• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Ekipa zabave

Novinar

05.01.2026

15:37

Glumica proslavila ćerki rođendan: Njena mezimica ima neobično ime, malo ko se tako zove u Srbiji

ATA Images

Kultura

Glumica proslavila ćerki rođendan: Njena mezimica ima neobično ime, malo ko se tako zove u Srbiji

Podeli vest

Hristina Popović je ćerki čestitala rođendan, sa nizom fotografija sa raznih putovanja. Malo ko zna da je harizmatična glumica svojoj ćerki dala ime Luča.

Glumica Hristina Popović ima danas razloga za slavlje, s obzirom na to da je njena mezimica napunila 14 godina.

Ona je ćerki čestitala rođendan tako što je objavila video sa njihovog zajedničkih putovanja.

Uz pesmu "Happy birthday" objavila je i puno stikera i šljokica.

Foto: printscreen/Instagram

 

Hristina koja je nedavno imala premijeru svoje monodrame "Šta mi fali" podelila je nekoliko anegdota koje joj je ćerka priredila.

- Ja sam imala tu potrebu da imam puno dece i puno pasa. Volim decu i volim rad sa decom. Imamo Luču, ona vredi za njih pet. Ćerka je meni naplatila korišćenje njenog snimka u mojoj predstavi. Ja sam je pitala da li mogu da koristim snimak, ona kaže: "Može, 15-20 evra". Ja kažem da da li je to jednokratno? Ona meni kaže ne, po svakoj predstavi. Rekla sam joj da joj ne padne na pamet da priča drugima o tome. Ja dok sve isplatim, ja sam u minusu - rekla je Hristina u "Podkast Oslobođenje".

Ime Luča se upravo i smatra varijantom italijanskog imena Lučija, što znači svetlost, pisali su domaći mediji.

BONUS VIDEO

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Nova epizoda Informerove hit emisije "Na merama" u subotu od 20h!
Live TV

Nova epizoda Informerove hit emisije "Na merama" u subotu od 20h!

Prethodne sedmice u Informerovoj hit emisiji "Na merama" otkrili smo vam kako izgleda kad advokat blokader Božo Prelević pokušava da se kulturno uzdiže, šta sada radi “penzionisani” košarkaš Željko Rebrača, koja je omiljena “disciplina” političara u pokušaju Pavla Grbovića, na koji način se opušta pevačica Marija Šerifović, kakva je dnevna rutina političarke Slavice Đukić Dejanović, te koliko se na jednom protestu zadržao samozvani revolucionar Miša Bačulov…

13.02.2026

09:12

JOŠ TV VESTI

Društvo

Sneg okovao Srbiju: Nanosi i do pola metra, temeperatura u minusu - hitno se oglasile nadležne službe (FOTO/VIDEO)
Srbija

Sneg okovao Srbiju: Nanosi i do pola metra, temeperatura u minusu - hitno se oglasile nadležne službe (FOTO/VIDEO)

Sneg veje širom Srbije, a upozorenje za intezivne snežne padavine izdao je i Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ). Na putevima vozila mile i stvaraju se velike gužve zbog čega se oglasilo i Ministarstvo unutrašnjih poslova. Zbog poteškoća sa napajanjem struje u pojedinim delovima zemlje govorila je ministarka privrede Adrijana Mesarović.

17.02.2026

09:03 >> 22:39

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set