Ruska serija "Tajne malog grada" od ponedeljka počinje sa emitovanjem na Informer TV, a na sajtu IMDb ima fantastičnu ocenu 7,8.
Ruska istorijska detektivska serija "Tajne malog grada" od 15. juna emitovaće se svakog radnog dana na Informer TV sa početkom u 21.30 sati.
Zanimljivo je da na najpoznatijem sajtu za filmove i serije na svetu IMDb serija ima fantastičnu ocenu 7,8 što je odličan rezultat.
Ova istorijska detektivska serija ima ukupno 50 epizoda, a okupila je sam krem ruskog glumišta.
Glavnu junakinju po imenu Larisa Dimitrijevna Kirsanova igra ruska glumica Olga Lerman.
Foto: Informer
Glavnu mušku ulogu igra ruski glumac Anton Batirev koji tumači lik Pavela Aleksandroviča Bestuževa.
Radnja serije "Tajne malog grada"
Radnja serije smeštena je u drugu polovinu 19. veka, u provincijski grad Bogorodsk, u koji stiže Larisa Dmitrijevna Kirsanova, mlada učiteljica matematike, žena oštrog uma, snažnog karaktera i izuzetne intuicije.
Iza nje je težak životni udarac - njen verenik, plemić Pavel Bestužev, misteriozno je nestao neposredno pred venčanje, bez objašnjenja, bez oproštaja i bez ikakvog traga. Larisa dolazi u Bogorodsk u nadi da će upravo tamo pronaći odgovor na pitanje šta se dogodilo čoveku koga je volela.
Foto: Informer
Međutim, potraga za nestalim verenikom ubrzo prerasta u mnogo širu i opasniju priču. U gradu počinju da se dešavaju zločini, a Larisa, gotovo slučajno uvučena u istrage, pokazuje izuzetnu sposobnost da primeti ono što drugi ne vide. Zahvaljujući logici, hrabrosti i matematički preciznom umu, ona počinje da razotkriva ubistva, prevare, porodične tajne i zamršene odnose stanovnika Bogorodska.
"Tajne malog grada" spajaju misteriju, dramu, istorijski ambijent i detektivsku napetost. Ovo nije samo priča o zločinima i istragama, već i priča o ženi koja, u vremenu u kome se od nje očekuje da ćuti i povinuje se pravilima društva, bira da misli svojom glavom, postavlja pitanja i traži istinu.
Svaka epizoda donosi novi slučaj, nove sumnje i nove tajne, ali i nastavak velike lične misterije koja prati Larisu Kirsanovu - šta se zaista dogodilo Pavlu Bestuževu?
Raskošni kostimi, atmosfera carske Rusije, intrigantni zapleti, snažni likovi i napeta detektivska priča učinili su ovu seriju jednom od omiljenih među ljubiteljima ruskih drama i misterija.
Ne propustite "Tajne malog grada", od ponedeljka, 15. juna, samo na Informer TV. Radnim danima od 21.30h.
Ruska serija "Tajne malog grada" koja će se od ponedeljka 15. juna emitovati na Informer TV pobrala je brojne pozitivne kritike od ruskih novinara, filmofila i stručnih magazina.
Glumica Marina Aleksandrova zahvalila se svima u Srbiji koji su pomno pratili sve epizode serije "Katarina Velika" koja se do nedavno emitovala na Informer TV.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruska serija "Tajne malog grada" koja će se od ponedeljka 15. juna emitovati na Informer TV pobrala je brojne pozitivne kritike od ruskih novinara, filmofila i stručnih magazina.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas u Predsedništvu Srbije Orden Karađorđeve zvezde prvog stepena Milošu Jovanoviću, ocu posthumno odlikovanog starijeg vodnika Vojske Srbije Milovana Jovanovića, koji je, časno obavljajući svoju dužnost, izgubio život u mirovnoj misiji u Libanu.
Blokaderi Sonja Simonović, studentkinja Pravnog fakulteta u Beogradu, i Novak Simin, student doktorskih studija na FTN-u u Novom Sadu, priznali su u programu uživo Radio-televizije Vojvodine da znaju ko u poslednjih godinu dana radi protiv njih.
Premijer Hrvatske Andrej Plenković učestvovao je na prvoj sednici Saveta za regionalni razvoj u Đakovu, institucionalizovanom formatu za redovan sastanak hrvatske Vlade sa županima, nakon čega se obratio medijima.
Crnogorski zvaničnici nastavljaju da demonstriraju najstrašniju primenu dvostrukih aršina kada je u pitanju sloboda govora, konkretno slučaj glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićević i novinara "Vijesti" Petra Komnenića.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.
Jedan vozač u Francuskoj mesecima je prolazio kroz naplatne rampe na auto-putevima koristeći trik koji se godinama deli među vozačima. Međutim, nadzorne kamere su ga na kraju otkrile, pa je umesto "besplatne vožnje" dobio kaznu od čak 9.382 evra.
Korisnici društvenih mreža upozorili su građane da budu oprezni nakon što je, prema njihovim navodima, u sredu uveče, 1. jula oko 22 časa, u blizini dvorišta kuća u Barajevu primećen šakal.
U Zavodu za transfuziju krvi Niš održan je sastanak povodom hitnog apela koji je stigao iz Univerzitetskih dečijih klinika Beograd za obezbeđivanje dodatnih količina krvi neophodnih za lečenje i operacije dece.
Pripadnici Odeljenja kriminalističke policije Policijske uprave u Novom Sadu uhapsili su Nenada Alajbegovića (45) iz Beograda, za kojim je bilo raspisano više poternica, nakon operativne akcije sprovedene na području Novog Sada.
Na Mokroluškom groblju večeras se dogodio težak slučaj skrnavljenja grobova, kada su za sada nepoznati počinioci, prema prvim informacijama, uništili oko 35 grobnica.
U Novom Pazaru danas oko 17 časova došlo je do fizičkog sukoba između dvojice učesnika u saobraćaju na magistralnom putu u Ulici Kej mira, u blizini restorana Balkan.
Usred Atlantskog okeana nalazi se neobičan hotel koji privlači ljubitelje avanture. Gosti danima borave daleko od kopna, okruženi morem i ajkulama, a za ovo nesvakidašnje iskustvo izdvajaju pravo malo bogatstvo.
Ako vam je ostalo više krastavaca nego što možete da potrošite u običnoj salati, isprobajte ovaj jednostavan recept za kiselu salatu koja će dugo ostati sveža.
Određene rase pasa vekovima su uzgajane da čuvaju ljude, imovinu i stoku, zbog čega su razvile izuzetnu hrabrost, prisebnost i snažan zaštitnički instinkt.
Tokom leta mnogi žele preplanuli ten uz očuvanu mekoću i hidrataciju kože, pa sve češće koriste prirodne preparate za negu, poput popularne marmelade za sunčanje.
Muzička zvezda Jelena Karleuša napravila je pravi haos na finalnoj večeri muzičkog takmičenja "Pinkove zvezde", kada je, vidno revoltirana ishodom glasanja, odlučila da reaguje bez zadrške.
Kompozitor i muzičar Dragan Stojković Bosanac stigao je na finale muzičkog takmičenja "Pinkove zvezde" veoma raspoložen, te progovorio o kolegama i penziji.
Voditelj Ognjen Amidžić stigao je na finale "Pinkovih zvezda", gde je govorio o članovima žirija, mogućim promenama u narednoj sezoni, kao i koleginici Jovani Jeremić.
Pevač Era Ojdanić je za Informer prokomentarisao navode o unuku Andriji, koji su se pojavili u pojedinim medijima, a prema kojima je mladiću navodno pozlilo nakon, kako se tvrdi, prekomerne upotrebe nedozvoljenih supstanci.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.