstva zdravlja ponovo su u čačanskoj bolnici, a zbog drugog smrtnog slučaja nakon operacije krajnika, bolnicu preuzimaju lekari UKC Srbija.
Na današnjoj 12. sednici Komisije za dodelu novčanih sredstava za izgradnju, učešće u kupovini, odnosno kupovinu porodično-stambene zgrade ili stana po osnovu rođenja deteta, odobreno je 57 zahteva u ukupnoj vrednosti od oko milion evra.
Trinaestogodišnji dečak optužen je za dva pokušaja ubistva nakon napada nožem u srednjoj školi Kingsberi u opštini Brent na severozapadu Londona, saopštila je danas britanska policija.
Stav predsednika Rusije Vladimira Putina da se sastanak sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim može održati samo u Moskvi ostaje na snazi i to je dobro poznato, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Sukob u Ukrajini nalazi se na prekretnici zbog pitanja podrške kijevskom režimu i raskola unutar Evropske unije, izjavio je za Sputnjik specijalni izaslanik ruskog ministarstva spoljnih poslova za zločine kijevskog režima Rodion Mirošnik.
Pevačica Lepa Brena i njen suprug Slobodan Boba Živojinović podigli su krov na nelegalno izgrađenom objektu na Bežanijskoj Kosi, čija je gradnja obustavljena 2023. godine.
Roditelji Milice Todorović ovih dana su joj velika podrška, a pevačica se nedavno prisetila koje su poslove radili kako bi ćerkama obezbedili pristojan život.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar